Varpos uždegimas

26. Oct, 08:00

sveikos mamytes turiu bedele manoberniukui jauciu varpos uzdegimas siandy vaziujam pas hirurga ar buvo kam nors taip ??vekar pastebejau kad istino varpute kaip manot ar tai negerai ka jam darysis gal zinot kazkaip man neramu

14. Feb 2014, 11:55

sveika ,mums taspats siandien ryte pastebejau kad mano maziukui jam beveik 2 metai istino varpute ,ruosiames pas gydytojus ,man labai baisu,

15. Jan 2012, 09:56

na reikejo narkoze daryti bet nepilna,ten viskas truko gal 20 min,atveze i palata ir greit jis atsibudo,galvojau bus baisiau bet nieko atlaikem,greit ir uzgijo

14. Jan 2012, 23:21

o tai be narkozes neina, pvz tik ta vieta nuskausminti? juk ne toks ir mazas, jau suprastu gal kad reikia pagulet.

13. Jan 2012, 23:42

bet nera cia ko bijoti,mums po viso to ligoninej dave tepaliuko tai tepem ir greit sugijo,tik aisku ta narkoze nesveika

13. Jan 2012, 23:00

musu turbut tas pats laukia☹

13. Jan 2012, 22:45

mano berniukui 7 metu dare apipjaustyma,pabuvom viena para ligoninej ir paleido

10. Jul 2011, 01:00

o jus atsmaukinejat apyvarpe berniukam savo? man atrodo mums cia nuo to prasidejo kai urologas jam atsmauke ja, nes anksciau to nebuo. gal nuo to ir iplyso☹ sako per savaite viena karta reikia atsmaukineti.

10. Jul 2011, 00:58

oj kvapas

10. Jul 2011, 00:58

labutis, maniskiui dabar kazkas nelabai gerai....patepa kraujuku pampersa, slapiuoja. buvom pas gydytojus, sako kad tai apyvarpe gal iplyso ir patepa kraujuku. bet ir kapas toks nemalonus, ir nepraeina. gyd sake tik laikytis higienos, visada laikiausi ir laikausi bet nieko...☹ nezinau ka daryt, pas gydytoja eiles didziausios, reikia laukti iki rugsejo men.

vaidlina vaidlina 05. Jul 2011, 13:33

mano sūnaitėliui irgi tokia bėdelė buvo, bet pagydžiau su ramunėlių kompresiukais. buvau irgi išsigandusi, jog pipirą teks pas chirurgą gabenti.

19. Jun 2011, 15:15

Gaila,kadpasmus anglijoi nezinau is kur tu medetku nusipirkti,berniukui irgi varpute paraudus truputi..

07. Apr 2011, 20:32

Labas vakarelis, mus irgi panasi bedele istiko, leliausiui truputi galiukas paburkes o ir slapinasi daznokai.. bandysiu medetku kompresiuka det, nes daugiau nieko neturiu. gal pades..

04. Nov 2010, 06:31

sveikutes na maniskiuijau sukako metukai....tai vat kad ir nezinau nuo ko atrodo ir higienos laikausi ir apsiplauname tiesiog po vieno pietu miego kai keiciau pampersa ziuriu visa istinusi jo varpute ir raudona tei va ir isigandau nei nezinau nuo ko;-(((

02. Nov 2010, 20:04

Sveikutės 😀 Kristanana, mano sūneliui taip pat buvo, prireikė chirurgo konsultacijos. Padėjo ramunėlių vonelės. Tik mano zuikiui visiškai neskaudėjo, mes maudydama pastebėjau po odele nešvarumų sankaupas... aišku persigandau ir išlėkiau kitą rytą pas chirurgą. Pasirodo mano berniukui suaugusi apyvarpė, todėl neatsitraukia odelė iki galo. Kad ir kiekvieną dieną prasiamės, bet vistiek kaupiasi nešvarumai. Pasitaikė labai supratingas chirurgas ir man "žaliai" mamai viską paaiškino. Kalbėjo jei kartotųsi uždegimai tektų daryti apipjaustymą, bet tikiuosi kad manasis vyriukas išaugs.

02. Nov 2010, 18:06

smagu girdeti,kad jau pasveikote,kristanana🌷,o tai kokio amziaus yra tavo sunelis?ir nuo ko jam tas uzdegimas gavosi?

31. Oct 2010, 20:06

sveikos mamytukes na va nebuvo laiko kada prisest tai va atradau tik dabar laiko tai va jam buvotikrai varpos uzdegimas tai gydytojas liepe ant varpos deti kompresus ramuneliu arba medetku (ant pacios varputes)ir jus nepatikesit dejau 3 dienas medetku kompresiukus ir mums praejo.. tai va aciu dievui nereikejo vaistuku gert....

28. Oct 2010, 16:27

na tokiu problemu,mes neturejom,bet butu idomu suzinoti kaip jums sekasi?ar buvot pas gyd.ir ka pasake?

26. Oct 2010, 08:00

sveikos mamytes turiu bedele manoberniukui jauciu varpos uzdegimas siandy vaziujam pas hirurga ar buvo kam nors taip ??vekar pastebejau kad istino varpute kaip manot ar tai negerai ka jam darysis gal zinot kazkaip man neramu