Trečia para nekrenta temperatūra

24. Apr, 10:40

Sveikos. Mano dukrytei jau bus 3 para, kaip laikosi 38.6 C temparatūra. Gėrėm Ibuprofeną, dabar Paracetamolio suspenciją, bet nukrenta tik iki 38 geriausiu atvėju. Buvome pas šeimos gydytoją (GP, nes gyvename Anglijoje), tai sakė, gerklytė neraudona, ausytės sveikos. Peršalimo jokiu simptomų irgi nematyt. Išbėrimų kol kas jokių taip pat nėra. Liepė sugrįžti penktadienį, jei nieks nepasikeis. Bet man širdis plyšta matant mažylę vangia ir karščiuojančia, o priežasties nežinant. Jai šiuo metu metukai ir vienas mėnuo. Niekada neturėjom tokios temperatūros. Išbėrimų kol kas taip pat jokių nematyt. Net ir dantukams dygstant. Kaip manot, ar gali būt kas rimto? Ar ieškot lietuvio gydytoja? Būsiu dėkinga už patarimus.

25. Apr 2012, 14:55

Labas, mano suneliui kai buvo 1.3 metu ir buvo sukilusi temperatura iki 39.5 kuri nekrito beveik dvi savaites. Numusti pavykdavo valandai ar dviem ir vel sukildavo. Buvom praejo pro daugybe gydytoju, bet niekas nieko nerasdavo. Jokiu kitu simptomu nebuvo tik auksta temperatura. Galiausiai issiaiskino, kad viskas del adenoidu, pakeite antibiotikus is ospamokso i ospen ir per viena diena tempetura nukrito. Gal jums ir adenoidai.

25. Apr 2012, 11:50

labas mano mergaite beveik 7 men pries keleta dienu irgi nei sio nei to pakilo temperatura,nakti laikesi 38 ir 2 diena mazesne,bet i vakar vel kildavo.Nebuvo jokiu persalimo pozymio nei kosijo,nei slogavo.Tai va 3 dienas laikesi temperatura o ketvirta diena isbere kuneli,veiduka smulkiais spuogeliais,tai jinai man prasirgo tridiene karstine,gal ir tavo mazylei tas pats?nes kaip isberia kuneli ir tempearura staigiai nukrenta vaikas reiskiasi jau pasveikes.

25. Apr 2012, 11:46

Tikrai, jei neramu, pasikonsultuokite su kitais gydytojais

25. Apr 2012, 10:53

Tai kad klausė plaučiukus. Sakė - švarūs... Na, jei šiandien niekas nepasikeis ir nepagerės iki pietų, važiuosim pas lietuvius daktarus...

25. Apr 2012, 10:49

Po triju paru tikrai jau turetu temperatura kristi. Jei nekrenta gal prie plauciuku kas nors? Vaikas gali ir nekoseti, jei letinis plauciu uzdegimas.

25. Apr 2012, 00:32

sveika,zianu kaip neramu,visas tris naktis nemiegojau,vis tikrindama ar viskas ok,bet mums lygiai po triju dienu ir praejo auksta temperatura,o buvo ir virs 39.Kita karta buvo tas pats su kosuliu,ir irgi po 3 dienu praejo,taigi ,jei pas jus trecia diena,tikiuosi,akd jau ryt busit sveiki 😉

24. Apr 2012, 22:40

Sveikos. Mano dukrytei jau bus 3 para, kaip laikosi 38.6 C temparatūra. Gėrėm Ibuprofeną, dabar Paracetamolio suspenciją, bet nukrenta tik iki 38 geriausiu atvėju. Buvome pas šeimos gydytoją (GP, nes gyvename Anglijoje), tai sakė, gerklytė neraudona, ausytės sveikos. Peršalimo jokiu simptomų irgi nematyt. Išbėrimų kol kas jokių taip pat nėra. Liepė sugrįžti penktadienį, jei nieks nepasikeis. Bet man širdis plyšta matant mažylę vangia ir karščiuojančia, o priežasties nežinant. Jai šiuo metu metukai ir vienas mėnuo. Niekada neturėjom tokios temperatūros. Išbėrimų kol kas taip pat jokių nematyt. Net ir dantukams dygstant. Kaip manot, ar gali būt kas rimto? Ar ieškot lietuvio gydytoja? Būsiu dėkinga už patarimus.