Pirmieji žingsniai link mokyklos

Pirmieji žingsniai link mokyklos

22. Aug 2021, 23:40 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Sveiki! 

Prie projekto prisijungia ir mūsų šeimos vyresnėlis Jaunius. Jam yra 6 su puse ir jis šį rugsėjį pirmą kartą keliaus į mokyklą, tiesa dar ne į pirmą, bet į priešmokyklinę klasę.

Jaunius niekada nelankė darželio, tad šis rugsėjis yra ypatingas tiek jam, tiek ir visai mūsų šeimai. Visgi vaikas pirmą kartą keliaus į gausų kolektyvą. Iki šiol jis mokėsi namuose (na, ne tik namuose, bet ir muziejuose, ekskusijose, bendraujant su kitais žmonėmis etc.) sporto ir kitokia veikla užsiimė lankydamas būrelius, draugų ir aplinkoje netrūko, bet mokykla juk kas kita…

Rinkdami priešmokyklinę klasę, svarstėme tik Vilniuje esančias mokyklas, darželių priešmokyklines grupes iškart palikdami užribyje. Jei būtų lankęs darželį, tai žinoma būtų lengviau likti ten kur buvęs, bet mūsų atveju…

1.Darželiuose vaikų kolektyvai jau būna susiformavę, tad būti vienu naujoku yra gan sudėtinga.

2.Mokyklose priešmokyklinės klasės veikla yra  kur kas labiau panaši į mokyklos nei darželio. Aiškesnė dienotvarkė su ugdymo valandomis. Mums tai aktualu, nes vesime tik 4 valandoms per dieną :)

3.Priešmokyklinio ugdymo mokytojos bendrauja ir konsultuojasi su mokyklos pradinių klasių mokytojomis (!) tas yra labai šaunu! 

Kol rinkomės mokyklą, išsiklausinėjom pažįstamų, bendravau net ir su viena MK mama, kurios vaikas eina į mokyklą, kurią buvome nusižiūrėję. Domėjomės mokytojomis, papildomais mokomais dalykais ir pan. 

Viena laimė, kad vietą gavome ten, kur ir norėjome. Tad Jaunius savo klasėje naujokas bus su dar bent 7 vaikais, susipažins su mokyklos tvarka :) 

Taigi, mokykla jau yra, vasara į pabaigą...o apie tai kaip ruošiamė ir dėl ko aš jaudinuosi parašysiu jau netrukus :)

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 03. Sep 2021, 09:21

Ačiū!!! 😀

picama picama 24. Aug 2021, 22:08

Viskas bus gerai! Sėkmės 😀

Mikė Pūkuotukas Mikė Pūkuotukas 23. Aug 2021, 11:13

Sėkmės Jauniui ?