Pirmoko mokyklinių prekių ir dovanų krepšelis

Pirmoko mokyklinių prekių ir dovanų krepšelis

04. Sep 2021, 22:28 kodelcia kodelcia

Sveikos!

Mano pirmokėlis susirinkęs visas kanceliarines priemones išsinešė mokyklon ir nufotografuoti jau pavėlavau...

Aš pati pirkimo kažkaip labai ir nesureikšminau, nors vaikans tai buvo svarbu. Vieną dieną su vaikais nuvykome į artimiausią miestelio prekybos centrą ir prikrovėme krepšį pirmokui ir trečiokui reikalingų sąsiuvinių ir kitų kanceliarinių priemonių. Pasitardami, pasiderėdami. Apsipirkimo momentas išties buvo malonus ir džiaugsmingas :)

Būsimas pirmokas Aidas ten pat pats išsirinko jam patikusią kuprinę (tokią, kurią ir vyresnėlis brolis nešiojo dvejus metus ir puikiai atlaikė). Pritaikius nuolaidą, kainavo vos 12 eu.

Drabužių ir avalynės ieškojome miesto parduotuvėse, vaikas irgi rinkosi pats ir džiaugiasi pirkiniais. 

Bene smagiausios staigmenos būsimas pirmokas sulaukė iš Mamyčių klubo rėmėjų. 

Pirmoko mokyklinių priemonių krepšelį papildė Maped priemonės, pasižyminčios žaismingumu. Spalvos ir formos traukia ne tik vaiko akį, net ir aš užsimaniau žaisliuko-trintuko-zuikučio bei patogaus paimti drožtuko-pandos ? Paprastų pieštukų minkštumas HB#2 idealus dar neįgudusiai vaiko rankytei. Vieną iš trijų ir vyresnėlis brolis perėmė :)

O štai flomasteriai, mano supratimu, atlieka net edukacinę funkciją - supažindina vaikus su emocijomis: džiaugsmas, pyktis, liūdesys, nustebimas ir kt. Vaikams tie veidukai buvo WOW! Trečiokas irgi užsimanė tokių, kaip brolio:) Tikiu, kad ne tik dizainas, bet ir kokybė nenuvils.

Su smalsumu vartėme leidyklų "Šviesa" ir "Vaiga" išleistas knygeles. Turėdami daugiau laiko su malonumu 

? keliausime atgal į praeitį su vikingais,

? aiškinsimės apie technolgijas patys būdami ateities išradėjais,

? tyrinėsime dinozaurų rūšis.

Tai toks pirmoko priemonių ir dovanų krepšelis beprasidedant mokslo metams. Ir nesvarbu, kiek visa tai kainavo, svarbu, kad pirkiniai ir dovanos teikia vaikui džiaugsmą bei padės keliauti per žinių, mokslo ir atradimų pasaulį ❤

Aistia Aistia 05. Sep 2021, 10:23

Super😀 mano dukrai irgi labai patiko flomasteriai su monstriukais 😀