Varo iš namų su mažu vaiku

18. May, 01:24

ir ne karta tik nezinau kur kreiptis ir ka daryti ,neturiu su kuom pasitarti kaip elktis vyras ne karta muse

12. Sep 2011, 21:53

antro savo vyro. Viskas prasidejo grazei,pastojau. Bet poto tai pykomes,tai taikemes nepatiko man jo gerimai. I svaziavo i uzsieni uzsidirbti keliems men,o kai gryzo pradejo gerti,sunui buvo 3men. tada pradejo sakyti kad jis turi pinigu,o as ne kad kas i mane ziuretu su 3 vaikais tada as jam atreziau kad tikrai atsiras kas ziuri na ir puole jis smaugti mane. Jau buvau ir samone praradusi ir gargaliavau,mergaites pradejo klykti tai gerai kad kaimynas ipuole ir atplese ji nuo manes. Atsipeikejau jie jau musosi tada iskvieciau policija ,vyras isejo. Ilgai nejau su juo i jokias kalbas,kad pasikeiciau,nebegeriu kol neitikino. Nusprendem susituokti. sunuo buvo metukai ir 3men. Atrodo tikrai negeria,viskas gerai. Bet per pacias vestuves pergeres pradejo pulti ant manes. Nusileidau,bet po menesio vel smauge ir as gindamasi visa veida jam nagais isakejau. Tada ismeciau as ji is gyvenimo ir is namu. Susiradau nuoma netoli darbo taip ir gyvenau. Kol viena diena bendradarbis nesupazindino su savo draugu,aisku pradzioj nieko rimto negalvojau,bet poto apsigyvenom kartu,pragyvenom 3metus kol pajutau kad laukiuosi. Tai taip sia vasara susituokem 😀 Lapkriti turi gimti musu maziukas,ir visi esam laimingi. Dukros ir sunus ji vadina teciu,sunus tikro savo tevo net nepamena nes mate paskutini karta beveik 2 metuku kai buvo. Mano vyras per tuos 3 metus nei karto nepakele nei ranku nei koju,sugeba taip supykti kad nereiketu smurtauti. Rasau savo istorija tam kad visos suprastumete kad iseitis tikrai yra ir nereikia kenteti nei del saves ar vaiku. Kad anksciau ar veliau tikrai rasit gera zmogu kuris jus vertins ir myles ir nereikes kanteti. Svarbiausia pasiryzti,o tada atsiranda geru zmoniu kurie tau pades.

12. Sep 2011, 21:35

Perskaiciau viska ir kaip man visa ta situacija pazystama. Istekejau budama 16m,17 pasigimdziau dukryte vyras tuo metu buvo kalejime. Aisku vietoj 2m6men atsedejo 10men ir paleido nes jauna zmona,nepilnamete ir kudikis. Na gryzo tai ne zmogus,negryzimai naktim,arba gryzimai paryciais,gyvenymas ta diena be pinigu,isdavystes ir kai bandydavau aiskintis santykius ar piktis visada sumusdavo mane. Negana to kai dukrytei suejo 3 metukai gime antra mergyte,galvojau pasikeis viskas bus gerai,tikedavau jo pazadais. Kiek kartu norejau palikti sakydavo kas i tave ziures,kur tu dingsi bemoksle,paziurek kaip tu atrodai. Ir tikedavau juo kol darbo birza nepasiule pardaveju kursu,kol nepradejau atlikineti praktikos. Tada ir pastebejau kad nesu tokia beviltiska,kad vyrai tai aki pamerkia,tai pakalbina ir pan. Bet kantrybe truko kai jis mane taip sumuse kad 3 dienas i praktika negalejau eiti. Buvo dukrai vyresnelei netycia raktikauli sulauzes,aisku visiems sakiau kad ji pati nes geda buvo kazkam teisybe pasakyti. Nesakau kad buvo lengva,buvo sunku likti vienai su 2 mergaitem bet isgyvenau atsistojau ant koju ir tikrai buvau daug laimingesne. Kol nesutikau

17. Jul 2011, 19:13

uzuojauta mamytems as jei vyras pakeltu ranka pries mane irgi ji palikciau grieztai stiprybes ir nenusileiskit tiems kiaulems parodykim kur ju vieta

blogietee blogietee 17. Jul 2011, 18:26

mamyte, kad ir toli, kad ir neregistruota, pas mamą prisiglausti visada galima, nebent neturi pinigų ant bilieto..

17. Jul 2011, 17:24

rytoj bandisiu nuvaziut i kartu namus

17. Jul 2011, 17:23

vienui viena

17. Jul 2011, 17:23

as is kauno

17. Jul 2011, 17:22

neturiu giminiu o mama toli gyvena as ten neregistruta

17. Jul 2011, 09:56

Jeigu vyras butu toks samoningas, kad iseitu pats is namu, tai jis ir zmonos nemustu.

17. Jul 2011, 09:54

Nežinia iš kokio miesto esi, nes šioje vietoje pagelbėtų motinos ir vaiko namai,

blogietee blogietee 17. Jul 2011, 09:45

ir kodėl tau reikia eiti iš namų, o ne vyrui? gi jis tave muša, jei buvo policija, tai jį gal išsivešti parų turėjo..

17. Jul 2011, 09:36

Tikrai, nejaugi vienui viena esi, kad tevai, gimines negali padeti?

blogietee blogietee 17. Jul 2011, 09:33

o kaip draugai, tėveliai? ar nepriimtų bent nakčiai?

17. Jul 2011, 07:41

KUR SKAMBINTIS NEZINAU SKAICIAU KAD SEKMADIENI NEPRIIMA KUR MAN EITI

17. Jul 2011, 07:40

labas rytas mamos PRASAU PADEKIT REIK PARTARIMO KA DARYTI VYRAS VAKAR MANE SUMUSE ISKVIECIAU POLICIJA PAREISKIMA PAREISKIMA PARASIAU KUR MAN SIANDIEN GAUT NAKVYNE SU VAIKU PATARKIT

30. Jun 2011, 15:25

Aš suprantu, kad sunku, kad turi daug dvejonių ir pan., bet kartais reikia mokėti už save ir savo vaiką pastovėti ir pamiršti visas savo baimes. Tu ir vaikas gyvenate nuolatiniame strese, o ar čia gyvenimas? Kokį pavyzdį vaikas mato ir jaučia tiek iš tėvo pusės, tiek iš tavo? Visada yra išeitis ir kai ją surandi atsiveria naujos galimybės😀 Blogiau negu yra tikriausiai ir nebebus...

27. Jun 2011, 16:30

nu tikrai tu nebelauk ir eik lauk is tu namu...tikrai atsiras kas pades...jei ne del saves,tai nors del vaiko...

27. Jun 2011, 12:38

..... vistiek reikia begt nuo tirono,despoto ir museikos. Vaikui psichika pabloges,matant tai. Iseitis visada buna,pagalvok,ka reiktu daryt,kur eit,kas tave priglaustu,kiek zinau yra kriziu centrai,motinos ir vaiko namai,kur priglaudzia mamas,kurios patiria smurta....

25. Jun 2011, 12:48

sveika na teisingai sakai bet tu juk turi kur gyvent o as neturiu kur eiti buvom pas psihologe sake reik tau kuo greiciau iseiti va cia vel nesenai susipikom ir vel trenke mama man negali padeti nes as viena

23. Jun 2011, 22:45

Laba mamytes..paskaiciau straipsniuka (vilmukass) ir sukele vel visus prisiminimus apie savo gyvenima.as savo vyra palikau pries 4men,pries mane pakele ranka 3kartus,negalejau su niekuo bendrauti,net mokslu baigti...turiu du sunelius,del vyresnelio buvo pareiskes kad ne jo vaikas...paskutiniu metu prasidejo jo isgerimai...vistiek kentejau kol manes su vaikais nepaliko be cento..visus seimos pinigus pragere,o mes sedejom vos gala su galu sudurdami,maziui neturejau nei pampersu nei misinuko,va tada suemiau save ir sudejau jo daigtus,kai issitrezvino ir gryzo po savaites padaviau ir liepiau iseiti,dar negana to buvo man neistikimas tai tik juo susislykstejau ir supratau kad nesvabu jog as jauna,bet proto turiu ir savo sunelius galiu ir viena uzsiauginti..dabar esam labai laimingi,nors ir sunku vienai bet ymanoma viska istverti del savo turtuku...

02. Jun 2011, 12:03

Sveikos 😀
begt reikia nuo tokiu vyru ir kuo greiciau... kaip bebutu sunku reik daryt isvadas. as pati pries kelis menesius palikau vyra del grasinimu suspardyti ir liepimu palikti namus. isejau su labai mazyciu vaiku nes pavargau nuo jo nuolatiniu kaltinimu del nesvarbiu dalyku del nuolatinio sakymo kad esu niekas ir kad jam tokios kaip as nereika, jog jam nesvarbu ar as gyvensiu su vaiku su juo ar kur kitur. tai va sukaupiau jegas ir isejau visiem laikam, neklydau siuo metu jauciuosi daug geriau negu budama su juo, pagaliau esu vel zmogus o ne tik kazkam tarnaite kuri vos jam paliepus turi vykdyti nurodimus antraip prasideda tu bloga noriu skirtis. nusprendziau kad sveikata mano ir mano vaiko man yra svarbesne. todel netikekit ta viltim, as suprantu jog moterys megsta laukti iki paskutinio laso bet neverta aukoti saves vyrai nesikeis tikrai, niekas ju nesulaikys nei isejimai, nei vaikai niekas ka norejo ta ir darys. neverta vargti tik tam kad vyras butu salia nemanau kad geresne finansine padetis atperka isgadintus nervus.

28. May 2011, 14:41

Tiesa neįlysi į šeimą ir nesužinosi,bet jei vyras pakelia ranką prieš moterį tai man kitokių paaiškinimų nereik,nebent mamusei patinka tokia padėtis arba dar nepribrendo laikas pasakyt STOP.O ką jei pavydą rodo pakalbant su kaimynu,tai jau čia taip meilę išreiškia?Ko gero pats sprendžia apie mamuse pagal savo poelgius.Sorry jei užgavau ką,bet čia mano nuomonė.Tiesa ta kad išardyt šeimą labai lengva,kad mes tikrai pavargstam ir nieko nenorim,bet kad mane muštų ir vytų su lelium iš namų....

28. May 2011, 14:16

labai lengva pasakyti tu mesk bek negyvenk... o jai yra meile? jai vyras nieko nejaustu, kiekada ir neprikaisiotu, nepavydetu, butu nusispjaut kur tu su kuo tu ir t.t... jis mazai laiko praleidzia su jumis gal ne del to kad nemyli nenori, bet gal negali...yra begalo uzimtas zmous, gi mes nezinom kaip yra is tiesu... kiekvienam ateina laikas kai nieko nebesinori, pavargsti nuo visko... ir nereikia to vyro rurasyt i gyvulius, nes jai taip butu, mamuse negyventu su juo ir mazylio nebutu pradejus............

28. May 2011, 13:10

nataip o kartais pavargstu ir nieko nesinori

28. May 2011, 13:01

netikėk naiviai,kad kas nors,gal kada nors,o veik dabar ir pati.Sėkmės tau,patikėk tik tu pati turi nuspręsti kas ir kaip😘

28. May 2011, 12:42

jis kitu neklauso tik pats visiem aiskina isakineja oas visada bunu su vaiku ji ziuriu maudau ir taip toliau...o jis tik pareina biski pabuna ir viskas

28. May 2011, 12:39

sveikos mamytes aciu kad duodat patarimu su juo labai sunku gyventi jis labai pavydus o kyla nuo to kad jei kur iseinu tai ka sutikai su kuom kalbejai irtaip nuolatos

26. May 2011, 08:37

svekute, uzjauciu, bet kol su juo taikstysies, taip jau ir bus, ir pati naiviai vis tikejau, kad zmones keiciasi, bet deja, vyrai isskirtinei gyviai.
Tik zinoma sunku perlipti per save, sunku prisipazinti, ka kiti pasakys, dar vis ta prakeita viltis,o gal pasikeis, vaikui reikia tevo ir t.t. Nieks nepades, kuo greiciau apsispresi, tuo greiciau busi laimingesne ir tu ir mazasis nes jam streso daug daugiau nei tau, ypac, jei mato kaip tevas elgiasi.
Alytuje yra moteru kriziu centras, ten labai malonios moterys dirba ir tikrai pades. Bent jau isklausys, paaiskins ka kaip galima padaryti tavo situacijoj, kur toliau kreiptis.
Organizacijos pavadinimas: Pilnas: Alytaus miesto moterų krizių centras
Sutrumpintas: AMMKC
Organizacijos adresas: Miestas/rajonas: Alytus
Gatvė: Topolių g. 10-18
Telefonas: 🤓315-71170; 🤓611-54342
Faksas: 🤓315-71170
Elektroninis paštas: ammkc@aktv.lt
Internetinis adresas: www.ammkc.aktv.lt
Organizacijos vadovė: Angelė Barauskienė

Sekmes,stiprybes ir ramybes tau ir tavo leliui

25. May 2011, 19:07

tu nieko nebelauk,o skambinkis i pagalba ten operatyvus zmones dirba..sekmes

25. May 2011, 18:50

suprantu kad tų pinigėlių nėr daug,bet man atrodo jums bus lengviau abiems su vaikeliu,nei dar diedui valgyt paduot

1 2