Knygos konkursas: kuo jums ypatinga kiekviena savaitės diena?

Knygos konkursas: kuo jums ypatinga kiekviena savaitės diena?

21. Sep 2018, 08:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Mažosios burtininkės Pašiauša ir Kojinė pasigedo katinėlio Terliaus: gal jis kybo tarp pirmadienio ir antradienio? Laikas pasitelkti burtus šmurtus ir eiti jo ieškoti! Bet Pašiauša nežino, kad į pirmadienį galima įžengti tik pro dantų gydytojo Bedančio duris, o antradienio gyventojai yra labai stropūs. Trečiadienį visi skuba, o ketvirtadienis – tikra netvarka. Penktadienis yra nei šioks, nei toks, o po savaitgalio vėl reikia praverti dantų gydytojo duris! Galbūt jis taip pat moka burtų ir žino, kur pasislėpė stebuklingasis Terlius?

Parašykite, pasitarusios su vaikais, kuo ypatingas jūsų šeimai pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis! :) (pvz. gal pirmadienį pusryčiams valgote blynelius, trečiadienį palydite vaiką į baseiną ir pan...bent mažytė smulkmena, kuri pradžiugina tą savaitės dieną..)

Laimėtoją rinksime kitą ketvirtadienį.

Raudona braškė Raudona braškė 26. Sep 2018, 16:37

PIRMADIENIS ❤ Savotiška diena. Liūdna keliaujantiems į darbą po savaitgalio, linksma man, mamai, kurios vienas razbainykas po dviejų dienų siautėjimo namuose, keliauja siautėti į darželį, o kitas razbainykas lieka namie, šokdinti pirmadieninės mamos. Pirmadienis - diena, kai leidžiu sau vienu kavo spuodeliu daugiau.
ANTRADIENIS ❤ Diena, kai keliaujame apsipirkti. Tuomet kiekvienas šeimos narys gauna po šiokį tokį 'skanuką' tik jam vienam skirtą. Ko tik širdis geidžia.
TREČIADIENIS ❤ Tinginystės diena (dažniausiai). Vakarienei užsisakom picą arba valgom tokius patiekalus,kaip keptos bulvės su kefyru. Ši diena vien aiš mano mylimiausiu. Turbūt rašyti dėl ko, nereikia 😃
KETVIRTADIENIS ❤ Diena, kai į pašto dėžutę įkrenta mamos mylimiausias žurnalas, tėtis keliauja į krepšinio treniruotę, o sūnus vakare lepinasi filmukais ir nauja Kakės Makės serija. Tik mažajai dar kiekviena diena kaip ketvirtadienis 😃
PENKTADIENIS ❤ Mažasis savaitgalis. Diena, kurios rytais dažniausiai vyksta intensyvūs debatai ir derybos, kokį žaislą galima nusinešti į darželį.

Deivės Mama Deivės Mama 24. Sep 2018, 23:07

Grįžus po vaiko priežiūros atostogų į darbą kiekviena darbo diena man ypatinga ta akimirka, kai grįžtanti iš darželio dukra su tėčiu pasistiebusi paskambina į duris ir laukia mano pasitikimo reakcijos. Būna labai gera šnekėtis ir klausti, kaip jai praėjo diena, apsikabinti ir taip nuslopinti savo darbo dienos nuovargį ir vaiko ilgesį mums, tėvams.

Dukros, kai jau laikas gulti nakties miegui, mėgstu klausti, kada ji pagaliau eis miegoti, tai ji visad atsako, kad šeštadienį. Bet kaip tyčia, šeštadienį ir sekmadienį visais įmanomais būdais vengia pietų miego - prigula minutei ir sako: "Pamiegojau!". Tenka gudrauti, kad pamiegojus važiuosim į miestą, tad jau gerai įsisavino, kad savaitgaliai skirti važiavimams į miestą. O važiuoti pagal dukros pareikalavimą reikia ne mašina, o busususu (autobusu) - taip daug smagiau.

Kol savo 2 m. 4 mėn. vaiko dar netenka išleisti į būrelius, mes su vyru džiaugiamės, kad mūsų dukra draugiškai pasilieka su vienu iš mūsų, kai kitas (vyras - į krepšinio treniruotę, aš - į bėgimo treniruotę) šiokiadieniais ištrūkstam.

Aij, o kai kažkurią savaitės dieną būna užaugę dukros nagučiai, tai ta diena jai būna ypatinga nagų kirpimu, nes tuomet galima žiūrėti filmuką. 😃

floryte floryte 24. Sep 2018, 20:45 sraigiukas

Šiame Augustės darželyje galima kasdien neštis žaislus - kiek nori ir kokius nori!😀 Prieš tai buvusiame žaislų diena būdavo kas antras penktadienis.

kodelcia kodelcia 24. Sep 2018, 08:27

Pas mus karaliauja ketvirtadienis - Kakės Makės diena! Gyvenam nuo ketvirtadienio iki ketvirtadienio 😃 Dar išskirtinės ilgesnio miegojimo dienos- šeštadienis ir sekmadienis 🤣

sraigiukas sraigiukas 23. Sep 2018, 23:54 floryte

ooo pas mus darželyje, tik penktadienis žaislų diena, kitomis dienomis tik miegui minkštą žaislą galima neštis

sraigiukas sraigiukas 23. Sep 2018, 23:53

Mildutė suskirstė taip:|
pirmadienis-nekenčiu nes vėl reiks keltis
antradienis - šuoliai į vandenį, jėga
trečiadienis - skaitymo diena
ketvirtadienis-sunkiausia diena, nes mokykla, muzikos mokykla ir šuoliai į vandenį
Penktadienis- laisvadienis
Šeštadienis - blynadienis
Sekmadienis- pusryčiams sausi pusryčiai 😀

floryte floryte 23. Sep 2018, 23:24

Augustė savaitės dienas skirsto pagal jos žaislų ėjimo/nešimosi į darželį "grafiką": pirmadienį - koala, antradienį - zuikis, trečiadienį - tigras, ketvirtadienį- katinas Nr. 2, penktadienį - katinas Nr.1 (svarbesnis už nr. 2, tad paliekamas ypatingai dienai - penktadieniui, kai užbaigiamas ėjimo į darželį maratonas). Šeštadienį ir sekmadienį žaislams gyvūnėliams - poilsis, todėl žaidžiama su lėlėmis ir kt žaislais😀. Beje, vienintelis Augustės žaislas neturi "išeiginių" - uodegytė-pakabukas, visada kartu su Auguste😃

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 21. Sep 2018, 14:47 reaqua

Kaip fainai 👍🤗

reaqua reaqua 21. Sep 2018, 13:54

Pirmadienis-nauja darbo savaite visiems: vaikams darželis, tėčiui darbas, tik mamai vat "vaiko priežiūros atostogos" 🤣 Pirmadienį visi grįžę namo vakare einam pasivaikščioti, visa jau 5-ių asmenų šeima.
Antradienis-futbolo diena. Abu berniukai su tėčiu į futbolo treniruotę.
Trečiadienis-ramybė namie, žaidimas su žaislais ar draugais kieme.
Ketvirtadienis-futbolo diena. Abu berniukai su tėčiu ir vėl į futbolo treniruotę.
Penktadienis-arba penktadienio animacinio filmo diena arba ruošiamės pas močiutę į kaimą.
Šeštadienis-praleidžiame džiaugdamiesi kaimu arba jei liekame namie, tai žaidžiam, tvarkomės, važiuojam į parką.
Sekmadienis-švaros diena 😃 ilgos maudynės vonioje ir vandens žaidimai
🎉
Štai kokios mūsų dienos!😀