TOP 5 pavasario atostogų veiklos su Kake Make ir draugais

TOP 5 pavasario atostogų veiklos su Kake Make ir draugais

02. Apr 2021, 08:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Kartais ir Jūsų ausys pabėga, nes jau nesumąstote, ką atsakyti į nuolat namuose skambantį: „ką įdomaus veikti?“ ☺ O dar priešaky VAIKŲ PAVASARIO ATOSTOGOS, todėl jau sukate galvas, kaip reiks užimti mažuosius? Kartu su Kake Make ir jos draugais skubame į pagalbą!

1. PASIGAMINKITE SVAJONIŲ MONSTRĄ

Kakės Makės svajonėse gimę monstrai Nanaisa ir Mamaisa praskaidrina mergaitės kasdienybę. Kartu su vaikais susikurkite savo monstrus! Paklauskite, kokios jie bus spalvos? Kuo vardu? Kokias nuotaikas atspindės? O gal sukursite visą monstrų pasaulį ir neįtikėtiną istoriją?

  

Šaltinis Pinterest.com

Jums reikės:

 1. Kartono ar popieriaus lapo
 2. Akvarelinių dažų ir teptuko
 3. Šiaudelio
 4. Stiklinės vandens
 5. Pieštukų ar flomasterių

Pasiruoškite nuotykiui:

 1. Pasirinkite mėgstamą akvarelės spalvą, gausiai ją sušlapinkite ir sukdami ratais teptuku pasiruoškite sodrią spalvą.
 2. Teptuku dėkite didelį tašką ant popieriaus ir nieko nelaukdami šiaudeliu imkite pūsti visomis kryptimis. Kartokite tiek kartų ir rinkitės tiek spalvų, kol gausite patinkantį rezultatą.
 3. Liks tiks flomasteriu ar pieštuku nupiešti monstrui akis, burną, rankas ir kojas.
 4. Paleiskite fantaziją ir pirmyn!

2. KLIJUOKITE, SPALVINKITE IR SPRĘSKITE UŽDUOTIS

Tikriausiai nėra vaiko, kuris nemėgtų klijuoti lipdukų, ieškoti išėjimo iš labirintų ar spalvinti. Kakė Makė ir draugai pasiūlys ir „Didžiąją lipdukų knygą“, ir „Veiklos kalendorių“, ir visai neseniai prekyboje pasirodžiusią ir jau vaikų pamėgtą spalvinimo bei užduočių knygelę „Kakė Makė ir baisi neteisybė“.

3. PAVASARIS – KNYGŲ LENTYNŲ TVARKYMO METAS

Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas kviečia susitvarkyti knygų lentynas! Kakei Makei labai smalsu, ar visos knygelės Jūsų namų lentynose turi savo vietą, kaip jos tvarkingai sugula naktinio poilsio ir ar Netvarkos nykštukas slapčia užsukęs turėtų ką nuveikti?.. Šiu Šiu Šiu, Ki ki kiiiiiii – pirmyn tvarkytis visiiiiii!☺

4. LAIKAS IŠGERTI KARŠTOS KAVOS

Žaislai pabodę, dainelės išdainuotos, knygos tvarkingai suguldytos ilsisi lentynoje, kavos puodelis atšalo dar neišgertas, o vaikams vis tiek norisi veiklos? Kakė Makė puikiai supranta, kad nuobodulio akimirkos aplanko kiekvieną mažąjį jos draugą, todėl, norėdama prablaškyti vaikus, o mamoms bei tėčiams suteikti keletą laisvų minučių, kviečia įsijungti Kakės Makės „YouTube“ kanalą!

Jūsų dėmesiui net 12 grojaraščių, kuriuose rasite:

 • Smagiausių Kakės Makės dainų ir naujausią hitą „Pagaliau gimtadienis“.
 • Įdomiausių žaidimų.
 • Proto mankštų.
 • Daug naudingų žinių apie emocijų ugdymą.
 • Lavinančių pokalbių apie saugaus eismo taisykles ar pasaulio kalbų įvairovę ir dar begalę įdomių susitikimų su netikėčiausiais svečiais.

Junkitės ir mėgaukitės kokybišku turiniu: https://www.youtube.com/channel/UCFWLVZ8cVCyqvKmkEqUdK4w

5. PASIKALBĖKITE APIE BAIMĘ, PYKTĮ IR KITAS EMOCIJAS

Atostogos – puikus metas, kai galima nurimti ir pasikalbėti su vaikais apie juos supančias emocijas, kasdienius įvykius ir situacijas.

Į baimę kitu kampu padės pažvelgti „Kakė Makė ir didelė tamsa“.

Nesijaučiate išgirstas, nes kažkur pabėgo vaikų ausys? – kartu skaitykite „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“.

Ką daryti, kai užklumpa baisus pavydas? Sužinokite perskaitę knygelę „Kakė Makė ir baisi neteisybė“.

Nesiklausymas, pavydas, noras pirmauti – tai tik keletas jausmų, kuriuos galite paanalizuoti pasitelkę net 10 Kakės Makės paveikslėlių knygų ir kartu su personažais į kartais nejaukius jausmus keliančias situacijas pasižiūrėti iš šono. O kad būtų paprasčiau, paruošėme jums gidą – pirmąją Kakės Makės knygą suaugusiesiems „Kakė Makė TĖVAMS“. Vaikų psichologės Astos Blandės sukurta knyga padės tinkamai analizuoti knygelėse aptariamas situacijas ir sėkmingai susitarti su vaikais.