Vyras darboholikas

13. Sep, 08:09

Pasakykit,ar man su galva jau negerai,ar jam??? Gyvenam Norvegijoj siuo metu. Mano vyras dirba nuo ausros iki sutemu,po 12 ir daugiau valandu. Mes su dukryte pastoviai vienos. Grizta jis,pavalgo ir i lova,na dar prie kompo kartais. Man truksta elementaraus bendravimo. Ar cia as kvaila? Kalbetis neiseina. Jis turi viena paaiskinima,dirba,nes turi tiksla,pabaigt statybas namo. Patarkit:)

16. Sep 2011, 12:14

Namie jam niekada nebuvo blogai. Visada buvo apsokinetas ir mylimas...Kad as nors puse tiek buciau buvus....

15. Sep 2011, 20:48

oj klystat labai..cia tik viena medalio puse...as su tokiu vyru negivenciau nei minutes...

Krisliukas Krisliukas 15. Sep 2011, 20:38

Odeta - pritariu 100 proc. todėl vyras ir dirba, kad tik nebūtų namie ir negirdėtų žmonos priekaištų, nematytų susiraukusio veido.. kalbu iš patirties, kadangi mums panaši situacija prieš kažkiek metų buvo.

15. Sep 2011, 20:02

manau jei butu vien darboholikas,tuomet gal dar galima butu su tuom,kaip nors taikytis,bet,kad jis cia svaidosi tokiom replikom,tai jau baisu...jokio gerbimo savo zmogui...

15. Sep 2011, 10:13

Maniškis ir darboholikas, dirba nuo pirmad iki penktadienio ne namie, negrįžta nes nėra galimybių, ten iki 8 vakaro dirba, o grįžta dar prie žemių darbuojasi . . .bet susikambinam . . .
Suprantu kaip tau sunku, maniškis ir mėgsta ką leptelt, bet skaudžiai atsirūgsta . . .
Siūlyčiau daryti išvadas, nekankint savęs, jo, jei tu jam tikrai nereikalinga. Turi vaikiuką, gali viską iš naujo pradėt kaip bebūtų sunku, viskas galų gale pagerėja, stabilizuojais, sėkmės kuo didžiausios 🌷

15. Sep 2011, 09:20

o as nematau nieko blogo, kad vyras stengiasi del seimos. Viskas priklauso nuo poziuro. Buvo keli metai, kada su vyru realiai susitikdavom tik savaitgaliais, nes abu dirbom vardan vieno tikslo- gyventi geriau. As kaip suprantu vyro tikslas pabaigti namo statybas, kad galetumete visa seima komfortabiliau gyventi, o tu to namo ar nori? Kyla klausimas, ar verta palikt vaika be tevo vien todel, kad mamai pritruko demesio? Seimoje gyvenant buna visokiu tarpsniu, o klausimas, kiek to demesio parodoma vyrui? Viskas priklauso nuo to, kiek pati investuoji i santykius, jei vyras nuolat girdi tik priekaistus, kad zmonai truksta demesio, tai jam nieko kito ir nebelieka, kaip dirbti, dirbti, kad kuo maziau tu priekaistu girdeti. Siulyciau viska pradeti nuo pradziu santykiuose. Parodyk pavyzdi, kaip tau norisi, kokie santykiai seimoje turi buti, kad reikia bendrauti ir panasiai. Viska mesti ir isdraskyti seima labai paprasta, ir lengva visoms patarinet, drasinti, kad taip, draskykis. Ziurek savo seimos geroves, ovadovaukis ne emocijomis, o racionaliu protu 😉 🌷

15. Sep 2011, 09:04

INGUTE AS TAVE PALAIKAU!!! BUK STIPRI ESI JAUNA DAR VISAS GYVENIMAS PRIES AKIS!!!

14. Sep 2011, 15:53

lekiu i darzeli savosios pasiimt ir i susirinkima.susirasysim.neliudek.dziaukis ,kad turi dar savo dukryte😀

14. Sep 2011, 15:52

mano fcb ausra128 o gal iki kol tevai isvyks,viskas susides i vietas.pakalbek su jo tevais,jei jis ir toliau taip...gal jie jam i galva proto ikres

14. Sep 2011, 15:50

Manau,kad tas pats... po dvieju savaiciu cia atskrenda jo tevai,nes nera mate anukes,jie ne LT gyvena. Po to skrisiu namo ir viska pradesiu nuo nulio. Nes neturiu nei kur gyvent,nei nieko. Kaip Tave fsb susirast?

14. Sep 2011, 15:41

jei ir toliau leisis jog taves negerbtu,taip taip jis ir darys...matyt tu visada jam nusileidavai,todel jis ir isdarineja ka nori.pastatyk ji i vieta...tegul supranta,kad negali taip elgtis.galvok apie save ir vaika.susikrauciau daiktus ir isvykciau.gal tada jis susivoktu,jei aisku susivoktu.o gal jam jau tas pats...

14. Sep 2011, 15:35

As irgi,Ausra,taip mastau. Zinau,kad kol manes nebuvo,duodavosi po pazinciu portalus. Mano protas suvokia,kad turiu atsitraukt,tik sirdis negali suprast. Ka daryt,nezinau....

14. Sep 2011, 15:28

Na maniškis irgi labai daug dirba, tik jo situacija kita- ūkininkas. Pats kombainuose nesėdi, bet vadovauja bendrovei, todėl turi darbe būt pirmas ir išvažiuoja iš ten dažniausiai paskutinis. Mum žiema- atostogų metas. O apie vasarą nenoriu net pagalvot, išvažiuoja 6 ryto, grįžta kokia 2 nakties, tai patikėkit, to gyvo bendravimo neperdaugiausia. Tik tiek, kad mes daug šnekamės telefonu. Žinoma, būna dienų kai atrodo viskas atsibodo, jau geriau dirbtų paprastą darbelį nuo 8 iki 5, bet reikia pinigų pinigėlių, tai ir stengiasi. O ką padarysi...

14. Sep 2011, 15:12

nu jeigu man taip vyras pasakytu,tai as iskart ir dingciau is jo gyvenimo...kaip tu taip leidi save zeminti.as nesuprantu.jei jis taip pasake,taip taip ir galvoja,pati matai,jog visai namie nebuna...

14. Sep 2011, 14:55

Tie santykiai bent iki dabar buvo normalus. Vakar pasnekejau. Pasakiau,kad mums irgi reikia demesio. Tai va cituoju:"Ko cia man loji? " Sakau neloju,sakei pasakyt,kas ne taip,tai ir pasakiau. Sakau ,gal yra kas neloja. Tai gavau atsakyma,aisku,yra. Kad esu nereikalinga ir pan. Kad galiu mint i LT. Pazistu ji ir zianu,kad pasiutes taip elgias. Na,bet as gi zmogus. Patarkit,nes jau norisi numirt nuo visko.

13. Sep 2011, 22:18

as vietoj taves pasielgciau labai drastiskai kaip grys vakare tiesiog belenkaip pristok ir sakyk mums reikia pasikalbeti ir labai rimtai,nesakyk kas tau blogai paklausk ka jis sau masto ir ko nori paklausk graziai gal jis nenori buti tiesiog elkis drasiai arba taip arba taip,dar turiu toky nekuklu klausima,kaip minejai kad gryzes pavalgo dar prie kompo ir i lova o santykiai lovos kaip vyro ir moters?

13. Sep 2011, 22:12

na manau tikrai cia kazkas nebetaip,jei darbas svarbesnis uz seima.maniskis seniau irgi sekmadieniais dirbdavo,dabar,kai turi mus,sekmadieniais isvis nebedirba,o siaip irgi stengiasi gristi kuo greiciau...manau taip vyras irodo,ko jam istikro reikia.aiksu buna dienu kur dirba tikrai ilgai,bet visko jug pasitaiko,bet ne kiekviena diena.as taip neistverciau...

13. Sep 2011, 21:12

Lauryt,ar jis bent snekasi su Tavim? Nes mano tai nelabai. Jei pabandau kazka sakyt,tai esu durna ir nieko nesuprantu...

13. Sep 2011, 21:10

Na,jis cia nuo kovo men. Mes nuo geguzes pabaigos,buvom su dukryte LT grize menesiui,dabar vel pas ji atskridom. Bet kad niekas nesikeicia. Jau ima atrodyt,kad tycia taip elgias. Jam tik valgyt padaryk,daugiau nieko nereikia. Ir kompas kad butu,nes dar vakare turi butinai paskambint tas draugas,su kuriuo dirba. Jau apsivemt norisi nuo visko. Nebezinau tiesiog,ka daryt. As suprantu,kad reikia dirbt,nu bet visur yra ribos.

13. Sep 2011, 20:58

Ingute321 kazkaip skaitau tavo pasisakymus ir matau labai daug panasumu su maniskiu, tik skirtumas tas, kad mes lietuvoj, bet mano vyras dirba dirba ir dar karta dirba, nuo 6 ryto iki vakaro, jei viena darba anksciau uzbaigia tai ras kuom uzsiimti, o namie jam uztenka jegu pavalgyt, pasedet prie kompo ir nueiti i lova atsigulti 😀 kaip besistengciau kalbet, kad ir mums su dukryte reikia jo demesio visada atsakymas buna reikia dirbti.

blogietee blogietee 13. Sep 2011, 20:45

seniai jau išvažiavę? vistiek kažkoks šeimos santykis dar yra 😉 jei vyras nuolat dirba, gal bendrauk su draugėmis 😉

13. Sep 2011, 20:34

Na,triju metu as tikrai neistversiu. Tiesiog nutruks bet koks rysys...

blogietee blogietee 13. Sep 2011, 20:27

na neseniai skaičiau straipsnį apie lietuvius norvegijoj, kad atvažiavus jie norėjo dirbt dirbt ir dirbt, 12 valandų jiems maža būdavo, bet darbdavys po kiek laiko neleido dirbti ilgiau, nes pasakė, kad jie turi gyventi ir savo gyvenimą ir visų pinigų neuždirbsi.. po trijų metų pagaliau jie nusprendė kad laikas gyventi, o ne dirbti kaip jaučiams..

13. Sep 2011, 20:09

Pasakykit,ar man su galva jau negerai,ar jam??? Gyvenam Norvegijoj siuo metu. Mano vyras dirba nuo ausros iki sutemu,po 12 ir daugiau valandu. Mes su dukryte pastoviai vienos. Grizta jis,pavalgo ir i lova,na dar prie kompo kartais. Man truksta elementaraus bendravimo. Ar cia as kvaila? Kalbetis neiseina. Jis turi viena paaiskinima,dirba,nes turi tiksla,pabaigt statybas namo. Patarkit😀