Pirmosios dienos mokykloje

Pirmosios dienos mokykloje

11. Sep 2019, 19:35 Kristina B. Kristina B.

Pirmosios dienos mokykloje – visai neblogai. Pirmoji savaitė buvo itin lengva, vos po tris pamokas, džiaugiausi, kad buvau pasiėmusi savaitę atostogų. Antrą savaitę pamokos prasidėjo pilnu tempu (po penkias), jau valgo ir pietus mokykloje. Po truputį dėliojasi būreliai. Jei lankys visus, kuriuos nori, teks mokėti daugiau nei 100 eurų kas mėnesį už būrelius, deja, negaliu sakyti, kad tuo džiaugiuosi.. kita vertus, pirmoji klasė mažiausiai apkrauta, po to bus tik daugiau pamokų, tad gal šie metai ir gali būti tie, kai vaikas gali išbandyti visus jį dominančius būrelius. Kol kas dar dairomės ir bandomės.

Keltis sekasi puikiai, net pavyksta nuvesti visu pusvalandžiu anksčiau miegoti. Namie valgo pusryčius, pietus mokykloje po penkių pamokų, tada būreliai ar prailginta grupė. Namo grįžta apie 5-tą vakare, penktadieniais bus anksčiau. Dar derinamas režimas. Nenoriu duoti pinigų bandelėm, tad įdedu užkandžių iš namų. Dažniausiai obuolį, truputį riešutų ir džiovintų vaisių, kelis sumuštinius.  

Ypatingai džiaugiuosi, kad vaikas jau pats nueina į mokyklą, o kartais ir pareina (perspėjam mokytoją kada reikia išleisti). Jau spėjo praganyti mokyklinį megztuką ir jau teko mokytojai skambinti, kad vaikas verkia, tačiau iš esmės, panašu, kad mokykla jam patinka ar bent jau žiūri į tai kaip į įveikiamą gyvenimo etapą. Namų darbų dar nedarėme, tai nežinau, kaip bus su šiuo momentu. Turbūt sunku, nes reikia priminti ir kuprinę susikrauti, ir uniformą tvarkingai pasidėti, bet kiek prisimenu save mažą – buvau tokia pati. Tai guodžia, kad net ir iš labiausiai išsiblaškiusių vaikų gali žmonės užaugti ;)

picama picama 13. Sep 2019, 14:15

Koks taiklus ir paprastas užrašas/ palinkėjimas 😀