Vaikas susuka kojytes ir spaudžia iš visų jėgų

17. Nov, 11:19

Sveiki, mano dukrytė suska kojytes (vieną ant kitos, taip kaip mes ,moterys sedėdamos darome) ir spaudžia iš visų jėgų, net suprakaituoja. Jai 8 mėn. , ar tai normalu? Taip daro ypač gulint ant nugarytės ar prieš miegą, bet kartais net ir ropojant.

19. Nov 2012, 16:56

Dekoju, už patarimus. Mes irgi vazinejome i masažus, bet vis tiek suka kojytes. Masažistė patarė pasirodyti ortopedui, del raumenu tonuso.

18. Nov 2012, 08:00

Viltegr, mano dukryte irgi tai darydavo bet pas ja buvo padidintas tonusas raumenu, bet mums dabar tik 4men. Tai nuo gimimo sake padidintas..po masazu seanso viskas kazkaip praejo ir ortopedas sake kuo dazniau ja laikyt isskestom kojytem, pvz nesioti vaika sau ant klubo..

mergele35 mergele35 17. Nov 2012, 22:39

o kodel pas ortopeda?

17. Nov 2012, 14:01

taip ir rankytes spaudžia😀 Mus gydytoja siunčia pas ortopeda pasitikrinti, tik labai jau ilgai laukti, pas ortopeda eiles , pakliūsim tik 2013m.sausio mėn. Šiaip irgi visa kita normaliai.

mergele35 mergele35 17. Nov 2012, 11:37

ir dar rankas susideda viena su kita sukabina ir spaudzia😀

mergele35 mergele35 17. Nov 2012, 11:36

sveika, mano pana kurei jau 1.6 menesio irgi taip daro guledama ant nugaros ir kai migdosi, bet as kazkaip nepergyvenu nes visa kita normalei ir sedi ir laksto ir lipa visur😀

17. Nov 2012, 11:19

Sveiki, mano dukrytė suska kojytes (vieną ant kitos, taip kaip mes ,moterys sedėdamos darome) ir spaudžia iš visų jėgų, net suprakaituoja. Jai 8 mėn. , ar tai normalu? Taip daro ypač gulint ant nugarytės ar prieš miegą, bet kartais net ir ropojant.