Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika?

Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika?

04. Nov 2013, 07:49 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Mūsų šalis labai maža pasaulio žemėlapyje ir dažnai ją naujovės aplenkia ar pasiekia daug vėliau. BET... ne visada, nes tik vienintelėje šalyje visoje Europoje būtent čia oficialiai pardavinėjama ekologiška, sertifikuota ir 100% natūraliai išgauta kosmetika iš Australijos "La Mav".

Jos įkūrėja veterinarė Tarj Mavi po gimdymo pastebėjo, jog veidą išbėrė pigmentinės dėmės. Ji nenorėjo jokių cheminių ar lazerinių metodų, todėl užsidarė laboratorijoje ir bandė rasti stebuklingą receptą. Ir jai pavyko! "La Mav" išsiskiria tuo, jog ji ne tik sveika, bet ir biologiškai aktyvi bei moksliškai patvirta kaip efektyvi priemonė kovojant su odos senėjimu. 

Po 25-erių metų T.Mavi tyrimų dabar galime džiaugtis kosmetika, kurios komponentai, atrodo mums labai pažįstami, paprasti, o, pasirodo, darantys stebuklus. Štai šviesinimo linijoje naudojami... švieži žirniai. Paklauskite savo močiučių - jos tikrai užderėjus pirmiesiems žirniukams darydavo iš jų tyrę ir tepdavosi veidą, tam, jog būtų skaistesnis. Kiekviena kosmetikos priemonė turi savo specialią sudėtį, o biologiškai aktyvių natūralių medžiagų pasirodo yra net per šimtą. 

Visa "La Mav" produkcija yra sertifikuota australiškuoju O.F.C sertifikatu, kuris garantuoja, kad produktai yra ekologiški, draugiški gamtai, produktų gamyboje nenaudojami šiurkštūs naftos produktai, sulfatai, genetiškai modifikuoti organizmai, parabenai, mineraliniai aliejai, ftalatai, dirbtiniai dažikliai ar kvapiosios medžiagos.

Kosmetika suskirstyta į keturias pagrindines kryptis - kova su raukšlėmis, drėkinimas, šviesinimas. "La Mav" produktai jau nuskynė ne vieną tarptautinį apdovanojimą. 

Norime pasidžiaugti, kad netrukus paskelbsime konkursą, kuriame ir jūs galėsite laimėti "La Mav" kosmetikos!

Rassaa Rassaa 14. Nov 2016, 11:50

Esu išbandžiusi ne vieną "La Mav" produktą — tikrai puikus prekinis ženklas. Kokybiškas gamintojas. Neseniai atradau dar kitą ekologišką kosmetiką: http://www.e-godiva.com/lt/prabangus-ekologiski-grozio-produktai-intelligent-nutrients.htm Šiuo metu naudoju kelis kremukus, tai irgi rekomenduoju. 😀

22. Sep 2015, 10:40

Šios linijos kosmetikos nesu išbandžiusi, bet išbandžiau šią http://biomed.lt/18_biomed-organics ir galiu pasakyti, kad tikrai būna ekologiška ir efektyvi kosmetika. Džiaugiuosi ją atradus. 😀

JurgaMi JurgaMi 08. Sep 2014, 11:33

Viena efektyviausių ir maloniausiai kvepiančių kosmetikos priemonių ‼

sraigiukas sraigiukas 27. Jan 2014, 22:42

Ačiū už puikų makiažą 😀

Gerda_M Gerda_M 04. Nov 2013, 08:33

Esu girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų apie šią kosmetiką 😀