Idėja, ką padovanoti Kalėdoms mergaitei: džiaugsmas liesis per kraštus

Idėja, ką padovanoti Kalėdoms mergaitei: džiaugsmas liesis per kraštus

30. Nov 2020, 11:45 Šeimos gidas Šeimos gidas

Auginant tris dukras kartais reikia tikrai gerai pasukti galvą, kuo dar jas nustebinti per gimtadienius ar Kalėdas. Kalėdų senelis kartais suplukęs mąsto, jog jau atnešė visus pasaulio žaislus ir nudžiugino visais įmanomais būdais, bet... sprendimų, kaip palaikyti tikėjimą stebuklais, vis dar yra. Dalinuosi vienu iš atradimų, kuris tiks įvairaus amžiaus mergaitėms – tai drugelio formos dekoratyvinės kosmetikos rinkinys „Clementoni Crazy Chic“.

Įdomu, kad šešiametės Olivijos dovanų gautas grožio rinkinys sužavėjo ne tik ją, bet ir dičkes! Valandėlę namuose buvo tylu – viena kitai ir pačios sau jos dažė(si), gražino(si) ir ramiai žaidė. Neįtikėtina! Kas joms taip patiko?

Pirmiausia, džiaugsmo sukėlė didžiuuuuulė dovanų dėžė. Na, ar nesmagu gauti tokį milžinišką rinkinį? Tai dėžė, kuri po eglute padarys įspūdį kiekvienam vaikui ir pirmiausiai norėsis išpakuoti būtent ją.

Antra, spygavimo šūksnių buvo palydėtas makiažo įpakavimas. Drugelio formos rinkinyje yra ne tik daugybė priemonių, bet ir veidrodėlis, kuris lengvai nusiima, jei norisi pamatyti save iš arčiau ir įsideda į vidurį, kol nėra naudojamas. Nulupus jo apsauginį sluoksnį, kokybė ne prastesnė nei maniškio, tikro veidrodžio. Man asmeniškai patiko, kad drugelis susiskleidžia – ir vietos mažiau užima, ir galimybė išsibarstyti priemonėms daug mažesnė, ir tai puiki kambario dekoracija ant lentynos, kai nėra žaidžiama.

Na, o trečia – pačio rinkinio įvairovė. Merginos jau yra turėjusios ir nagų lako, ir šešėlių, bet viskas būna atskirai sudėta ir ne taip patogu. „Clementoni Crazy Chic“ drugelis savo sparneliuose saugo daugybę staigmenų. Rinkinyje yra aštuonios šešėlių spalvos – vienos labai švelnios, kitos šiek tiek gaivesnės, visos gražiai dengiasi ant vokų su specialiai tam pridėtu šepėteliu. Man asmeniškai labiausiai patiko lūpų blizgesiai – dvylika rūšių, bet tokie labai malonūs, riebūs, su blizgesiu ir tikrai neryškūs.

Taip pat merginoms nepaprastai įdomus buvo pedikiūro ir manikiūro rinkinys – širdelės formos dildė, blizgantis skirtukas pirštams (kas čia????), žydros spalvos vandens pagrindo nagų lakas ir blizgučiai, kuriuos galima užberti ant nagų lako! Na, o rinkinio topu pavadinčiau rožinės spalvos kreidinius dažus plaukams – atidarai tokią mini dėžutę, ja suspaudi plaukų sruogą ir brauki per plaukus, kurie tolygiai nusidažo rausvai. Smagu, kad tai neilgalaikiai, nekenksmingi ir labai paprastai naudojami dažai.

Pridurčiau, kad visi šie dažai yra lengvai nuplaunami vandeniu, pagaminti iš saugių medžiagų, tad jei jūsų princesė nori dažytis jūsų „Chanel“ lūpdažiu, kurį vėliau įmanoma nuvalyti tik miceliniu vandeniu, siūlau pagalvoti ar tikrai šis garsus ženklas tinkamas vaikams.

Skeptikams, kurie sako, jog mažoms mergaitėms dažytis nereikia, priminčiau, kad geriau jau jos „makliavojasi“ kol yra šešerių, nei šešiolikos ir į šį procesą siūlau pažvelgti per kūrybiškumo prizmę. Makiažas neturi kažkaip paversti vaiko moterimi, bet tai puikus būdas lavinti gebėjimą derinti spalvas, išbandyti ne tik gražius, bet net ir baisius įvaizdžius ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas, vienijantis net kelis vaikus.

Plačiau: Clementoni.lt