Pradedu lankyti darželį - susipažinkime

Pradedu lankyti darželį - susipažinkime

11. Aug 2018, 16:28 LePukuota LePukuota

Labas,- sako jums Elijas. Elijas su Mamyčiu Klubu nuo pirmųjų savaičių mamytės pilvelyje, augo, gimė ir dabar išaugęs į didelį berniuką žengs pirmuosius savo savarankiškumo žingsnelius. Rugsėjį laukia darželis.

Taip jau išėjo, kad pernai gruodžio mėnesį turėjom pradėti lankyti darželį, nes buvom gavę vietą ir net sutartį pasirašėm, bet atėjus tam laikui, visi supratom, kad esam dar nepasiruošę ir atidėjom iki šio rudens, teko stoti naujai į eilę laukiančiųjų darželio.

20180811154444-18737.jpg

Dabar Elijas jau 2 m. 3 mėn., didelis vyrukas. Per gerą pusmetį labai paaugęs ir pasikeitęs, daug ko išmokęs ir manau jau pasiruošęs darželiui. Gauti darželį buvo ne problema, rinkomės arčiausiai namų ir kur sesė lanko, sąraše buvom nr. 1, tad kai tik pradėjo dalinti vietas, gavom pakvietimą pasirašyti dokumentus.

20180811154650-66967.jpg

Aš kaip mama daug drąsiau jaučiuosi išleisdama sūnelį į darželį, nei prieš kelerius metus, kai pirmagimė pirmą kartą žengė pro lopšelio duris. O kai mamos tvirčiau jaučiasi ir vaikui ramiau. Sesė labai greitai adaptavosi, tad ir su broliuku tikiuosi taip bus, greit apsipras ir susidraugaus su nauja aplinka ir naujais draugais ir tvarka. Darželis Elijui pažįstamas nuo pirmųjų dienų, nes kartu lydim sesę ir vakarais einam pasiimti, tad grupės, auklėtojos ir daugybė vaikų nebus staigmena. Kaip ir ligos ligelės parneštos iš darželio.

20180811160744-67316.jpg

Elijas viską nori daryti kaip sesė, tad kai paklausiam ar lauki rudens, kai eisim į darželį, atsako, kad TAIP! Tik sūnelio žodynas labiau saviems suprantamas. Bet čia smulkmenėlė, kuri su laiku išsispręs ir Elijas pats papasakos kaip jam sekėsi su naujais draugais. Elijas turi ir savų pomėgių. Mėgstamiausias sūnelio žaisliukas - mašinos, mašinos visur - marškinėliai su mašinom, miegoti tik su mašinėlėmis, į lauką tik mašinėlės, filmukai tik kur mašinos, kai apima liūdesys, sesė piešia mašinas ir vėl brolis būna linksmas. Mašinų fanas. Turbūt kaip ir daugelis kitų jo amžiaus berniukų. Dar labai mėgsta maudynes ir žaidimus lauke.

20180811162052-53495.jpg

Elijas savarankiškas berniukas, nuo metukų jau pats gražiai pavalgo, geria iš stiklinės, paprašo ko nori, tik su puoduku dar nesam 100% susidraugavę, bet metų eigoje išmoksim visko, o kolkas Huggies Pants sauskelnės skuba į pagalbą. Ir dar sūnelis labai mėgsta mamytės pienelį, bet jau pradėjom po truputį mažinti, vakarais užmiegam be pienuko, palikom pietų miegeliui ir ryte kai pabunda. Kadangi PSO rekomenduoja žindyti iki 2 m. ir ilgiau, neskubu atsakyti savo vaikui tokios gamtos dovanos. 

20180811162757-94501.jpg

Iki rugsėjo liko kelios savaitėlės, tai pasistengsim dar gerai paatostogauti, ir pamažu ruošimės darželiui, reiks susitvarkyti sveikatos pažymas, patikrinti spintą, ar visko turime, ko gali prireikti darželyje ir kokią dieną keliausim susipažinti su būsimomis auklėtojomis, paprastai tai paaiškėja paskutinę vasaros savaitę.

 

Iki kitų kartų :)