Visoms busimoms mamytems

14. Jan, 12:19

Sveikos.Noriu Jums papasakoti,Kas man nutiko.Mano draugas pasigavo virusiuka,kuris vadinasi "karpa".Buvau labai išsigandusi,nes pasake,kad tai užkrečiama.Ejau i seksologijos centra tirti ar pati neužsikrečiau + menstruacija vėlavo 2savaites.Labai pergyvenau.Tyrimai rodo,kad neužsikrečiau,bet yra kitas dalykas- pasakė,kad aš laukiuosi.Kaip apsidžiaugiau!Pasakiau draugui šia žinia.Abu džiaugėmės labai.Dirbu orouoste.Mano darbo valandos itemtos kartais dirbu net po 15valandu i diena.Kvapai pradėjo mane erzinti.Nusišypsojau,sakau mažyliui šitas kvapas nepatinka,reikia šalintis kuo toliau nuo tu kvepalu.Viskas buvo gerai.Bet Kas blogiausia,prieš 2dienas pastebejau tamsiai rudos spalvos išskyrios.Pasakiau draugui.Abu sunerimom,o dar man ji išlydėti,nes jis išskrenda i Lietuva.Mes gyvename Anglijoje.Galvojau reikia man ruostis važiuoti i ligonine.Praėjo 15min.ir kraujo dėmė.Puoliau verkti ir lėkti į ligoninę.Deja,per vėlu.Praradau aš mažylio.Laukiausi 6savaites ir 1diena.Verkiau 3dienas.Neinu i darba.Man sunku.Nenoriu tiketi,kad nebeturiu,to ko nešiojau savo širdyje.Skaudu labai.nekenčiu saves.Net nesuprantu,nuo ko galėjo man ivykti persileidimas?Kai matau laukiančias mamytes aš nusuku akis i šona.Negaliu žiūrėti,pavydžiu ir man skaudu.Gydytojai sako,kad bandyti dar karta po 2mėnesiu.Abejoju ar verta bandyti,bijau vėl netekti.Praradau šį pirmajį,tai apie antra bijau vėl pradėti.Man šokas.

Mielosios busimos mamytės,nors ir pavydžiu Jums,bet linkiu Jums gero.Saugokites ir būkite laimingos.

Jovita.

14. Jan 2014, 13:16

Sveika, reta mama nepatiria persileidimo ar nesivystančio nėštumo. Tai nutinka dėl nežinomų priežasčių, ankstyvi persileidimai būna dėl genetikos dažniausiai. Nekaltink savęs, nepavydėk kitoms, tiesiog pradėkit planuoti iš naujo pagal gyd. rekomendacijas ir vėl pastosi bei išnešiosi 😀