Nuo mokyklos pasirinkimo iki susiruošimo

Nuo mokyklos pasirinkimo iki susiruošimo

20. Aug 2021, 18:25 Apciukas Apciukas

Kokią mokyklą pasirinkti? 

Mokyklos nesirinkome labai ilgai,tačiau turėjome viziją, kur norėtume, kad dukra mokytusi. Vienas iš kriterijų buvo tai, kad mokykla būtų arti namų, tam, kad Viltė pati galėtų pareiti namo, kai bus tam pasiruošusi. Pirmiausiai ir susiradom mokyklas, kurios yra arčiausiai namų.

Man norėjosi, kad mokykloje būtų uniformos, taigi likome su dviem pasirinkimais. Pasiklausinėjus draugų, kolegų bei kitų artimos aplinkos žmonių, sprendimas buvo priimtas-pasirinkome Simono Stanevičiaus progimnazija.

Nusiteikimas

Apie tai jog šie metai jau paskutiniai darželyje ir laukia pirmoji klasė, po truputį pradėjome šnekėti jau žiemą, dukra tai priemė kažkaip natūraliai, nebuvo jokio priešinimosi, ar sakymu, jog nenori.Kaip tik, vis klausibėdavo, kada ateis ruduo,nes sakėme, kad rudenį prasideda mokslo metai, ir su nekantrumu laukė mokyklos. 

Po darželio išleistuvių aš net ašarėlę nubraukiau, kad mano dukružė jau užaugo.

Mokyklinės prekės

​​​​​​Ši diena buvo skirta tik Viltei, mažasis brolis, Tomukas, keliavo į darželį, o kai brolį pasitiko auklėtoja ir nusivedė mes iškeliavome apsipirkti. 

Mokyklos tinkalpyje buvo pateiktas sąrašas reikalingų priemonių, juo ir vadovavomės rinkadamiesi prekes. Viltė pati rinkosi sąsiuvinukus, kurie jai gražiausi, penalą. Kanceliarijai isleidome apie 50 euru. Uniforma kainavo apie 65 eurus, tai bendroje sumoje išleisti 115 eurų.

 Sąsiuviniai su kačiuku iš knygos "Pavograsis Pilkutis", tai pati mylimiausia Viltės knygelė, vienu metu ją nešiojosi net į darželį. 

Manyčiau, kad suma išleista dar palygint yra taip sakant "proto ribose" 

Kuprinės dar nepirkome. Ieškosime, kad būtų bent du atskiri skyriai ir priekyje susisegtų petnešos