Vaikų fotografija

18. May, 10:53

sveikos,gal kuri zinote ,kur graziai ir idomiai butu galima nufotografuoti vaikiuka vilniuje(krikstynos).Norisi ydomiu ir nekasdieniu kadru.Aciu uz atsakymus is anksto.

04. Jul 2012, 18:48

jei Vilniaus ir jo apylinkese, tai www.sypsokites.lt, tikrai turėtų patikti 😀 Maloniai praleisite laiką ir turėsite prisiminimą visam gyvenimui 😀

14. Jun 2012, 16:54

tai nera zinanciu??☹

13. Jun 2012, 20:32

gal zinote klaipedoje kas nebrangiai fotografuoja mus reiketu krikstynoms😀aciu uz atsakymus😀

13. Jun 2012, 02:13

Noreciau parekomenduoti uzmesti aki i www.SeimosFoto.eu 😀

Pagarbiai
Giedrius

09. Feb 2012, 13:13

Gal žinote kur Vilniuje galima pasidaryti jaukią nėštumo fotosesiją?

07. Jun 2011, 11:49

kažkaip keistai čia deda... ☹ ten kur rn tai kaip supratau vietoje tarpo meta... kažkokia nelabai tvarka... :/ pakartosiu puslapi ne su klaidomis dabar gavosi: www.aausrafoto.blogspot.com

07. Jun 2011, 11:46

www.aausrafoto.blogspot.com

Visi žmonės skirtingi, bet visi nuostabūs ir nepakatojami. Niekas nežino, kokios emocijos, kokie jausmai slypi pas mus. Man fotografija - ne vien darbas, tai gyvenimo būdas. Fotografuoti, tai sustabdyti laiką, pagauti žavingą akimirką, nesuvaidintą emociją, sukurti pasaką... Siūlau ir Jums užsisakyti pas mane savo fotosesiją ir katu sukursim Jūsų pasaką!
Taip pat kuriu fotofilmus, maketuoju ir spausdinu fotoknygas, fotokalendorius ir fotoplakatus.
Kuršėnai - Šiauliai
jei reikia tolėliau pavažiuoti imamas mokestis už kurą.

14. May 2011, 15:26

Sveiki, gal sudomins - http://www.vzx.lt/works/babies/
Kainos nesikandžioja 😀 Koks miestas? Rašykime man vzx@vzx.lt

29. Oct 2010, 12:02

Danmila, pasidomėkite FotoFazės fotografija 😉

www.fotofazė.lt

25. May 2010, 13:41

sveiki esu megeja bet taip pat siulau savo paslaugas, esu is Alytaus daugiau fotografuoju besilaukiancias mamytes ir leliukus, kreiptis i jv.ausra@gmail.com

21. May 2010, 14:49

Sveiki,
Fotografuoju kruikstynas, kudikelius, vaikus, busimas mamytes studijoje, jusu namuose ar kitoje pasirinktoje vietoje. www.ritafoto.lt , o taip pat facebook'e www.ritafoto.lt

18. May 2010, 22:53

sveikos,gal kuri zinote ,kur graziai ir idomiai butu galima nufotografuoti vaikiuka vilniuje(krikstynos).Norisi ydomiu ir nekasdieniu kadru.Aciu uz atsakymus is anksto.