Užsiėmimai sėdint namuose

30. Mar, 02:30

Sveikos mamytės,nemačiau temos tad pasidalinkite prašau ką veikėte ar veikiate kai laukėtės,nes man biletenis jau  sav,stogą baigia nurauti be veiklos...Gaila megzti ar nerti nemoku...Tad galvoju gal naminį muilą pradėti gaminti,tokį kaip Megoje ar Akropolyje pardavinėja :) 

17. Apr 2015, 18:52

Neaktyvios visiskai musu mamytes ☹

08. Apr 2015, 08:05

Nagi mamytes pasipasakokit ka veikiat namuose?? 😀

03. Apr 2015, 15:28

supratau 😀

03. Apr 2015, 14:42

Sodros gyd,atvyksta į PSPC, komisijos metu skiria tokį ilgalaikį nedarbingumą.

03. Apr 2015, 14:27

Na maniske nieko doro nepasako isvis ateini na kaip jautiesi? gerai?tai gerai ateik tada ir tada ir viso gero 😃 o dar dabar kai komentarus apie ja paskaiciau tai isvis... O ko sodroje buvot?

03. Apr 2015, 12:18

Man taip sakė sodroj gydytoja ir pati buvau nedarbingume nuo 15 sav.

03. Apr 2015, 12:07

pirma kart girdziu...

02. Apr 2015, 14:10

Jei sunkus darbas ir jums kenkia, tai nedarbingumas priklauso kiek jums reikia iki nga. Pasidomėkit ir reikalaukit.

02. Apr 2015, 12:30

taip nes [padirbau dvi dienas ir pas ja vaziavau,nes kai teko issikrauti palete paciai nors turejo atsiusti sales darbuotoja ar ka,bet nieko nesulaukiau.tai nugaros nejauciau.o daktare sake gali bileteni man po truputy duoti,rytoj pas ja vaziuoju tai iki 10d gal prates dar tada pati liepia imti atostogas po to bandyt padirbti o veliau bus matyti

02. Apr 2015, 12:24

Susitarkit su medikais ir tęs. Kaip sakiau, aš su pirmu nėštumu nedarbingumą turėjau nuo 15 sav.iki 25 sav., tada kasmetinės atostogos ir 30 sav. išėjau į nga. O jums nedarbingumas dėl sunkaus darbo tik? Pas mane buvo tas pats. Mano ginekologė nenorėjo tęsti, ėjau pas kitą ir gavau ko norėjau. Aišku, dabar apmokėjimas jau 80%, tai nesijaus taip.

02. Apr 2015, 12:10

jei dirbtumet tokiame darbe patikekite imtumet ir jus,nes as isvis sakiau iseisiu taip is kantrybes isvede buvo ...

02. Apr 2015, 12:09

tai man to nedarbingumo netes amzinai,nes ir taip nelabai noriai ji duoda. o pries gimdyma dar 2 sav atostogu bus

02. Apr 2015, 12:07

Nepykit, kad kišuosi, bet ar apsimoka imti atostogas, jei nedarbingumas? Daug patogiau jas imti prieš NGA.

02. Apr 2015, 12:01

Vakar nusipirkau siulu,tai mokausi nerti dar noreciau skiautine anklode siuti,ir kazkodel muilo gamyba labai man uzstrigo isbandyti norisi.nuo 10d imsiu dvi sav atostogu darbe,tai vaziusoiu is Kauno pas tevus ten grynas oras,jei orai geresni bus gal jiems ka nors lauke galesiu padeti dirbti dar gal ir seseri aplankysiu ten😀 nes Kaune gaila neturiu nei kur darzove nei kur gelyte pasodinti 😀

02. Apr 2015, 11:55

O ką jūs norėtumėte veikti tarkim? Man pirmo nėštumo metu niekada nekilo klausimai ką veikti, nors buvo nuo 15 sav.nedarbingume, tiesiog mėgavausi ramybe, poilsiu, kaip ir visada pataria mamos, skaičiau apie nėštumą, vaikelio priežiūrą, maitinimą ir pan. Be viso to kasdien būdavau bent po kelias val.grynam ore, nes buvo pavasaris ir laikas lauke tik ilgėjo. Lauke ne tik vaikščiodavau, bet ir vėliau prasidėjo įvairūs darbeliai, sodindavau gėles, daržoves, ravėdavau. Galiausiai kiek užima laiko vien vaikščiojimas po sodą, daržą ar galiausiai parką, jei tai daroma pamažu, lėtai, neskubant, viską apžiūrint. Nėštumo laikas nepakartojamas, ypač pirmojo.

02. Apr 2015, 11:42

as suprantu ka jos nori pasakyti,bet uzsiemimas ramybes tikrai neisblaskys 😀 nes man kai namie sedziu jau antra sav,per dienu dienas viena tai jau tampa tinginyste ir tuoj depresija prasides taip....

02. Apr 2015, 11:26

Suprasit ką mamos nori pasakyti, kai pasigimdysit 😀 Tinginystė čia visai ne prie ko.

02. Apr 2015, 11:06

O jei kazkuo namie uzsiimti nori tai iskart nebus ramybes? Bus ta ramybe,niekur ji nedings arba ramybe reikejo pakeisti zodziu tinginyste.Tada labiau atitiktu megaukites tinginyste kol dar du viename 😀 nes mano nuomone uzsiemimas kazkoks ramybe kaip tik gali suteikti,o ne sedi per dienas prie pc ir viskas 😀

02. Apr 2015, 10:16

Tikrai, gerai čia mamytė pasakė, mėgaukitės ramybe, kol dar du viename😀Vėliau, vien TV žiūrėjimas, spoksojimas ramiai pro langą, kavos gėrimas ramybėje bus didžiausias malonumas. O šiaip ,kaip pirmoji buvo mano jau didesnė, labai buvau "užsikabinusi" dekupažu. Aišku, priemonės brangios, bet viską dariausi naudingo.Rėmelius dekupažavau, seneliams, sau. Taip pat vėl prisiminiau nėrimą, mezgimą. Su antrąja kol kas nieko nenoriu, tik ramybės ir poilsio.😀

02. Apr 2015, 09:46

Tai nei viena niekuo neuzsiimat namuose? ☹😕

31. Mar 2015, 09:38

oi ne baigiu isproteti jau taip sededama viena namie per dienu dienas,tuoj depresija uzpuls...

31. Mar 2015, 09:32

Na viskam priemoniu reikes 😃 ar siuti ar nerti ar siuvineti viskam reikia priemoniu kaip ir verimui is karoliuku ir t.t 😀

31. Mar 2015, 09:24

as ir pagalvoju ka cia reiks nuveikt.....bet..yra graziu dalikeliu pavz kaip bisero verimas karoliuku medziai ir pan...siuvinejimas ...ale tik kokia is ju nauda...del grozio namie? hmm reik praktisku daliku kokiu nors o viskas kainuoja pavz muilo gamibai reisk priemoniu , produktu ir pan.... naminius kremus gamina ir vazelinus ale...velgi ar islaidos paksui atsipirks😃

30. Mar 2015, 14:34

Mamytės patarkite jei nesunku,ar papasakokite ką pačios veikiate.BŪČIAU LABAI JUMS DĖKINGA 😀