Vairavimo mokykla

15. Nov, 06:31 Lukunia9 Lukunia9

Sveikos Mamytes,

Vaikstau i vairavimo mokykla,tuoj jau egzaminas teorijos. Patarkit kaip man iskalti ta teorija ! Gal jus kokiu veiksmingu budu zinot? ir papasakokit kaip ten regitroje, ar sunkesni klausimai,ar dar ka nors idomaus :) Aciu

Rudile Rudile 11. Apr 2019, 14:13

Sveiki,

Su sia problema susiduriau ir as. Teorijos egzaminas atrode is tikruju sudetingai, kai reikejo ruostis paciai. Lengvesnis kelias buvo nusipirkti vairavimo mokykloje ket mokymus : https://www.vairavimo.lt/ket-testai/vairavimo-mokykla-klaipeda/ . Personalo darbas kokybiskas, bei vertas kainos, KET testa islaikiau is pirmo karto todel stipriai rekomenduociau sia mokykla.

13. May 2016, 14:10

Na man taip pat teorija buvo labai lengva. Porą kartų atidžiai perskaičiau knygelę ir tada praktikavausi spręsdama testus internete. Vairavimas atrodo tikrai žymiai sudėtingiau nei teoriją, kurią tikrai gali greitai įsisavinti.. Pati B kategoriją laikausi Klaipėdoje, šioje mokykloje: http://www.vairavimo.lt/vairavimo-kursai-klaipedoje/vairavimo-kursu-kaina/ tik geriausi atsiliepimai tiek apie pačią administraciją, tiek apie pačius instruktorius.

16. Nov 2013, 17:48

as knygeles nekaliau. perskaiciau tik viena karta. islaikyt padejo testu sprendimas kasdien ir praktika kely 😉

Lukunia9 Lukunia9 16. Nov 2013, 17:29 dafilka

nu as ir galvoju kad regitroj turetu but lengviau ir klausimu juk maziau 😀

16. Nov 2013, 15:38

o man teorija regitroj buvo daug lengviau nei mokykliniam kazkodel . Jai mokeisi,tai tikrai ner ko jaudintis,svarbu nesiblaskyt,nesidairyt,be jai dairysies,tai egzaminas bus baiktas😀 Bet siaip tai nieko baisaus nera 😉

Lukunia9 Lukunia9 16. Nov 2013, 09:25 mellisa

😃

15. Nov 2013, 23:09 Lukunia9

Taip, dviratis ne B kategorija, tačiau kiek žioplų dviratininkų tenka sutikti, tai kartais net pagalvoju, jog ir jiems reiktų teisių 😃 Tai mokyklinis dar niekis - treniruotė prieš Regitrą 😀

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 22:22 mellisa

Taip,mokyklinis 90 klausimu privaloma .viso 6 klaidos gali buti is 90

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 22:21 mellisa

Dviraciu vazineju,bet ne mieste. Jei reiktu vazineti ,tai atskirai taisykles atsiverciau apie dviracius 😀 juk dviratis ne b kategorija 😀

15. Nov 2013, 22:20 Lukunia9

O mokyklinis egzaminas pas jus yra? Ta prasme laikomas ne Regitroj? Bloga mokytoja, jei sako, kad iškalt. Juk Regitroj tie klausimai bus iš kito galo ir kalimas bus nieko vertas. Mašinų svoris reikalingas žinoti, nežinai kada su kuo susidursi 😀

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 22:19

Aisku nekalbu apie butinas taisykles vairuotojui. Na eismo dalyvius tai reikia zinoti,bet kam tie visi svorei ,kubaturos furu ir pan 😃

15. Nov 2013, 22:17 Lukunia9

Gal, tačiau reikia žinoti apie visus eismo dalyvius 😀 Gal ir nereiks vairuot fūros, bet 😃 O dviračiu nevažinėji?

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 22:17

tai vat kad butent kad neiskalusi 😃 nlb yra laiko kalt.. del to ir jaudinuos kad neislaikysiu.. seip kiek man sake mokytoja tai geriausias budas butu juos iskalt ismokt tiesiog mintinai 😀 nes kitaip ju nesuprasi 😃

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 22:14 mellisa

na naudingi nebus apie varovus,dviratininku pareigos,dideliu gabaritu masinos,keturraciai,as mokaus b kategorija ir jei prireiks kazko tai mokysiuos apie tai 😀 na vyras mano irgi laike panasiai ,pries 6 metus tai biski kitaip buvo.. kuo toliau tuo nesamoningesni klausimai eina 😃

15. Nov 2013, 22:10 Lukunia9

O kurie tarkim tau klausimai atrodo nebus naudingi? Aš teises laikiausi prieš 5 m. ir bent jau tuo metu man viskas atrodė daugmaž naudinga ir reikalinga, nes nežinai kada, kur ir kokiose situacijose atsidursi 😀 Gal per daug esi iškalusi, jei tik klausimas kitaip užduotas ir jau padarai klaidų? O geras, man tikrai nebuvo apie keturračių svorius 😃 Apie pneumatinius stabdžius buvo, kiek menu 😀 Na, nori teisių ir būt vairuotoja, tai teks išmokt, niekur nedingsi 😀

Lukunia9 Lukunia9 15. Nov 2013, 21:56 mellisa

Na zinai naudinga bus vairuojant tai normalus klausimai ,juos as zinau. Kelio zenklai,sankryzos,greitis,juostos,lenkimas,stovejimo budas. Tai bus naudinga vairuojant ,o ne kazkokie nesamonigi klausimai kuriu yra pilna ir is ju naudos jokios man 😃 O Del kalimo sutinku ,nes vienur surenku 100proc. o kur kitur kur kitaip uzduoda klausima jau iskart klaida padarau.. ne nezinau... Taip vairavime jauciu jaudulis ir man kis koja 😀 bet teorijos visvien labiau bijau 😃 nes ten tie nesamoningi klausimai apie keturaciu svorius,pneumatinius stabdzius ir t.t....

15. Nov 2013, 18:59

Sveika, teoriją reikia suvokti, o ne iškalti - juk tai tau bus naudinga vairuojant 😀 Tuo labiau, kad kalimas nepadės, nes egzamine Regitroj tie klausimai būna apsukti kitu kampu ir reikia būsimo vairuotojo suvokimo 😀 Man sunkiau buvo vairavimo egzaminas, nors vairavau puikiai, tačiau jaudulys kišo koją vis 😃