Laimėk knygą "Labas, aš Tadas- 2"

Laimėk knygą "Labas, aš Tadas- 2"

25. May 2018, 07:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Sveiki! Su jumis VĖL sveikinasi Tadas, rimtas antrokas, kuris gyvena su broliuku, neištariančiu žodžio „terminatorius" ir mama, ne tik rašančia pasakas, bet ir darančia atsispaudimus. O tėtis?.. Tadas turi net tris tėčius!

Šįkart Tadui dar DAUGIAU rūpesčių, mat vaikystės draugė Kristina nubrėžia ribas: ne, ji jokiu būdu neleis Elzei draugauti su Tadu! To betrūko. Draugė gali būti tik viena, ir ta draugė bus ji, Kristina, ir niekas kitas! Kol Kristina galvoja apie ribas, Tadas studijuoja dinozaurų rūšis (pastudijuok su juo ir TU!) ir skrenda į Vokietiją jau trečią... ne... aštuntą kartą.

Elzė nebeDRAUGAUJA nė SU VIENU KLASĖS BERNIUKU. KODĖL? TODĖL, KAD VISI JIE bailiai. Tuo ĮSITIKINSI PERSKAITĘS, KOKIĄ BAISIĄ (NARSIĄ) UŽDUOTĮ BERNIUKAMS PARENGĖ ELZĖ (šie net pabūgo ją atlikti).

Tadas, Elzė ir Kristina susitiks Žibintų šventėje. Tada ir paaiškės, ar jiems lemta išlikti gyviems ir KARTU.

ČIUPK KNYGĄ IR SKAITYK! :)

Parašykite, ar jūsų vyresnėlis/-ė jau turi draugą/draugę (darželio, kiemo, klasės...). Kuo vardu ir kur susipažino? :)

Laimėtoją trauksime kitą ketvirtadienį.

gintariuks gintariuks 29. May 2018, 20:48

Mano vyresnėlis sūnus Eimantas turi geriausią draugą,tiksliau du - dvyniai (mergytė ir berniukas? - mano sesers vaikai. Kur susipažino nei sakyti nereikia - nuo gimimo pažystami ir neišskiriami ☺

Raudona braškė Raudona braškė 28. May 2018, 08:28

Dominykas ir Izabelė - draugai nuo lopšelio, kurių draugystę sunku apibūdinti ☺ Abiems užtenka pusės šypsenėlės, kad vienas kitą suprastų, o susitikus krykštavimo būna daugiau nei žaidimų. Jų draugystė - kažkas mistiško. Ką jau ką, o prekybos centro žmonių raizgalynėje jie vienas kitą sugeba pastebėti stulbinamu greičiu, o susirgus ir nenuėjus į darželį stengiasi kuo greičiau pasveikti "ns jau manęs turbūt pasiilgo" 😍

Stebulė Stebulė 26. May 2018, 08:46

Darželyje Žemyna labiausiai myli tris drauges - Aną, Saulę ir Vytę. Darželyje ir susipažino. Smagu, kad vaikai užmezga tvirtas draugystes, mes stengiamės jas puoselėti - sudaryt galimybę pasikviest draugų į gimtadienį ir pan. Pamenu, vaikystėje man draugai buvo labai svarbūs, tad stengiuosi palaikyti ir savo vaikų galimybę bendrauti.

juddita juddita 26. May 2018, 08:13

Vyresnysis sūnus turi draugą dar nuo „vystyklų laikų”,nes mamos draugauja. Taip susidėliojo,kad darželius lankė skirtingus, daugiau draugaudavo kieme,o vėliau abu pradėjo lankyti tą pačią klasę,tą patį būrelį, o po pamokolų lekia į kiemą,nes ten vėl reikia susitikti.

reaqua reaqua 25. May 2018, 15:18

Dovydas turi daug draugų ir kieme ir darželyje. Jam nesunku jų susirasti, nes kažkaip tarsi "traukia" link savęs vaikus. Gal vardo reikšmė "mylimas" turi įtakos, ar zodiako ženklas liūtas, kuris turi būti pastebėtas visų ir būti būryje.
O geriausią draugą turi darželyje. Vardas Saulenis. Susitiko jie nuo pirmosios dienos rugsėjo, kai buvo 2 metukų. Ir taip sutapo, kad berniukai gimė tą pačią dieną - liepos 28 Vilniuje. Tik skirtingi gimdymo namai. 😀

Kristina B. Kristina B. 24. May 2018, 15:14

Turi draugą Margirį 😀 suspažino mamos kieme, kai šiems dar nė dviejų nebuvo 😀 tad vaikams neišvengiamai teko susidraugauti ir šaunu, kad dabar jau patys susiskambina ir susitinka kieme 😀