Vaikas reguliariai šlapinasi į lovą? Pagalbos ieškok Vaikuenureze.lt

Vaikas reguliariai šlapinasi į lovą? Pagalbos ieškok Vaikuenureze.lt

21. Jun 2018, 06:30 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Jeigu mamos gėdijasi, bijo kreiptis į gydytojus dėl vaikų šlapinimosi problemos, būtent šiame puslapyje galėsite rasti visą reikiamą informaciją - mamų patirtį ir specialistų patarimus.

Vaikų enurezė - dažna vaikystės palydovė. Nors apie ją ir kalbama nedaug bei fragmentiškai, problema nuo to nesumažėja. Lietuvoje statistika, kiek vaikų serga enureze (nevalingu šlapinimusi į lovą), nėra viešai žinoma.

Tačiau statistika panaši visame pasaulyje. Manoma, kad apie 10 procentų, vadinasi, kas dešimtas vaikas, sulaukęs 7 metų, šlapinasi į lovą. Kai kuriose šalyse tai vadinama antra po alergijos visuotine vaikų sveikatos problema.

Labai daugelyje šeimų naktinio šlapinimosi problema yra „tabu“ tema. Šeimoms gėda, jos abejoja, gal yra pačios dėl to kaltos ir kažką ne taip padarė. Kadangi šeimoms trūksta informacijos apie vaikų enurezę, jos požymius bei pagalbos būdus, neretai pagalbos tokiems vaikams kreipiamasi vėlai.

Problemos nutylėjimas, laukimas, kad ji praeis savaime ir savigyda – trys priežastys, dar pagilinančios problemą.

"Mamyčių klubas" primena, kad yra sukurtas informacinis portalas apie šią problemą

vaikuenureze.lt

Puslapyje rasite visą informaciją apie nevalingą vaikų šlapinimąsi, priežastis bei pagalbos būdus! Jeigu turite klausimų, į juos atsakys patyrę specialistai. 

Kaip gali padėti susidoroti su šia problema ypatingos, vienkartinės, naktinės kelnaitės vaikams - DryNites?

  • Vaikai, kurie šlapinasi į lovą, labai kietai miega. Jie paprastai nejaučia fiziologinio organizmo poreikio, kuris verčia keltis ir eiti į tualetą. Kieto miego metu nekontroliuojama šlapimo pūslė.
  • Vienkartinės, naktinės kelnaitės vaikams - DryNites® apsaugo patalynę, tačiau vaikas drėgmę jaučia – tokiu atveju jis suvokia, kas nutiko naktį. 
  • Pamažu DryNites® padės susidoroti su gėda ir baime dėl šlapios patalynės, kartu padedant suvokti, kad naktį įvyko šlapimo nelaikymas.

20171223194021-19556.jpg