vezimas balandinukui. koki pasirinkti?

04. Sep, 10:14

Sveikos, busimos mamytes! Musu stebuklelis su mumis turetu pasimatyti balandzio men. Pabaigoje. Pats sunkiausias ir sudetingiausias man pirkinys yra busimojo vaikucio  vezimas. Su pirmuoju turejome tutis zippy 3 in 1. Man jis buvo per sunkus, gyv. Bute, uzima daug vietos, ir seip toks gremiozdiskas. Noretusi kazko grazesnio , modernesnio. Patinka quinny buzz 3, maxi cosi mura, stokke xplory v3 modeliukai, tik mainos ju kandziojasi. Lopsio dydis nesvarbu, nes vaikutis gims pavasari, iki rudens tikrai uzteks, o paskui vistiem persesime i sportine dali. Dar svarbu ratai, manevringumas, gyvena mieste, bet miesto gatves tokios, kad vezimo reikia tokio, kad nesimustu duobes.  gal galetumete is savo patirties ka patarti, ar pasidalinti info, ar planais koki planuojate pirkti, ar jau nusipirkote ir kodel? P.S. lenkiski vezimai nelabai domina.

04. Sep 2014, 11:50

Turim antrą vaikutį ir važinėjam su Tutis Zippy Silver, mums šis vežimukas pateisino visus lūkesčius, tik jo minusas, kad nelengvas, o kai mūsų vaikai pametinukai, tai trečias metas darosi sunkoka zipuką kilnot iš mašinos. O šiaip šie vežimukai ir gražūs, ir modernūs, mano akimis žiūrint.

04. Sep 2014, 11:30

Prasau padekite man! 😀