Tuokėtės iš ''reikalo'' ar meilės?

20. Oct, 12:32

Mamytes, kai tuoketes jau lauketes sawo mylimuku???

liuks liuks 11. Nov 2014, 21:51

Mes po 7metu praleistu kartu tuoksimes vasara ir jau reikalo nera dukrytei 6metukai,o sunui 4metukai,tai tik is meiles😀

11. Nov 2014, 11:30

As laukiuosi, bet teketi nezadu dar. Man tai atrodo, kad tos kurios laukiasi ir tuokiasi tai is reikalo, bent jau mano tokia nuomone😀 As vis pagalvoju juk daug graziau kai tuokiesi tada, kada vaikui buna kokie 5 metukai ir jis dalyvauja kartu 😀

09. Nov 2014, 19:36

Merginos, žiūriu čia nemažai tokių, kurios tekėjo jau besilaukdamos. Ar jau "nebemadinga" tekėti ir paskui planuoti nėštumą? Tiesiog įdomu, nesupraskit klaidingai 😀

23. Nov 2009, 22:15

mes tuokemes is meiles,buvau isimylejusi iki ausu.bet vaikiuku dar nenorejom,taigi musu pirmagimis gime tik dabar praejus 6 metam po santuokos.

19. Nov 2009, 15:54

na mes tuokemes is meiles, nuneseme pareiskimus ir po men suzinojom kad laukiames, bet tas nieko nekeite, kadangi jau buvo visos datos numatytos ir viskas suplanuota, tai tuokemes kai buvau jau beveik 7 men nestumas 😀

18. Nov 2009, 02:42

kai suzinojom,kad laukiames,nusprendem,kad nesituoksim dabar,kad nebutu kaip is reikalo,bet...kai jau buvo 4ar5 menesiukai,sedejom,kalbejom,koks stebuklas kad kudikelis auga manyje ir kazkaip sakom gal palaiminkim musu santuoka butent dabar,kai manyje plaka bendra musu sirdute,juk nera nieko grazesnio ir spjovem kas ka galvos ir nunese pareiskimus po poros menesiu tapom tikra seima.ir jausmas tikrai geras ir galngas 😀 😀 😀 ir nei stampas nei pavarde nieko nereiskia,palygint su SAVIJAUTA,o ji tikrai kitokia... 😉

rainiukas rainiukas 16. Nov 2009, 14:35

be meilės nebus ''reikalo'', nebent meilė irgi kabutėse. As kaip ir Deivis su Renata nesituoksiu del ''reikalo'', man labai patiko jų paaiškinimai šituo klausimu.

12. Nov 2009, 22:14

is meiles. pirmiau jis man pasiule teketi, tada padavem pareiskimus, paskui nusprendeme, kad norime vaikelio. Kai tuokemes laukiausi, bet dar nieks to nezinojo ir tikrai nesimate, nes buvo tik pati pradzia

07. Nov 2009, 18:49

su vyru buvom nusprende nesti dokumentus santuokai, bet manasis prarado darba, tai nusprendem ,kad kai atsiras darbas tada ir susituoksim, nes ir lesu daugiau bus, bet po poros menesiu suzinojau kad laukiuosi, tai vadinasi santuoka bus is meiles 😀

07. Nov 2009, 11:25

na gal is reikalo nors jau pries pastojant vyras man ant rankos buvo uzmoves suzadetuviu ziedeli 😉

06. Nov 2009, 14:59

mes is meiles, nors kitiems, atrodo, kad is reikalo mat kai tuokemes as 4 men laukiausi, jokio reikalo nematem, jei nebutu meiles, butume nesituoke, jis gyventu savo gyvenima, o as auginciau leliuka kaip vienisa mama, kadangi mylejome vienas kita, norejome buti kartu, dziaugemes, kad laukiausi, todel tuokemes.

04. Nov 2009, 14:50

o mes dokumentus buvome nunese is anksciau ir jau ruosiames joms ir tik tada . bet kai jau tuokiaus buvo 4 men. tai su meiles reikalu tai darem

03. Nov 2009, 13:43

is reikalo, nes jei ne reikalas tai santuoka dar kokiem 3 metams butu nusikelusi 😃 gal net net ne su to vyru 😃 beje antspaudas tikrai 200% uztvirtina santykius. na nebent zenytis su ta nuostata , kad jei nepavyks-issiskirim. tada tikrai nieko nekeicia (jausmuose, ne piniginej 😉 ).... o jei tuokiesi be jokiu isankstiniu nuostatu - tai santykiu kurimas nei prasideda nei uzsibaigia kartu su antspaudu....

02. Nov 2009, 13:07

zivile,tai santykiu nekeicia tas antspaudas 😛

31. Oct 2009, 21:02

Mes tuokėmės iš meilės, nors kai kam gali pasirodyti ir priešingai, nes susituokėm praeitą rudenį, kai mažiukui jau 7mėn pilvuky buvo. Bet tai tikrai ne iš reikalo, nes mes kartu apsigyvenom planavom tuoktis iškart, bet suplanavę buvom, kad praeitą vasarą susituokt turėjom, tada po poros mėn sužinojau, kad laukiuos, tad mažiukas nei nepagreitino visko, nes ir taip viskas suplanuota buvo, tik taip išėjo, kad vasarą teises išsilaikyt sumaniau, tad pirma įvykdžiau tai, o rudenį kėlėm vestuves😀. O šį rugpjūtį atšventėm krikštynas ir kartu priėmėm bažnytinę santuoką😀

29. Oct 2009, 13:53

as tekejau is meiles, zinoma kad antspaudas nieko nekeicia, isskyrus pavarde,ir turtiniu atzvilgiu saugiau, jeigu gyvenimas nesusiklosto 😀

26. Oct 2009, 16:51

labiau gal tvirtesne seima, kai tuokiesi, jautiesi tvirciau, ramiau turi pagrinda po kojomis

26. Oct 2009, 13:17

is meiles, bet daug kas mane kad is reikalo mat po vestuviu praejus kazkur 2 menesiams pranesem kad laukiuosi:p

26. Oct 2009, 13:13

todel ir stengiames 😉

26. Oct 2009, 12:41

tai nereikia tokio issirinkri ir nebus liurbis

26. Oct 2009, 11:37

nieko tas anspaudas nesuteikia jai vyras liurbis jis toks ir liks

25. Oct 2009, 17:57

na mes pirma susiplanavom vaikuti,o kai jis jau buvo pakeliui tada ir vestuves susiorganizavom.kai tuokemes jau buvo puse nestumo.Na o per svente ne kiek nepavargau.buvo labai smagu.antspaudas nieko nekeicia,jis tik suteikia saugumo jausma,uztikrintuma,bent jau man.o as pasiemiau taip pat vyro pavarde.

23. Oct 2009, 14:34

mano mergautine tai labai sunki buvo, tai turejau problemu .. o vyro pavarde tai su dziaugsmu pasiemiau ir net kitokios minties nebuvo kad gal pasilikt savo...

23. Oct 2009, 11:20

as pasilikau tik vyro pavarde, nes butu dar mergautine, tai vietos uzrasyti pritruktu, o bet to ir ranka pavargtu tiek raidziu berasant, nes mano buvusi pavarde tokia netrumpa buvo, nors buvo truputi gaila, kai pasikeite. bet jau pripratau, kai kreipiasi dabartine. nors darbe sake, mes tave vadinsim senaja pavarde😀

22. Oct 2009, 22:45

na mes is meiles tuokiames...pirma susirasem paslapcia pries kelis metus...va o gimus dukrytei usinorejom ir baznytinies santuokos😀todel visi trys sia vasarele pabuvojom prie altoriaus 😉😉ir pasikelem nupstabia svente.o pavarde pasiemiau vyro,nes lb grazi ir itin reta pavarde😀

22. Oct 2009, 21:06

kazas su d raide pas mane ☹

22. Oct 2009, 21:05

ir mes norejom swentes grazios, ir pasiarem 👍 patys, niekas nepejo 😛 wiska patys suorganizawom, o kai atejo ta diena, wisus rupescius pamirsom ir linksminomes, nekreipem demesio jei kas buwo ne taip, toel swente buwo supperine !!!
pritariu adatelei, sunku waikui aiskint kdel seimoj wisi skirtingom pwarem, pritariu Laurai, grazu kai ir mergautine ir wyro pawarde pas motery 😉

22. Oct 2009, 15:51

as tai nesusituokus,bet man grazu,kai pas moteri buna mergautine pavarde ir vyro pavarde 😀

22. Oct 2009, 13:03

as ir pasiimiau vyro pavarde taip isreiskus jam pagarba ir taip pat del vaiku kad nebalamuntinti aplinkiniu po to maziukams bus bedos

22. Oct 2009, 12:10

me kartu pragyvenom 3metus ir tada sugalvojom, kad norim sventes, kol dar vasara ir silta😀 o pavarde pasiemiau vyro, nes man taip grazu ir atrodo, parodai vyrui pagarba, o ne kiekvienas su savo pavarde, tik paskui vaikui uzaugus, mokykloje sunku visiems paaiskinti, kodel teveliu pavardes skiriasi. aisku, cia mano nuomone😀

1 2