Altermed putos nuo saulės nudegimų išgelbėjo Saulės ranką!

Altermed putos nuo saulės nudegimų išgelbėjo Saulės ranką!

21. Jul 2010, 10:00

Aš šios priemonės poveikiu net neabejojau, kai man padėjo po pasilepinimo turkiška saule, tačiau tuomet dukra pasipurkšdavo tik dėl įdomumo. Tačiau šįkart pribrendo rimtas reikalas ir ji pati priminė man apie šį purškiklį.

 

Rodos, šiltuose kraštuose saulė stipresnė ir labiau "kanda" nei mūsų lietuviškame kaime. Tačiau taip jau nutiko, kad svetur dukra tiek nesiskundė nudegimu, kiek palaksčiusi ir pasimaudžiusi baseine kaime pas senelį.

 

Kaip ji tą vieną ranką sugebėjo "apsvilti" saulėje - net neįsivaizduoju. Matyt, dažniausiai buvo atkišusi ją saulėje :) Vakare girdžiu: "Mamyte, man kaista ranką, gal gali papurkšti tomis putomis kaip ir Turkijoje".

{smallpic:1}

 

Žiūriu - tikrai ranka aukščiau alkūnės raudona, nieko nelaukusi papurškiau Altermed putomis. Minutėlę palaukiau, kad putos truputį įsigertų į odą, tuomet jomis ištepiau tą vietą. Po kurios laiko vėl papurškiau.

 

{smallpic:2}

 

O gi ryte pažiūrėjau, kad raudonumas išties sumažėjęs ir nebe taip dukra skundėsi, kad kaista ranka. Tądien dar kartą papurškiau ir aprengiau dukrą lengvais marškinėliais ilgomis rankovėmis. Vakare jau ranka buvo atvėsusi.

 

Valio! Saulė įveikė saulę, t.y. saulės nudegimus!

 

{smallpic:3}

 

Altermed® purškiklis su 6% pantenoliu (150 ml)

 

1

 

-Šis purškiklis savo sudėtyje turi daug D-pantenolio ir vitaminų A, E, F kompleksą. Pantenolis (vitaminas B5) stimuliuoja epidermį, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

 

-Jis skirtas sudirgintos (saulės ir pan.) odos priežiūrai tiek suaugusiems, tiek vaikučiams.

 

-Pantenolis turi stiprų drėkinamąjį bei priešuždegiminį poveikį, tad sudirginta oda, panaudojus šį purškiklį, pamažu atsigauna ir ima gyti.

 

-Lengvai naudojamas ir maloniai vėsina.

 

-Be kvapo.

 

Liepos mėnesį Gintarinėse ir Norfos vaistinėse visiems Altermed Panthenol linijos produktams – 25% nuolaida.

23. Jul 2010, 23:20

Man dar nepaskaičius komentarų į galvą žodis į žodį šovė mintis kaip Deimantei 😃 Saulė įveikė saulę, šauniai skamba 😃 Smagu, kad įveikė bėdas 😉

pypse pypse 23. Jul 2010, 13:04

a, tepalas gal ir geras, as cia turejau omeny sitas putas. Tai Saule demonstruoja atkisus ranka pilna putu...ir jos kol susigeria. ux.

22. Jul 2010, 21:40

pypse tepalo nereikia tepti daug lyginant su bepantenu ,jo reikia vos vos ,kad pasidengs tokiu lengvu blizgumu ir viskas.(Išmėginau savo 3metinuko"ruriukui" darželyje po tualeto reikaliukų tikriausiai nenusivalė gerai,o kiek per karščius reikia...,taigi vakare skundėsi jog SKAUDA pažiūriu,net šlapiuoja,buvau gavusi mėginuką vaistinėje ,taigi išmėginau ir tikrai super padėjo patepiau vakare,o ryte jau net nešlapiavo,o buvo rausva,dar kart patepiau ryte,o vakare nebuvo likę nei žymės,jog kažkas ten buvo.

22. Jul 2010, 11:39

Šaunu, kad padėjo 😀

21. Jul 2010, 14:51

SAULUTĖ SAULUTĘ TRUPUTĮ NUSKRIAUDĖ,GERAI KAD PASEKMĖS NELABAI SKAUDŽIOS,O IR PAGALBA PO RANKA

21. Jul 2010, 11:30

pati kaip buvau apsiplikinus naudojau sitas putas, na padejo tikrai.. bet va nuo saules tai kazkaip nelabai..

pypse pypse 21. Jul 2010, 10:07

skamba sauniai. gerai kad iveike😀

man tepalas nipatinka nes nesusigeria... nusvilau visus pecius. isipurskaliojau pries naktyi. gera pusvalandi prrymojus, nukautavo miegas😀 putos pasiliko kazkur patalyneje... 😛