Viduriukų užkietėjimas

12. Dec, 02:21

Sveiki, turim problemyte su viduriukais (uzkietejo) ka reikia duoti, kad atlaisvinti?

18. Nov 2010, 12:34

galiu rasyti ir rasyti komplimentus siai graziai mergytei-Rusnytei 🌷 😀 \r\nJi man tokia grazi, ir miela 😀 sventumo isikunijimas 🌷

25. Apr 2011, 19:11

mes irgi susidurem siu sia beda.man patare daryti koses skystesnes ir ipilti jau i gatava kose aliejaus.as po ranka turejau saulegrazu, tai ta ir pyliau, mazdaug po sauksteli.dar verdu kompota is dziovintu slyvu.nu db yra viduriukai susinormalizave.vaistu jokiu nebandem.bet geriau pirma pabandyt iseit is padeties be vaistuku 😀

13. Feb 2011, 14:34

Merginos prie duflako priprantama,o pabandykikt duoti aviziniu dripsniuku kosytes mes beju nei dienos

13. Jan 2011, 13:06

as ir dominyka77 patarciau po koses duoti vaisiu tyreles arba vaisiu sulciu atsigerti, as saviskei imaisau i kosyte tyreles ir mum nera buve problemu 😀 bet gal tiesiog prie naujo maisto reikia prisitaikyt ir tiek, o tu pati maitini ar ne? nes zinau kad dar tas daug ka duoda 😀

09. Jan 2011, 12:55

Sveikos, ir mano mazyliui uzkietejo viduriai. Gal yra kazkokie metodai nevartojant vaistu? Vaikuciui beveik 6 menesiai, uzkietejo, kai pradejom valgyti kosyte☹

06. Jan 2011, 08:53

mes tai naudojom dufalak liuks dalykas labai greit suveike😉

13. Dec 2010, 11:33

labas 😃 labai mazai info kad kazka pakomentuoti 😀 pvz koks maziuko (-tes) amzius, gal geria pieno misinukus ar jau primatinamas ar dar tik mamos pienuka geria? gal kazkas pasikeite mityboij, daznai uzkieteja perejus nuo mamos pieno ant misinuko ir ttt.

12. Dec 2010, 14:21

Sveiki, turim problemyte su viduriukais (uzkietejo) ka reikia duoti, kad atlaisvinti?