Linksmų istorijų knygas "Linksmorijos" laimi 2 mamos

Linksmų istorijų knygas "Linksmorijos" laimi 2 mamos

25. Jul 2018, 06:50 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Nerealai linksmos jūsų gyvenimiškos istorijos! Ačiū, kad dalinatės :)

"Linksmorijos" - linksmų istorijų rinkinys vaikams, bet ne tik. 

Istorijose atrasite ir pamokymų, ir juoką keliančių situacijų, daug išgalvotų herojų tikroviškais vardais. Gal čia surasite ir save? Dalinkitės linksma akimirka, išlaisvinkite vaizduotę, nes aptiksite ir kūrybinių idėjų.

Knygelės autorė Inga Kanišauskė apie knygą:

"Esu Inga, mažosios Tėjos mama. Už knygelės idėją turiu dėkoti paskutinių mokslų - Ikimokyklinės pedagogikos, Teatrinės raiškos paskaitos dėstytojai, kuri po perskaitytos istorijos apie batus ir išsakė tą mintį, kad, Inga, tikrai gali parašyti knygelę vaikams. Tėja dar pūpsojo pilvelyje, o aš jau rutuliojau tą rašymo mintį, jos nepaleidau, nes tai tapo kaip ir tikslas, svajonė, kurią, galvojau, va tikrai įgyvendinsiu. Gimus Tėjai ir jai augant, istorijos pylėsi viena po kitos iš jos kasdienos, jos žaidimų, jos knygų, jos nesėkmių iš visko ...:) Knygelė ir dedikuota dukrai Tėjai.

Knygos pavadinimas yra jungtinis žodis iš linksmos + istorijos, sukūrėm naujadarą Linksmorijos, tuo pačiu pavadinimu rašom ir tinklaraštį, kur visi mūsų atradimai.

Knygelėjė yra 12 linksmų istorijų su juokingais personažais, tikrais vardais iš gyvenimo. Gale knygos galima rasti 12 idėjų kūrybiniam darbui, idėjos siejamos su istorijomis. Knygelė skirta ir darželinukui, ir vyresniam, amžiaus ribas sunku nubrėžti, nes net ir suaugusieji slaitydami kvatoja iš tų istorijų". 
 
Traukiame laimėtojas - DEVYNIARAGIS IR NATELE!
Sveikiname ir smagaus skaitymo!
Natele Natele 26. Jul 2018, 08:50

Ačiū 😀, Labai apsidžiaugs mano mažoji skaitytoja tokia staigmena.

kodelcia kodelcia 25. Jul 2018, 18:10

🌷👍

floryte floryte 25. Jul 2018, 13:42

Sveikiname🌷😉

saulelydis123 saulelydis123 25. Jul 2018, 08:26

Sveikinam! 🌷🌷🌷