Rugsėjui einant į pabaigą

Rugsėjui einant į pabaigą

23. Sep 2021, 15:17 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Sveiki :)

Jau nemažai laiko praėjo nuo rugsėjo pirmosios, tad galima įsivertinti kas kaip sekasi Jauniui :) 

Kolkas dar nebuvo pilnos savaitės kai jis eitų į mokyklą, panašu, kad ši savaitė bus tokia pirmoji :) Mat užpuolė kosulys, kitą savaitę temperatūra, tad po dieną kitą vis pasilikdavo namuose :) 

Bet jau esam įsivažiavė į ritmą, kas mums iki šiol yra be proto keista. Jaunius keliasi 7 ryto ir visad dar prieš mano žadintuvą. Turim visą valandą ramiai pasibūti, papusryčiauti ir bendrauti. O nuvažiavus į mokyklą visad pasimojuojam per langą.  Na, o po 4 valandų pasiimti jo atvykstame su sese ir broliuku, ar kuriuo vienu iš jų :) 

Pačioj mokykloj iš esmės viskas gerai tik nelabai mėgsta muzikos pamokų. Jis toks jau yra - mėgsta “suaugusiųjų” muziką, vaikiškos dainelės niekad nepatiko, o čia jas dar ir dainuoti reikia. Tad labai nelaukia muzikos, bet nors šokiai jam neatrodo didelė kankynė :D  

Iš mokslų pusės…na, tiesą sakant jam viskas lengva arba smarkiai per lengva, tad kiek baisu, kad jau tuoooooj atsibos (apie tai parašysiu dar vieną įrašą). Bet jis pasidžiaugia, kad mokytoja kasdien jį pagiria. Na ir pats susigalvoja savų veiklų, tad kone kasdien namo parneša savo paraštų knygų :) 

Šiandien mokytoja ir su manimi pasidžiaugė, kad jam puikiai sekasi, elgiasi labai gerai, nuolat kelia ranką vietoj kalbėjimo vieni per kitus, puikiai atlieka visas užduotis. Na tai man tikrai gera malonu girdėti tokius žodžius :) O aš džiaugiuosi, kad Jaunius turi puikią mokytoją!

Taigi, kolkas įspūdžių tiek, bet jie dar ne paskutiniai :)

floryte floryte 23. Sep 2021, 21:56

Smagumėlis, kad taip puikiai sekasi mokykloje!? O serga dabar labai daug vaikų, toks jau dabar "bacilų" sezonas!