Testas apie jūsų imunitetą

07. Oct, 07:28

i visus teiginius atsakykite atip arba ne: 1 per metus vidutiniskai 3 kartus sergate persalimo ligonis. 2 paprasatai sergate dvi tris savaites. 3 daznai kamuoja lupu pusleline. 4 daznai skundziates pilvo skausmais ir nesulaikote slapimo. 5 vlgote mazai vaisiu ir darzoviu 6 jums nuolat sala galunes 7 maziausiai du kartus per savaite vartojate alkoholio 8 nuolat laikotes dietos, skaiciuojate kalorijas 9 turite ansvorio 10 retai sportuojate 11 susirgusi pirmiausia griebetes vaistu 12 daznai deginates soliariume 13 jus slegia didelis darbo kruvis, nuolat isgyvenate stresa 14 kasdien surukote daugiau nei 8 cigaretes 15 daig laiko praleidziate sildomose patalpose 16 kasdien bendraujate su zmonemis kurie jums nepatinka 17 jauciates nesaugi, nuolat baiminates del artimuju 18 manote, kad jusu santuoka nevykusi, daznai nesutariate su partneriu 19 jusu gyvenimas nuobodus, bet neistengiate jo pakeisti 20 jums niekas neteikia dziaugsmo 21 jusu amzius: iki 40metu-2taskai 40-55 metu-4 taskai daugiau nei 55 metai- 6 taskai susumuokite taskus uz kiekviena teigiama atsakyma 1 taskas prie gautos sumos pridekite paskutinio klausimo atsakymo taskus. testo atsakymai: nuo 0 iki 9 tasku: esate puikios formos. jusu imunine sistema gana stipri, tad negalavimai ir ligos turetu tikrai jus aplenkti ir toliau rupinkites savimi: sveikai maitinkites, sportuokite ir bukite optimiste. nuo 10 iki 17 tasku: jusu imunine sistema siek tiek nusilpusi . keiskite gyvenimo buda: daugiau vaiksciokite gryname ore, valgykite daugiau vaisiu ir darzoviu, kas ryta persipilkite silto ir salto vandens dusu. stiprinkite imuniteta. nuo 18 iki 26 tasku: jusu imunine sistema visiskai nualinta todel daznai sergate ir jauciates apatiska. butina stiprinti apsaugines organizmo jegas. pirmiausia reiketu sveikai maitintis ir mankstintis. stenkites atgauti sielos ramybe, labiau save mylekite ir dazniau palepinkite.

25. Oct 2009, 13:56

oi pas mane tai puiki pagal sy testuka aciu uz info😀

07. Oct 2009, 18:25

man reiktu siek tiek pasistengti..☹

07. Oct 2009, 15:18

pas mane ir 😃 oj kaip gerai 😃

07. Oct 2009, 10:50

nera uz ka norejau pasidalinti su jumis😘

07. Oct 2009, 10:49

o mano vidutine, siek tiek nusilpusi☹

07. Oct 2009, 10:03

mano sistema puiki!!! 😀 aciu linuke uz ideta info 😉

07. Oct 2009, 08:28

reiks ir man veliau atlikt si testa 😉

07. Oct 2009, 07:30

stai mamytes noriu jums pasiulyti toki testuka kad pasiziureti kokia stipri yra jusu imunine sistema vakar radau zurnale ir sakau jums pasiulysiu. tad sekmes darant mano imunine sistema puiki esu puikios formos .

07. Oct 2009, 07:28

i visus teiginius atsakykite atip arba ne:
1 per metus vidutiniskai 3 kartus sergate persalimo ligonis.
2 paprasatai sergate dvi tris savaites.
3 daznai kamuoja lupu pusleline.
4 daznai skundziates pilvo skausmais ir nesulaikote slapimo.
5 vlgote mazai vaisiu ir darzoviu
6 jums nuolat sala galunes
7 maziausiai du kartus per savaite vartojate alkoholio
8 nuolat laikotes dietos, skaiciuojate kalorijas
9 turite ansvorio
10 retai sportuojate
11 susirgusi pirmiausia griebetes vaistu
12 daznai deginates soliariume
13 jus slegia didelis darbo kruvis, nuolat isgyvenate stresa
14 kasdien surukote daugiau nei 8 cigaretes
15 daig laiko praleidziate sildomose patalpose
16 kasdien bendraujate su zmonemis kurie jums nepatinka
17 jauciates nesaugi, nuolat baiminates del artimuju
18 manote, kad jusu santuoka nevykusi, daznai nesutariate su partneriu
19 jusu gyvenimas nuobodus, bet neistengiate jo pakeisti
20 jums niekas neteikia dziaugsmo
21 jusu amzius:
iki 40metu-2taskai
40-55 metu-4 taskai
daugiau nei 55 metai- 6 taskai

susumuokite taskus uz kiekviena teigiama atsakyma 1 taskas prie gautos sumos pridekite paskutinio klausimo atsakymo taskus. testo atsakymai:

nuo 0 iki 9 tasku:
esate puikios formos. jusu imunine sistema gana stipri, tad negalavimai ir ligos turetu tikrai jus aplenkti ir toliau rupinkites savimi: sveikai maitinkites, sportuokite ir bukite optimiste.

nuo 10 iki 17 tasku:
jusu imunine sistema siek tiek nusilpusi . keiskite gyvenimo buda: daugiau vaiksciokite gryname ore, valgykite daugiau vaisiu ir darzoviu, kas ryta persipilkite silto ir salto vandens dusu. stiprinkite imuniteta.

nuo 18 iki 26 tasku:
jusu imunine sistema visiskai nualinta todel daznai sergate ir jauciates apatiska. butina stiprinti apsaugines organizmo jegas. pirmiausia reiketu sveikai maitintis ir mankstintis. stenkites atgauti sielos ramybe, labiau save mylekite ir dazniau palepinkite.