Paskutinė vasaros savaitė

Paskutinė vasaros savaitė

25. Aug 2021, 10:17 Aistia Aistia

Vasara į pabaigą

Šiandien išskrenda gandrai - labai simbolinis vasaros akcentas: kartu su gandrais iškrenda ir vasarėlė. Nors dar norėtųsi to vasariško šėlsmo, bet po truputį rytais jau kvepia rudenėliu. Saulė pamenu sakė: jau rugpjūtis ir į mokyklą. O tikrai: jau greitai į mokyklą!!

Kadangi pirmas etapas jau įveiktas: turime visas mokyklines priemones ir kuprinę, stalą ir net naują lovą gavo dovanų, taip persikraustė ir į savo kambarį. Miegos nebe su broliu, o atskirai. 

Prieš kelias dienas sužinojome kokioje klasėje bus mūsų mokinukė.  Taip pat sužinojome ir kokia  bus mokytoja. Dar pačioje vasaros pradžioje mūsų mokykla per zoom prgramėlę pristatė visas būsimas mokytojas. Saulei labai patiko viena iš mokytojų, tai ji  ir bus jos mokytoja. Tuo metu mokytojos trumpai prisistatė, papasakojo, kaip jos įsivaizduoja savo klasę, kaip dirba, ką jos pačios mėgsta. Buvo įdomu paklausyti tiek mums, tiek pačiai Saulei. Vėliau ir aš pati dar truputį ieškojau informacijos apie mokytojas, kokiais principais jos vadovaujasi, kokie dalykai joms patinka. Tai ir mūsų ir dukros nuomonės sutapo dėl mokytojos, kurią ir gavome. Labai nekantraujame ir gyvai susipažinti su mokytoja. Kadangi labai greitai mokykloje bus atvirų durų dienos. Galėsime kartu su vaiku nuvažiuoti pasižiūrėti, kaip atrodo mokykla, klasė ir visa aplinka. 

Na kadangi jau vasara į pabaiga, tai kelias dienas visi su šeima pakeliavome po Panevėžį. Tai labai gražus miestukas su daug įdomių dalykų  ir mieste, ir apylinkėse. Dukra labai norėjo pajodinėti ant tikro žirgo.. Tai ši svajonė išsipildė su kaupu. Bistrampolio dvare  ji susipažino su Čikita - nuostabiu žirgu. Jojo ant jo  ir buvo laiminga. Trenerė labai gyrė Saulę, kad yra drąsi mergaitė. 

Labai tikimės,kad ir rugsėjį mes visi būsime drąsus ir uoliai kibsime į naujus iššūkius ir mokslus.

Aistia Aistia 25. Aug 2021, 13:48

Floryte, as tai dar ir save prisimenu su uniforma ir didekiu kaspinu plaukuose per rugsėjo 1aja 😀 labai labai nekantru,kaip dukrai seksis šis naujas gyvenimo etapas 😀

floryte floryte 25. Aug 2021, 10:54

Jūsų dukrytė tokia panaši į maniškę šiose nuotraukose!? Koks smagus pasiruošimas mokyklai! Atrodo, kad vis dar jaučiu praėjusio rugsėjo 1-osios virpulį, kai maniškė iškeliavo į pirmą klasę!?