Vaiką apkandžiojo šuo

25. Jul, 05:31

Laba diena,pries menesi mano seseriu metu berniuka pas senelius kaime apkandziojo sveimas-valkataujantis suo. Ikando skaudziai i veida,lupa reikejo siuti,o zandukui uzteko specialiu pleistriuku. Atkentejo vaikinas visas proceduras kaip tikras vyras be asaru ir skiepus nuo pasiutliges. Tik va beda atsirado jis bijo but vienas,bijo palaidu svetimu sunu,ne minutei nebepasilieka namie vienas. Niekada kaime neidavo i tvarta sakydavo smirdi,o dabar eina paskui baba ar seneli kad tik ne minutei nebutu vienas. Tai mes ir stengiames jo nepalikt,jei kieme ar kur netoli jis pamato suni,tada mes ji lydim,bet as bijau rudeni jis prades lankyt mokykla kaip jis gryzes pabus vienas kol mes grisim is darbu,kaip jis nueis i mokykla ar kas ryt reiks ji lydet. Nuo mazu dienu jis savarankiskas,o dabar bijau kad bijos be su augusiu but. Gydytojai sake kad praeis ir viena laime kad jis mygciot ar tikas neprasidejo,nes daznai po sunu uzpuolimu taip nutinka.Mano klasioke po suns uzpuolimo ir po seidienai kalba mikciodama. Kaip galetume padet savo vaikui nugalet baime sunims ir buvimui vienam.

09. Aug 2011, 12:01

manasis savu sunu nebijo,praeita savaitgali buvom palangoj ir ten namu seimiminkai turejo suni,tai manasis pamate suspaude mano anka ir sustingo ,o namu seimininkas tai pastebejes jam sako tu kai eini ir pamatai si suniuka pasnekink ir ji tave atpazins kad tu savas.taip ir as ten apsistojus darau,nes ta kale sena ir po kiema ir namus laisvai vaiksto,tai mano mazius jos ir nebebijojo, o kai tik pamato svetima palaida be seimininko suni sustingsta ir iskart sako vienas neisiu suo yra.

27. Jul 2011, 20:08

Mano dukrytei beveik penki metukai,o sunu bijo paniskai.... mazytei jai giminiu suniukas ikando i pirsta ir viskas..... Pati nezinau ka daryti,tiesiog visa laika raminu ja,priglaudziu prie saves,kai pro sali eina suo... Tikiuosi,kad isaugs.

25. Jul 2011, 17:50

labas. man paciai vaikysteje gal buvau 5 metu kai ikando suo. Sunu ir bijau ir nekenciu dar ir siandien. labai gaila kad nepamenu kaip viskas buvo po suns ikandimo, tik zinau kad ant to kalno ant kurio ikando nejau ilgai.
cia greiciausiai kalbejimas su vaiku nelabai ir pades, juk maziukui neirodysi, kad ner cia ko bijot (as taip manau, jei jis jau isgasdintas ). gal ji reikia pabandyt kaip nors drasinti, sakyti koks jis didelis, ir po truputi pratinti paeiti vienam. na pvz paprasyti atnesti ka nors is uz kampo, kambario virtuves ir pan. turi vistiek praeiti kazkiek laiko kad apsiprastu. menesio tam mazai...
sekmes, tikiuosi nugalesit baimes 🌷

25. Jul 2011, 17:31

Laba diena,pries menesi mano seseriu metu berniuka pas senelius kaime apkandziojo sveimas-valkataujantis suo. Ikando skaudziai i veida,lupa reikejo siuti,o zandukui uzteko specialiu pleistriuku. Atkentejo vaikinas visas proceduras kaip tikras vyras be asaru ir skiepus nuo pasiutliges. Tik va beda atsirado jis bijo but vienas,bijo palaidu svetimu sunu,ne minutei nebepasilieka namie vienas. Niekada kaime neidavo i tvarta sakydavo smirdi,o dabar eina paskui baba ar seneli kad tik ne minutei nebutu vienas. Tai mes ir stengiames jo nepalikt,jei kieme ar kur netoli jis pamato suni,tada mes ji lydim,bet as bijau rudeni jis prades lankyt mokykla kaip jis gryzes pabus vienas kol mes grisim is darbu,kaip jis nueis i mokykla ar kas ryt reiks ji lydet. Nuo mazu dienu jis savarankiskas,o dabar bijau kad bijos be su augusiu but. Gydytojai sake kad praeis ir viena laime kad jis mygciot ar tikas neprasidejo,nes daznai po sunu uzpuolimu taip nutinka.Mano klasioke po suns uzpuolimo ir po seidienai kalba mikciodama. Kaip galetume padet savo vaikui nugalet baime sunims ir buvimui vienam.