MK vaikų meilė knygoms+ dovana "Gerda. Banginukės istorija"

MK vaikų meilė knygoms+ dovana "Gerda. Banginukės istorija"

17. Jan 2019, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kaip dažnai ir kokias knygas skaitote vaikams, kaip įdiegiate meilę joms? Reikalas rimtas, pasirodo... :)

Egelė: Visada skaitome prieš miegelį :) ir turim tradiciją šeštadienio rytais (jei niekur neskubam), mergytės susitempia knygas ir ilgai skaitom, o tėtis gamina pusryčius :)

Kristina B.: Skaitom prieš miegą (ir pietų, ir naktinį). Tikrai dažnai išsirenka tą pačią knygą skaityti :) Vaikams labai patinka knygos pagal filmukus (Ratai, Dastis), nors aš jų ir nevertinu.. bet vartom, kalbamės, prisimenam. Stengiuosi ir vis kokią vertingesnę pasiūlyti :)

Raudona braškė: Skaitom beveik kasdien. Nuolatos yra knygų, kurios pradėtos skaityti.Kartais net ir po kelias iškart. Keliaujam abu į biblioteką. O ten jau mano vaikas :D Puola ir prie vienos ir prie kitos, ir tos nori ir anos. Dideliu entuziazmu juokinam bibliotekininkes. Paskutinį kartą sakiau reikės pasiimti karutį, nes nebepanešu kiek išsirenkam abudu. Skaitymo procesas dažniausiai vyksta vakare, užmigdžius sesę. Namie kiekvienas turim po atskirą lentyną knygoms ir po mylimiausia knygos skirtuką. Labai džiaugiuosi dėl tokios ankstyvos meilės knygoms.

Tiesa, visai pamišau mažąją skaitytoją, kuri susidomėjimą knygom rodo oj kokį didelį. Ir juokiuos ir džiaugiuos :D

Iddile: Mano tikslas nuo pirmų Rojaus dienų, kad jis pamiltų knygą. Tad stengiuosi supažindinti su ja. O jis mielai ją jaukinasi. Pastebiu, kad ji daugiau domina knygos, nei kiti žaislai. Gali vartyti jas vienas ir žiūrėdamas iliustracijas sava kalba pasakoti. Nemažai knygų pati skaitau jam. Ir džiaugiuosi matydama jo sutelktą dėmesį.

Mamatorija: O mes dar maži, tačiau knygutes mėgstame ir skaitome tas kur galima paspausti, paglostyti ar parodyti kažką. Tačiau jau dabar vaikui skiepijama meilė knugoms ir,kad jas reikia gerbti

Kodelcia: Skaitome kas vakarą. Septynmečiui jau įskiepyta meilė knyga. Vis galvojau, kad vidurinėlis knygų "nemylės", bet pastaruoju metu matau it jo susidomėjimą- net pats atsineša, kad paskaityčiau. O tai labai gerai, po trijų metų mažo dėmesio knygelėm. Pirmokėlis pradėjo daug knygelių neštis iš mokyklos bibliotekos- juk smagu rinktis pačiam. Štai vakar vakare vienas pats vienu prisėdimu visai šeimai perskaitė knygą apie Raganą Vinę ;)

Lina_baj: Knygutes skaitom su abiem vaikais dažnai :) Ir tikrai tą pačią knygutę po daug kartų :) O kartais, nors nemokanti skaityti, Urtė knygutę "skaito" man ar broliui iš atminties :)))

Dovilė 1991: Mano mažoji knygutėmis domisi jau nuo kudikystės, anksti pradėjome vartyti paveiksliukų knygas, o po tau ir klausytis sekamų pasakų :) Dažniausia skaitome pasakas prieš miegą. Nors ir dienos metu knygutės būna vartomos :) 

AudraAudra: Kakės Makės knygelės dažniausiai "groja" kasvakarą, nors jau mintinai mokam

Skoda: Nuo pat mažų dienų skaitome kasdien ir tiek daug, kad kartais tėveliai net pavargsta ir jau svajoja, kada jų trimetė skaitys pati :) Naujas knygeles visada skaitome kelias dienas iš eilės, vėliau jas "užmirštame" ir "prisimename" senąsias, tada ratas apsisuka ir vėl skaitome naują knygą :)

Mamatest: Skaitome kasdien. Dažniausiai prieš miegą. Visų pirma "skaito" pats Nikolas. Pavarto, rodo paveiksliukus ir pasakoja iš atminties. Dažniausiai kažkokią naują versiją su naujais akcentais. Paskui jau duoda man ir skaitom kartu :)

LePukuota: Kiekvieną dieną skaitome knygeles, Amelija jau ir pati mokosi ir lipdo žodelius ir sakinukus :) Knygelių skaitymų dažniausiai užsiimame vakarais, kad nurimtume, pafantazuotume ir ramiai saldžiai miegotume :)

Kristuliuuxx: Knygas skaitome kiekvieną dieną :) Kalėdų senelis, šiemet atnešė daug gražių knygų, dabar jas skaitome :) nėra nė vieno vakaro be pasakos prieš miegą. :)

Stebulė: Knygas skaitome kasdien - kai grįžtame pavargę po darbų ir darželių, pailsėti paprasčiausia skaitant knygą. Mėgstame paskaityti ir savaitgaliais, ypač prieš pietų ir nakties miegelius. Dienomis dažniausiai skaitome pažintines knygas, enciklopedijas, o prieš miegą - pasakas.

20190116143127-91479.jpg

Nuoširdi istorija apie ryžtą ir atsidavimą, mokanti nugalėti baimę ir atrasti grožį net tamsiausiose vandenyno gelmėse. Pasimetusi nuo šeimos banginukė Gerda leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę. Pakeliui ji sutinka įspūdingų vandenyno gyventojų ir atranda stiprybės visuomet išlikti savimi.

KNYGUTĘ LOTERIJOS BŪDU DOVANOJAME SKODAI! 

Sveikiname!