Vyras varo depresiją

21. Jun, 09:56

Sveikos senai cia nebuvau, bet va noreciau sulaukti jusu draugisku patarimu. Paskutiniu metu vyras isvis baige man ivaryti depresija, as viena tvarkausi, viena rupinuosi vaiku, viena viska uz ji galvoju, stengiuosi buti gera zmona, pasiulau pagaminti jam kanors nekasdienisko, nakti islyginu jo darbo apranga netgi, o jis mane viskuo kaltina ka jis be prisidirbtu as visada lieku kalta. Paskutiniu metu jis grizineja is po darbo labai velai nors jis baige darba 5 val! o grista 10, 11val. Siaubas ! Jis grista girtas ir pragere kaskart 100lt , o mum tai yra nemaza suma. Jis geria o as kaip durnele plusu namie, negaliu net nuo vaiko pailseti, naktim keliuos as tik, jis net nebesugeba savo indu issiplaut, rubus skalbiam bendrai o jis tik savo rubus sugeba susidziaustyti o musu nesugeba, viena diena radau nuoroda jo telefone kazkokios linutes anketa, labai patrakau, nekalbejau dariau ka norejau, jis jautesi labai kaltas tai atsiprase, kartojo jog myli, ir tik mane, na moters sirdis visada atvira tai atleido, keliata dienu viskas ok buvo , o uz tu keliata dienu vel viskas taspats , jau 10 vakaro o jo nera, jis parase pries dvi valandas jog toj autobuso laukia, o dar jo nera , skambinau, atmeta, vel rasiau is 20 sms zinuciu atrase jog jam issikrauna ir nieko nebesimato ekrane, nors visa nakti krove telefona. Mane jau tai varo i kapus, as dar sergu , o mane pyktis ima nesveikas...ka tokioj situacijoj darytumete jus?

22. Jun 2012, 20:14

o wa mane kankina ziaurus nepasitikjimas sawimi raudonawimas ir istikruju kai susipykdawau su sawuoju wisada galwodawau o kas tada ka darysiu nes beweik jis wiskuo rupinasi man atrodo kad man dar toli iki jo:/

22. Jun 2012, 20:06

tuo labiau tu esi ne wiena turi waikeli del kurio turi gywenti ir kuriai esi tu reikalinga as esu nesusituokus bet neuzilgo wstuwes buna wisko buwo ir kiek kartu skyremes taikemes aisku cia dar toli iki tokio elgiasio na aisku tikiuosi ir nebus kazko panasaus. o tau salvia didziausios stiprybes jei su tawimi taip elgiasi laikas pradeti kitoki gywenima tik laikykis

22. Jun 2012, 19:55

salvia na paskaicius tawo situacija tai tikrai tu labai kankiniesi esi labai gera moteris kad taip nusileidi wyrui wyrui wisiskai tas pats suprantu kad ne taip paprasta issiskirti wisada atleidi ir galwoji gal bus wiskas gerai na bet jei tai tesiasi jau ilgai

22. Jun 2012, 17:59

saunuole nefertiti

22. Jun 2012, 16:55

Sveikute ,oi kaip zinau ka visa tai reiskia !! as pati tokioje situacijoje dabar tik mano vyras negeria ,bet visa kita laabai panasu .Lankiausi pas psichologe ,kuri labai padejo man atrasti savyje jegu pasitiketi savimi ,dabar esu tvirtai nusprendus tiktai skirtis ,nes zmones nesikeicia man jau 4 metai visa tai tesasi ir jokiu pagerejimu nematau tik blogin ... labai sunku ka ir patarti nes pati tokioje situacijoje 😀 visu pirma stiprybes tau ir ziurek butinai save ,nes labiausiai esi reikalinga vaikui 😀

22. Jun 2012, 13:41

salvia,noretum padiirbeti ir pati uzsidirbti?o kas tavo mazyle priziures?na jei turi kas priziuri,tai gali rimto darbo ieskotis,ir nutraukt ta pasalpa,uzdirbsi daugiau nei 97lt,ir nebus problemu islaikysi pati mazyle,po truputi viskas susidelios i vietas,o tavo idijotas vyrelis tegu lebauja toliau,nekreip demesio arba tikrai iseik is jo,nes mergyte negali viduri nakties klausytis ir matyti barniu,o ir tau visos ligos vien delto ir yra

22. Jun 2012, 13:29

niekaip nesuprantu, ko gyventi su idiotu diedu... negi nera tevu kurie daletu padeti ir priimti? taip visos traktuoja kad mes esam pirmiausia MAMOS-MOTERYS-ZMONOS bet elgiamasi kitaip. na ir taip Salvia matosi, jau seniai kiek pasakoji, kad gyvenimo neturesi su siuo vyru. tai kam stengtis del seimos jei stengiesi tik tu viena? seimos ir skiriasi ne tik gyvena kartu. kai prades kelt ranka ir kai viena diena atsibusi ligonineje tai gal suprasi kad nereikejo tiek ilgai laukt.
linkiu tau iseiti is sio vyro, nes tos nuolatines depresijos ir yra tik del to kad neturi laiko jaustis laiminga. kaip ir pati sakai reikia ir nuo vaiko pailseti. o po to susirasi vyra kuris tave ant ranku nesios. iseik. jei bus lemta jis pas tave ant keliu ateis, jei nelemta tai tuomet laimingai jam ant posukio. juk issiskyrus gyvenimas tuo nesibaigia, is patirties kalbu. dabar as tikrai daug laimingesne nei kasdien verkdama del idioto.

blogietee blogietee 22. Jun 2012, 13:15

bet jei gausi atlyginimą, šeimos pajamos keisis ir turėsi informuoti soc skyrių.. kiekviena pasirašėm tokį lapelį, kad informuosime, jei kažkas keisis..

22. Jun 2012, 13:09

ta pasalpa tik 97 lt pas mane...

blogietee blogietee 22. Jun 2012, 13:07

Silvia negali, jei gauni pašalpą..nes tuo metu kai dirbsi, tau tiesiog išminusuos tą sumą iš pašalpos, kiek gavai algos..

22. Jun 2012, 12:45

Mamytes paklausiu dabar klausimo neitema, gal zinote jei esu pazymeta jog esu vaiko auginimo atostogose, ar galiu iki vasaros pabaigos oficealiai isidarbinti kurnors padirbeti?

22. Jun 2012, 11:37

Siandien jis darbe, as su vaikuciu namie viena. Pantera 19 labai dziaugiuos kad pas jus gerai....bet as jau nebeturiu sveikatos ,jegu graziai atrodyti, esu nusilpusi, pastovei sergu depresija..dar ta skydliauke... nebeturiu jegu...laiko taipat neturejau graziai atrodyti .. nes nespejau...namais,vyru ir vaiku teturejau laiko aprupinti...o toliau jauciaus kaip visa diena plytas kelnojus....jis grista po darbo ir visa diena prie kompiuterio....net po saves nieko nepasidaro...kraupu jau...o kai geria as kalta, kad velai grista as kalta ir svaigstu...vnzd lopas...

22. Jun 2012, 10:50

Bet ir baisūs dalykai dedasi. Čia vėlgi išeitis tik kuo greičiau skirtis. Aš be galo džiaugiuosi, kad mano vyras ne toks ir jam iki tokio niekada nedaeit, nes jis paprasčiausiai bijotų ...

22. Jun 2012, 10:35

tau gerai bent tas ,kad negauni ,o as dar ir gaudavau ,maziukui vaikui tai labai negerai maniske yra labai baili ir vien tik del vaiko ateities reikia stengtis. vaikiukas turi buti tavo stiprybe ir tai del ko gyveni ,o ne tas kuris taip elgiasi ...

22. Jun 2012, 10:31

salvia ne tau vienai taip as ir gyvenau toki gyvenima ir tu isdavysciu en buvo. pradiza buvo puiki pastojau pasikeite musus santykiai prasidejo pykciai draugai pas ji prasidejo siulimai drytis aborta ir panasei istveriau nepasidaviau laksciau paskui ir taip visus devynis menesius nestumo isdavinejo lkaste sededavau viena tvarkydavaus na kaip tu ,po vaikiuko gimimo jis pasikeite gryzau i tavrkingus namus is ligonines irligoninei planke nors ir su kvapu bet labai laimyngas ir nustebino mane taip gal nepilnai po menesiuko ir vel viskas per nauja ,na kai jis isdave mane po vaiko gimimo ir as suzinojau labai atsiprasinejo verke prase atleidimo .atliedau viskas gerai aisku niekas nepasikeite draugai svaigalai merginos ejo i trasa ,ir va vaikiukui jau 2 metai bet as dar vis su juo nors buvo visko ir issiskyre buvom isejau su vaiku trim meneiam visai nesimatem ,bet jis rupinuos vaiku ,mes vel susiejom jaucciau kad negaliu be jo jis be manes viskas pradejo keistis tik visai nesenai mes usgalvojome susilaukti dar vieno vaikiuko ir puiku santykei jega viskas ciki jau geri du menesiukai 😀 nezinau kaip bus toliau bet kolkas esu laimynga 😀 is savo ptirties galiu pasakyti ,kad nereikia vyrui nusileisti ,suk ji aplink pirsta ,nekreipk demesio i ji ,parodyk kad esi zavinga ir visi i tave labai atkreipia demesi ,kad esi geidziama moteri ir kad jis gali tave prarasti ,o ne kad tu pasiryzus del jo viskam patikek sliauzioskeleis paskui tave ,tik irodyk jam veiksmais o ne zodzeis ,viena diena uzibresk ir sukrauk jo smutkes ir palik uz duru viskas.

22. Jun 2012, 09:38

Va koki pas mus vyrai... Tavo vietoje buciau jau snei nuo tokio pabegusi. O del finansu visada yra zmoni kurie pades tau kaip tu esi tokioje situacijoje. Stiprybes jums abiem, kaip siandien elgsies?

22. Jun 2012, 00:34

Žiauru ...sakyciau jei yra kaip tai nuo jo kuo toliau begt vaikas nera jo nuosavybe ...

22. Jun 2012, 00:14

Grizo katik girtas, as labai supykusi morala atskaiciau kad jam nerupi nei zmona nei vaikas, tai ryt musu nebebus cia, jis taip nuskele lyg jam visiskai vienodai sviecia, kai pasakiau jog nei viltes nematys nes jis sudinas pavizdys vaikui pasake jog nepagazdinsiu vaiku nes jis pasiims vistiek, bande is manes vaika pasiimt per prievarta , bet as susaukiau jog neliestu , nes kai balevojo jam jos nereikejo, taipkad ir dabar neleidziu imt, vaikas klyke mane apsikabinus , as jam tiesiog spyriau i jo pasididziavima ir jis nebelindo ir nuejo gult.....

21. Jun 2012, 23:04

zinoma,kad turi meiluze,arba gerus draugus kurie specialiai girdo,na parsiras issilinksmines,ir tu dar jam gera turi buti,kaip kartu dar i viena lova atsigulti,juk matai kiek jam reikalinga tu ir tavo dukryte

21. Jun 2012, 22:56

varliukas...as taippat pradejau tai nujausti.... nes as jau jam kaip tarnaite likau...kadanori siuntineja, viskuo mane kaltina, as bloga as islepusi, siandien pasakiau kad padirbesiu vasara, paras"o nx" pasakiau uzsidirbsiu...ir poto dingo...

21. Jun 2012, 22:53

man atrodo kad jis turi meiluze na moteriska nuojauta sako nes taip elgiasi vyrai dazniausiai kai kita turi

21. Jun 2012, 22:53

kazka jauciu...bet nezinau ka.... neparsirado dar , o man vis labiau nervas ima.........

21. Jun 2012, 22:51

tu dar kanors jam jauti?beje ar parsirado namo?

21. Jun 2012, 22:30

Reikes paskaitynet ..labai liudna yra prisirisi prie zmogaus....ir sunku palikti, daugelis moteru taipat negali del jausmu issiskirti...ir kencia, as save bandau nuteikineti kad reikia paimt viena diena ir iseit...bet kazkas neleidzia....gal bijau kad negalesiu vaikui visko duot? o gal esu emociskai silpna?

21. Jun 2012, 22:27

del to gali daug kur kreiptis,alimentus prisiteisti,viskas yra ymanoma tik reikia to noreti

21. Jun 2012, 22:26

beje panasi tema MORALINIS SMURTAS,paskaityk

21. Jun 2012, 22:25

finansiskai negaliu aprupints avo mazyles....

21. Jun 2012, 22:22

sveika salvia,tu dar tebegyveni su juo?senai labai senai rasei ,kad jis toks yra,tai kam beatleidineji,kam leidi save zeminti,senai ji reikejo palikti,kam toks vyras reikalingas,jeigu nera jokios naudos,visa nasta turi viena temti,jis mato,kad jam atleidineji tai ir issidirbineja,nes zino,kad vistiek jam atleisi,mano nuonuone bek greiciau nuo jo,juk ir viena savo dukryte sugebi pasirupinti

21. Jun 2012, 21:56

Sveikos senai cia nebuvau, bet va noreciau sulaukti jusu draugisku patarimu. Paskutiniu metu vyras isvis baige man ivaryti depresija, as viena tvarkausi, viena rupinuosi vaiku, viena viska uz ji galvoju, stengiuosi buti gera zmona, pasiulau pagaminti jam kanors nekasdienisko, nakti islyginu jo darbo apranga netgi, o jis mane viskuo kaltina ka jis be prisidirbtu as visada lieku kalta. Paskutiniu metu jis grizineja is po darbo labai velai nors jis baige darba 5 val! o grista 10, 11val. Siaubas ! Jis grista girtas ir pragere kaskart 100lt , o mum tai yra nemaza suma. Jis geria o as kaip durnele plusu namie, negaliu net nuo vaiko pailseti, naktim keliuos as tik, jis net nebesugeba savo indu issiplaut, rubus skalbiam bendrai o jis tik savo rubus sugeba susidziaustyti o musu nesugeba, viena diena radau nuoroda jo telefone kazkokios linutes anketa, labai patrakau, nekalbejau dariau ka norejau, jis jautesi labai kaltas tai atsiprase, kartojo jog myli, ir tik mane, na moters sirdis visada atvira tai atleido, keliata dienu viskas ok buvo , o uz tu keliata dienu vel viskas taspats , jau 10 vakaro o jo nera, jis parase pries dvi valandas jog toj autobuso laukia, o dar jo nera , skambinau, atmeta, vel rasiau is 20 sms zinuciu atrase jog jam issikrauna ir nieko nebesimato ekrane, nors visa nakti krove telefona. Mane jau tai varo i kapus, as dar sergu , o mane pyktis ima nesveikas...ka tokioj situacijoj darytumete jus?