vaisių medeliai

28. Mar, 12:26

esu nusižiurėjusi labai gražių vaisių medelių,gal kas žinote,kaip juos gaminti?

19. Apr 2010, 15:48

Sveikutes merginos jei reiks kazkkios pagalbos tai mielai klauskit nes tokius dalykus darau pardavimam😀

08. Apr 2010, 16:38

radau,kaip reikia gaminti tuos medelius 😉 pagrindui naudoja kopusta apsukta folija ir i ji su mediniais ilgaisiais smeigtukais prismeigineja vaisius 😀 jau mano babai netiks, pasakys,kad slykstu,nes jau labai didele ponicka yra 😀

29. Mar 2010, 19:17

Sėkmės darbe. lauksiu naujienų 😀

29. Mar 2010, 19:14

matai pas mano mociute balandzio gale gimtad tai galvoju toki medeli sukurpti 😀 nes jai dovanu nereikia,tik,kad kokia valgoma dalyka priima. 😉 jei darysiu,tai butinai pasidalysiu 😀 negaila juk 😉

29. Mar 2010, 18:24

jei bandysi pasisakyk kaip pavyko, gal ir man rankos pasisieks pagaliau susikurt ką nors,praverstų tavo patirtis 😀

29. Mar 2010, 18:21

gera ideja kristullia 😉

29. Mar 2010, 11:54

tai gal naudoti jūros putą ar kaip ji vadinas. issipjauni jei ne iškart apvalų tai gali iš kelių sluoksnių padaryt apvalų, sutvirtini tai karštais klijais ir tokia pat technika kabini prie šakos. gal kad patikimiau būtų gali dar kokia lipnia juostajį apvyniot.. o paskui kad gražiau atrodytų kokia folija padengti... 😀

29. Mar 2010, 11:36

vat kristullia su saldainiu medziais lyg ir aisku,bet vaisiai daug sunkesni,juk ta oaze tai gan trapi,o vaisiai turi gerai laikytis nes tokios vynuoges juk tik uz kotelio tetvirtinamos 😉
o saldainiu eglutes as ant paprasto storesnio popieriaus kugeliu dariau,gavosi labai gerai 👍😀

28. Mar 2010, 21:24

Kaip su vaisių medeliais nežinau, bet darant saldainiu medelį jei naudoji oazę tai joje išgremži skylę y kuria kiši pagalį ar kokią šaką (kad išlaikytų 😀 ) ir tada dar tarpusavį klijuoji, kad nenukristų ta oazė 😀 😀

28. Mar 2010, 12:29

kiek suprantu reiktų ant pagaliuko priklijuoti oaze (ar net koki tvirtesni pagrinda) ir su kliju sautuvu priseginėti vaisius? 😀 gal kas bandėte daryti,butu idomu suzinoti tiksliau 😀

28. Mar 2010, 12:26

esu nusižiurėjusi labai gražių vaisių medelių,gal kas žinote,kaip juos gaminti?