Altermed šampūnas ir balzamas – lyg atradimas mano plaukams

Altermed šampūnas ir balzamas – lyg atradimas mano plaukams

27. Jun 2010, 09:00

 

Dvidešimt penkerių metų proga man sesuo padovanojo šiuos gražiai supakuotus Altermed produktus. Apie juos nieko nebuvau prieš tai girdėjusi, o sesuo apie juos skaitė Mamyčių klube, tad nutarė man padovanoti.

 

Na, aš per daug reklamomis nesižaviu, nes manau, kad reklamuojami tie produktai, kurių neperka, bet taip maniau anksčiau. Taigi, ėmiau naudotis šiuo šampūnu ir balzamu.

 

Mano plaukai ilgi ir dažyti, tad trenku galvą kas antrą dieną. Iškart man patiko kvapas, net nežinau, ką jis man primena, tačiau toks gaivinančiai gardus, neerzinantis.

 

Paskaičiau sudėtį – įeina ženšenis ir žaliosios arbatos ekstraktas, dar pantenolis. Ką jie stebuklingo daro – nelabai ir gilinausi, tačiau plaukų minkštumas…pasaka. Nes retai kurie šampūnai tinka mano plaukams.

 

Išsiplovusi plaukus, kaskart juos ištrinu ir balzamu. Žinote, kvapas panašus į šampūno, o plaukų minkštumą pajutau vos išskalavusi plaukus vandeniu. O kai jie išdžiuvo – negalėjau atsidžiaugti savo žvilgančiais plaukais.

 

Kaip patarė mano kirpėjas, šampūną ir kitas plaukų priežiūros priemones patartina kaitalioti, kad plaukai nepriprastų, tačiau kol kas aš tikrai naudosiu Altermed šampūną ir balzamą.

 

Man jie – lyg atradimas!

 

Mamyčių klubo naujokė, mama Ineta

 

Šampūnas Altermed panthenol forte 2%, 230 ml

sampunas

 

Šampūnas plaukams, kurio sudėtyje yra daug D-pantenolio, ženšenio ir žaliosios arbatos ekstraktų. Skatina augimą, gerina plaukų sudėtį, išvaizdą. Regeneruoja saulės, vėjo, dulkių pažeistus plaukus.

 

Balzamas plaukams Altermed panthenol forte 2%, 230 ml

 

balzamas

 

Balzamas plaukams, kurio sudėtyje yra daug D-pantenolio, ženšenio ir žaliosios arbatos ekstraktų. Regeneruoja aplinkos pažeistus plaukus, drėkina ir skatina plaukų augimą ir atsikūrimą. Taip pat veikia kaip kondicionierius, leidžia lengviau formuoti šukuoseną, plaukai ima spindėti, padidėja jų apimtis.

 

Nuo MK: Ačiū, Ineta, kad pasidalinai savo įspūdžiais apie Altermed produktus. Jei ir kitos mamytės jau naudojote kurį nors Altermed produktą - šampūną, balzamą, kapsules, rankų kremą, kremus vaikučių odai, gal lūpų balzamą ar purškiklį odai nuo sudirgintos saulės - labai laukiame jūsų atsiliepimų.

 

22. Sep 2011, 22:01

oj, atsiprašau, kažkaip du kartus ta pati žinutė pasirodė... 😀

22. Sep 2011, 21:59

man tai atradimas buvo http://www.topbeauty.lt įsigytas REF firmos šampūnas, tikrai kažkas tokio, rekomenduoju ir kainos nesikandžioja kaip tokiai kokybei (juos grožio salonuose naudoja)

22. Sep 2011, 21:59

man tai atradimas buvo http://www.topbeauty.lt įsigytas REF firmos šampūnas, tikrai kažkas tokio, rekomenduoju ir kainos nesikandžioja kaip tokiai kokybei (juos grožio salonuose naudoja)

27. Jun 2010, 12:59

Aš ir jau senokai nekeičiau šampūno, t.y. firmos, fructis. Anskčiau panten naudojau. Visi tiko. Dabar draugė sayos išbandė. Mano eina į pabaigą reiks keisti manau.

27. Jun 2010, 11:38

o jie vaistinei tik parsiduoda ar kur kitur dar galima nusipirkti 😀