vaikino melagyste

17. Sep, 11:12

Sveikos, merginos. Turiu tokią bėdą ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą kaip elgtis. Prieš kelias dienas vaikino kompiuteryje atradau, kad jis lankėsi pazintysxxx.lt (tai yra erotinių pažinčių klubas). Grįžus jam namo, paklausiau, ką jis ten darė, ir paprašiau, jog prisijungtų. Jis paslapčia nubėgo į toletą ir užtruko kelias minutes, iš kart supratau, jog kažką bandys trinti telefonu. Tada grįžęs jis lengva ranka prisijungė prie portalo ir leido man skaityti. Tik nepagalvojo, kad liks išsiųstos žinutės. Ten buvo parašyta gal kokiom 5 merginom "Labukas, kaip gyveni?/ gal nori susitikt?". Jis pradėjo aiškinti, jog nežino, kaip tos žinutės atsidūrė prie išsiustų, nes ale jos jam ten rašė. Taip pat pamačiau, jog yra užsisakęs vip paslaugą už 10lt, kurios leidžia rašyti merginoms ir matyti daugiau nuotraukų.  Jis kaltina savo draugą, kuris ale jam pasiulė tiesiog pasižiūrėti į merginas, kaip paklausiau, kodėl negalėjai pažiūrėt per draugo anketą, (nes jis juk turi ją, kitaip nebūtų matęs kas ten vyksta), tiesiog pasakė, kad draugas tuo metu vairavo. Na esmė ta, jog jis pastoviai "prisigaudinėdavo", versijos viso pokalbio metu vis keitėsi, ir esu garantuota, kad jis man meluoja. 

Merginos, gal turit kokių patarimų, kaip man toliau elgtis, kaip išpešti tiesą iš jo? Gal jum irgi buvo panašių situacijų? :(