Vitamino D paros norma kūdikiui

17. Nov, 07:04

Ar galiu kartu duoti žuvies taukų?

10. Feb 2011, 21:04

sveikos,mano vaikui dabar 4metai bus,bet mes turejom problemu su d vitaminu,mum daktare liepe po lasiuka duoti kas antra diena,tai as ir daviau,kaip buvo 5menesiai pastebejau kad man jis rieciasi atgal ir nesispirdavo kojomis,pasirodo jam buvo pirmi rachito pozymiai,veziojom i mankstas menesi laiko,tada greit pasitaise,pradejo vaiksciot 1m ir 2men,turim problemu su kalbejimu,nesenai tik pradejo sava kalba sneket,dabar jau nemazai pasako normaliu zodziu,bet dar sunkiai jam einasi,kiek skaiciau tos musu problemos ir yra nuo to rachito,kad ir lengva forma buvo,gal issikapstysim kaip nors is tu bedu,gal kam taip pat buvo tokiu bedu?

25. Jan 2011, 23:57

kokius savo maziesiems zuvu taukus duodat? mano mazylei metukai ir 5 menesiai,israse gydytoja zuvu tauku,bet jie labai tirsti ir neimanoma sugirdyti.bandziau slepti ir maiste ir ivairiuose gerimuose bet uzuodzia ir nei valgo nei geria ☹

25. Jan 2011, 17:50

sveikos nesijaudinkit del tu rachitu mum ir itare tai daviau po 5lasiukus D vitamino ir po arbatiny sauksteli zuvu tauku ir rachito pozymiu neliko😀 ir seip gerai vaikui duoti zuvu tauku imuniteta kelia neleidzia taip greit susirgti😀

18. Nov 2010, 20:28

Ačiū už atsakymus.

17. Nov 2010, 20:36

manau,kad ji liepe vit D,kad tiksliai zinotumet,kiek jo suvartojat,o zuvies taukuose reiskias jums per mazai jo,jeigu sake duoti tik vit D,mano nuomne tokia

17. Nov 2010, 19:46

Paskyrus vitaminą D jinai man neleido vartot žuvies taukų,sakė tik nuo metų,bet gal žuvies taukai geriau?
Ji yra ambulatorijos gydytoja,šeimos ,ne vaikų.

17. Nov 2010, 19:26

tai situo klausimu gydytojai geriau zino tikrai. siaip kiekis priklauso nuo to kaip vaikas auga jeigu reiciau tada daugiau ir lasiuku reiks kad nebutu rachito.

17. Nov 2010, 19:19

klausyti gydytojos 😉 nes viskas dar priklauso koki vit geriat, vandenini ar aliejini,nes aliejinio reikia 5 lasiuku,o vandedninio 2,jei viskas normaliai...bet jei gydytoja ,ka nors itaria,tai pasitikek ja,o ne mamom ,kurios net nemato tavo vaiko,ka jau kalbeti apie medicinini issilavinima 😉

17. Nov 2010, 19:18

reikia klausyt gydytoju ir vydgyt tiksliai nurodymus😉 ir aisku tiket, kad viskas bus gerai😉

17. Nov 2010, 19:17

tokiu atveju reikia klausyt tik gydytoju...ir tiksliai vygdyt nurodymus.ir aisku tiket, kad viskas bus gerai😉

17. Nov 2010, 19:17

mums dabar paskyre 4 lasiukus per diena, zinau mergaite, kuriai paskyre po 8 lasiukus, nes taip pat itare rachita.

17. Nov 2010, 19:16

O mum pirma paskyrė 3,paskui padidino iki 5 ir įtaria rachitą,ką tokiu atveju daryt?

17. Nov 2010, 19:07

norma turi nurodyti gydytoja, mum pirma paskyre 2 lasiukus, po to padidino iki 3 ir sake nebedidint

17. Nov 2010, 19:04

Ar galiu kartu duoti žuvies taukų?