Temperatūra maitinant

21. May, 03:43

sveikos mamos,rasau su nerimu pakilo man staigiai temperatura,norejau suzinoti ka man galima gerti is vaistu? maitinanti esu pati,kaip maitinima kudikiui nutraukti reikia? ar ne? mums tik 3menesiukai ir savaite..

22. May 2013, 09:40

laba man buvo 39su virsum ir maitinau ...daktare sake ,kad galima maitint

21. May 2013, 16:45

siaip nei slogos yra ,tik gerkle persti ir galva skauda☹.persalau kazkur...

21. May 2013, 16:43

na tikriausisi sie geri orai,man prisidejo prie persalimo,isejaui i laukuti karsta,suprakaitavau gal ir tiek,kiek cia gi reika☹ aciu uz patarimus brangiosios😀

21. May 2013, 16:28

O pati peršalot, susirgot, kad taip pakilo temp.? Galima ir toliau žindyti vaikelį, tikrai nereikia nutraukti maitinimų, o gerti reikia paracitamolį ir daug daug skysčių, kaip mamytė rašė. Sveikit. 😀

21. May 2013, 16:19

oj,kaip tiu mane nuraminai aciu tau😀 as vos neverkdama cia rasiau,tik bijau,kad maziukei nieko nenutiktu,nesusirgtu...☹

21. May 2013, 15:59

labas, man buvo taip pat,nieko tokio gali maitinti kudikeli iki 38.5 temperaturos, gerk tik paracetamoli temperaturai numusti ir svarbiausia daug skysciu gerk ir stenkis valgyti normaliai nors ir kaip nesinori,bet,kad pienuko nesumazetu

21. May 2013, 15:43

sveikos mamos,rasau su nerimu pakilo man staigiai temperatura,norejau suzinoti ka man galima gerti is vaistu? maitinanti esu pati,kaip maitinima kudikiui nutraukti reikia? ar ne? mums tik 3menesiukai ir savaite..