Vyras metė rūkyti

26. Jan, 11:26

Cia as paslapcia prisijungiau.. Diskusija norejau apie pypkes uzvest,, pats jau 2 sav nerukau , noriu su kitais tetukais nerukimo malonumais pasidalint..

19. Apr 2011, 12:29

o kokia tema, tetukai itraukti😀 musu tevelis neruke nei ruko, gerti ir negeria, na tik per baliukus taurele keliame, bet paskiau dejuoja visa ryta,kad galva skauda😀 bet cia turbut visiem taip buna...😀 geras musu tevelis, labai norejo mergytes ir ja turi, mums jau metukai ir gryna tevelio kopija

19. Jul 2010, 18:44

Mūsų tetukas kai sužinojom kad laukiamės irgi stengėsi mesti skaitė ir tą knygą ir šiaip,bet dėja,erzina,bet nieko jau nepakeisi😀

19. Jul 2010, 18:26

man rodos jei ir knyga perskaitytu visvien rukytu,as rukiau ilgiau nei jis bet meciau be sunkumu.nuleidau rankas.

19. Jul 2010, 18:22

bet as kai pagalvoju tai geriau ruko, nei geria..

19. Jul 2010, 18:21

mano vyras perskaite knyga, pamaste kad visai neblogu dalyku parasyta, ir toliau ruko.. rukyti draudziama jam masinoj, namie ir kai prie vaiko lauke bunam..kai nedirba tai ir ruko mazai, o va darbe tai turbut stresas daro savo☹

19. Jul 2010, 18:17

mano vyras neruko jau 8men perskaite knyga ir mete as tokia laiminga 😀

19. Jul 2010, 17:42

o as taip dziaugiausi kad vyras neberuko,ir namuose ir automobilyje gaivu,ir uz jo ryzta buvau lb dekinga,gyriau,o pasirodo ne velnio,neruko jis tik prie manes,o darbe ne maziau pakelio sutraukia,pasidare taip apmaudu ir liudna,kad visa laika buvau apgaudinejama.

23. Jun 2010, 19:51

o apie ka ten ta knyga?> 😀

22. Jun 2010, 22:34

Tokio dalyko kaip valia isvis nera... arba rukai arba ne ... ir tetukas ir as labai lengvai metem sita zalinga iproti be jokiu nikoreciu, knygu ir t.t... kai jau nerukem perskaitem ta knyga, bet tik del smalsumo 😀

14. May 2010, 13:23

na mano tetis kai mete irgi su saldumynu pagalba, visos kisenes bambonkiu budavo, na o vyras kazkaip tik pradzioj kokias pora savaiciu visokius saldainiukus vartojo, dabr nieko...😀kazkaip sakyciau lengvai jam sekesi...tfuu tfu tu, akd tik vel nepradetu, nes rupesteliu dabar visokiu....

14. May 2010, 11:58

erkute manop teveliui finansiskai tai nep[asijuto nes saldumynu nebespeja pirkti 😃 mete rukyt pasinese ant saldumynu, nors ir taip smalizius buvoi dabar tai baisu, saldainius reikia slepti jei nori kad rastum kai ateis sveciai 😃

14. May 2010, 11:12

dziaugiuosi dziaugiuosi savo tetuku😀ir finansiskai kaip pasijaucia😀

14. May 2010, 11:02

o nuo ko tada doviliuks?

14. May 2010, 10:31

ne nuo valios cia viskas priklauso...

14. May 2010, 10:29

mano tetis irgi bande su tabex mest, paskui kramte nikorete (ir as kramciau 😀 ) bet nieko nepadejo tetis kaip ruke taip ir ruko 😀

13. May 2010, 15:27

Mano brolis su Tabex tabletem numete ir jau septini men.neruko😀o vyras bande,tris savaites isbuvo nerukes,paskui prasidejo bedos,is tu nervu vel pradejo☹

13. May 2010, 15:14

JEIGU NETURI GELEZINES VALIOS TAI NEI KNYGOS,NEI TABLETES NEPADES😀

10. May 2010, 21:15

Mano tetis ir vienas draugas vartojo Tabex, bet... ruko toliau 😀 Vien tablietkos nepades, reikia daug valios to reikalo atsisakyti

09. May 2010, 17:47

beto staigiai negalima mesti rukyt, nes mano teciui del to isimete brochine astma ☹ ,bent daktarai seke kad nuo staigaus metimo

09. May 2010, 17:46

nu saunuolis tikrai, uz toki ryzda medali jam iteik 😀 mano tetis viena diena nusprende mesti rukyti ir jau 4metai neruko, o praruke virs 30metu

09. May 2010, 17:29

na, musu tetukas, sios temos sugalvotojas😃 jau sekmingai kaip 4tas menuo metes rykyt😉

09. May 2010, 15:03

mano vyras ir zadejo mesti kai dukrtyte gims,ne velnio, ruko kaip rukes 😃

23. Apr 2010, 14:01

negalima tu tabex naudoti jei organizmas silpnas viena toki vyra buvo pradeja nuo ju kratyt ir uzsimane taip rukyt kad galejo bet ka padaryt del cz. o del knygos tai jo padejo visiems kiek pazystu

23. Apr 2010, 14:01

negalima tu tabex naudoti jei organizmas silpnas viena toki vyra buvo pradeja nuo ju kratyt ir uzsimane taip rukyt kad galejo bet ka padaryt del cz. o del knygos tai jo padejo visiems kiek pazystu

14. Apr 2010, 19:09

Pritariu ta knyga ne vienam ir mano pazystamu padejo,dar girdejau kad padeda tabletes tabex jas galima dazniause turguje nusipirkt,bet niekas kitas nepades jai zmogus netures noro ir valios

14. Apr 2010, 18:58

dove12-oi kad ne😀 turiu tik lengvas budas mesti rukyti😉

14. Apr 2010, 16:26

labas.na o as kai pastojau meciau iskart,kai pagimdziau,baigiau maitint vel pradejau o dabar va vel meciau,bet sikart manau visam laikui,net nezinau kas pastumejau bet tikrai viena ryta atsikeliau ir pasakiau viskas nuo siandienos nei cigaretes ir kolkas net netraukia ir nebuvo jokio noro,jokio svaigimo 😀 linkiu visiems pabandyti kaip smagu ryte nejausti sitos smarves,kvepuoti svieziu oru ir svarbiausia savo mazyliams neleiskite kvepuoti ta bjaurastim 😀

04. Apr 2010, 20:16

labas as pati buvau rukanti kai suzinojau kad nescia esu meciau,po menesio ir mano vyrelis prisidejo prie manes tai tom labai dziaugiuos jau kaip neruko9menesiukai,bet galiu is savo patirties pasakyti kad reikia daug valios nusistatymo😉PANIURELE o gal turi kompe ta knyga lengvas budas sulekneti?😀

04. Apr 2010, 16:20

labukas as auginu dukryte viena teveliu jau isiskyre,tikrai nelengva bet esu be galo laimiga kad turiu mazyle

26. Feb 2010, 22:25

visi tetukai taip turi daryti

1 2