5 smagūs žaidimai su vandeniu

5 smagūs žaidimai su vandeniu

26. Jul 2021, 11:03 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Žaidimai su vandeniu visada patinka vaikams, ypač, jei diena karšta. Net ir neturint galimybės nuvykti prie jūros ar kito vandens telkinio, vaikams galite sugalvoti smagių vandens žaidimų tiesiog kieme. Žinoma, vyresnieji ir patys puikiai susigalvoja, ką veikti.

1.Vandens pistoletai

Tai, kad jais galima šaudyti vienas į kitą, žino visi vaikai. Tačiau tėvai gali pasiūlyti ir kitokios veiklos, pavyzdžiui, sustatyti žaislinius kėglius (arba tuščias plastikines stiklines) ir pasiūlyti vaikams pataikyti į juos iš tam tikro atstumo. Arba tolėliau nuo vaikų išrikiuokite butelius, su ant viršaus uždėtais teniso kamuoliukais. Kieno pistoletas taikliausias?

2. Stot ir tūpt

Pripilkite puodukus ar stiklines vandens. Išrikiuokite vaikus ir duokite kiekvienam po vieną. Dabar prasidės linksmybės: paprašykite vaikus vykdyti komandas – pakelti vieną koją, nuleisti. Tada atsitūpti ir atsistoti. O tada atsitūpti pakėlus vieną koją. Arba atsitūpus paėjėti „žąsele“. Žodžiu, sugalvokite įvairiausių užduočių ir apdovanokite tuos, kuris išlies mažiausiai vandens.

3. Bėgimas su plaukmenimis

Jeigu turite bent dvi poras plaukimo ląstų, galite pasiūlyti vaikams palenktyniauti apsimovus juos.

4. Vandens bomba

Pripilkite balioną vandens ir užriškite. Vaikai išsirikiuoja vorele ir perduoda vienas kitam balioną su vandeniu virš galvų. Reikia būti itin atidiems, nes vandens bomba gali sprogti kažkam virš galvos.

 

5. Lenktynės su šaukštais

Reiks 4 stiklainių ir 2 šaukštų. Pripilkite du stiklainius vandens, o kitus – tuščius pastatykite tolėliau. Padalinkite vaikus į dvi komandas ir paaiškinkite užduotį: šaukštu kuo greičiau ir kokybiškiau (išlaistant kuo mažiau vandens) pernešti vandenį iš vienos talpos į kitą.

Svarbu!

Nusprendę leisti vaikams iki soties prisidūkti žaidžiant vandens žaidimus atminkite keletą svarbių dalykų:

  • Kuo mažiau draudimų ir žodžio „Ne“. Organizuokite veiklą taip, kad nereikėtų daug kištis į vaikų žaidimus.
  • Aprenkite vaikus kuo paprasčiau, jei leidžia sąlygos – maudymosi kostiumėliais. Tada nereiks nervintis dėl kiaurai sušlapusių rūbų.

Smagių akimirkų Jums ir jūsų vaikams!