Tridienė karštinė

10. Jul, 09:45

Laba, ar buvo jusu vaikuciams ta triju dienu karstine ir kaip vaikucius isbere? Man siek tiek neramu del to paberimo, nes maniskis atrodo tikrai baisiai, ne tik pilvukas, bet ir veidukas, galvyte ir sikniukas isberta:( Ar taip turi buti, nes as paguglinau, tai raso, kad pilvukas pagrinde pabertas buna...

11. May 2013, 21:10

skaiciau kad serga vaikai iki 3-ju metu.manajam gruodi bus 3metai tai gal ir nesusirgsim

11. May 2013, 17:40

pfu pfu pfu mano vaikas nesirges niekuo isskyrus raudoniuke

11. May 2013, 14:23

kaip uzsikreciama ta karstine?

25. Nov 2011, 11:26

mes taip pat sirgome tridiene karstine,buvom isbertos nuo galvos iki koju ir mazom demelem 😀 smulkiom smulkiom 😀

25. Nov 2011, 11:02

kotryna91 aisku reiskiasi cia persalimas.... na tikesimes tuom ir pasibaigs temperatura ir gerklytes skaudenimu...

25. Nov 2011, 09:02

Sveikos mamytes
mano mazyliui gruodzio 1 bus trys menesiukai. Vakar pradejo karsciuoti temperatura iki 37.9 kolkas auksciausiai kokia buvo pakilusi. Buvom pas daktare tai paraudusi gerklyte. Ir perspejo kad gali buti tridiene karstine. Norejau paklausti kokie pirmieji sios ligos simptomai aplanke jusu mazuosius?

11. Jul 2011, 09:26

mes savaite buvom isberti, bet kiekvienam skirtingai 😉

11. Jul 2011, 09:18

Laba ryta, aciu uz info, mergaites, tik dar norejau paklausti kiek mazdaug laiko truko tas paberimas, mums siandien antra diena, bet nepanasu, kad mazetu.

Krisliukas Krisliukas 10. Jul 2011, 11:09

buvo mums tridienė karštinė, net su traukuliais, paguldė į ligoninę..labai sunkiai mušėm temperatūrą..išberti buvom nuo galvos iki kojų

10. Jul 2011, 10:25

Sveikas mes buvom isbertos nuo galvos iki koju. praejo po keliu dienu, kai tik dingo temperatura. Bet kiekvienam vaikui vis kitaip. 😉

10. Jul 2011, 09:45

Laba, ar buvo jusu vaikuciams ta triju dienu karstine ir kaip vaikucius isbere? Man siek tiek neramu del to paberimo, nes maniskis atrodo tikrai baisiai, ne tik pilvukas, bet ir veidukas, galvyte ir sikniukas isberta☹ Ar taip turi buti, nes as paguglinau, tai raso, kad pilvukas pagrinde pabertas buna...