Svorio metimas

17. Jul, 07:27

Mergaites, gal kas zino kaip greitai numesti svori po gimdymo.

pachikuraseze pachikuraseze 19. Nov 2018, 17:32

Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

12. May 2014, 13:37

Va pavyzdys kaip atsikrate svorio. Suderino mityba ir pradejo sportuot. As manau geriau visa laika reikia buti pasitempusiai ir zinoti,kad ar svente ar dar kas, bet visada tilpsi i savo megiama sukneles,arba parduotuvej visada rasi tinkama dydi. http://www.panele.lt/straipsniai/zurnalas-panele/51-kg-atsikraciusi-rita-jauciausi-lyg-ne-sio-pasaulio-gyventojainterviu.d?id=64621175

12. May 2014, 13:20 Ugnyciukas

Labai pritariu jums 🌷

12. May 2014, 12:29 koallita

O kam svori mesti greitai? Uztenka tik pakoreguoti mityba ir svoris tikrai krenta, nereik nei dietu. Suprantu kai laikosi dietos,kad isvalyti organizma, bet ne kad numesti svorio. As jau geriau per savaite numetu po kilograma ir negryzta,nei mesti dietos pagalba ir po to gryztu. Jei nuo vienos dietos negryzo svoris dvigubai nereiskia,kad nuo kitos negrys.

11. May 2014, 02:35 Pikabuuu

as pati turiu 2 vaikus, ir laiko randu viskam, kepsniu kas dien nevalgau , bet ir su vienu obuoliu burnoj negyvenu , as valgau tam , kad gyventi, o ne gyvenu del maisto! tau netinka dieta, nesilaikyk, kam reik greit numesti ji veiksminga, ovisa kita man nerupi

10. May 2014, 18:26

*po kila

10. May 2014, 18:26

Man aplamai juokinga dieta kai reik kas diena suvalgyt po dideli kepsni (dazniausiai vakarienei).per kelias dienas gal ir numeti ta svori bet po to byjai kazka kita valgyt ar truputi daugiau nes svoris grys su kaupu kas diena ko kila

10. May 2014, 18:23

Buna kad nei kasnio per visa diena nesuvalgau.buna kad tik pusrycius pavalgau.bet cia ne dieta o du vaikai ir laiko trukumas.dazniausiai valgau tik koki sausaini ar obuoli.

10. May 2014, 18:20 koallita

Tikrai ne,tiesiog kepsniu kas diena nevalgau

10. May 2014, 16:53

pikabuuu gal tu distrofike? is tu kur 1 morka per diena griauze

10. May 2014, 16:44

Cia man labai panasu i kopenhagos dieta. Mano mama laikesi tai numete 7 kg ir svoris nesugrizo jai. O as niekaip neprisiruosiu nors kaip visada rezgu minti nuo pirmadienio laikytis dietos 😃

10. May 2014, 16:23

Tokios nesąmonės dar nebuvau girdėjusi 😃

10. May 2014, 16:08

Nors nesilaikau dietos bet netgi man cia jau daug per diena 😃

10. May 2014, 16:07

Juokinga.kas diena po dideli kepsni ir dazniausiai vakare😃

10. May 2014, 16:04

Angelo dietaSkaityti komentarus (821) Rekomenduok draugui Spausdinti 

Dietos trukmė 13 dienų. Per šį laikotarpį numetate 7 – 8 kg. 14-tą dieną galite valgyti, ką tik pageidaujate, tik saikingai.

Ši dieta pakeis Jūsų medžiagų apykaitą. Jūs tris metus nepriaugsite svorio. Laikantis dietos būtina mankštintis ir atlikti masažą.

Pirmadienis

Pusryčiai:
Juoda kava be cukraus.

Pietūs:
2 kietai virti kiaušiniai, 1 pomidoras ir žaliosios salotos.

Vakarienė:
Didelis kepsnys, keptas suspaustas, nedideliame aliejaus kiekyje.

Antradienis

Pusryčiai:
Juoda kava be cukraus, su džiūvėsėliu.

Pietūs:
Didelis kepsnys, keptas suspaustas, su žaliomis salotomis ir pomidoru.

Vakarienė:
Sriubos porcija.

Trečiadienis

Pusryčiai:
Juoda kava be cukraus, su džiūvėsėliu.

Pietūs:
Didelis kepsnys, keptas suspaustas, su žaliomis salotomis.

Vakarienė:
2 kietai virti kiaušiniai su 2 gabalėliais neriebaus kumpio.

Ketvirtadienis

Pusryčiai:
Juoda kava be cukraus, su džiūvėsėliu.

Pietūs:
1 kiaušinis, 1 morka, sūris.

Vakarienė:
Vaisių salotos, stiklinė kefyro.

Penktadienis

Pusryčiai:
Trintos morkos su citrina.

Pietūs:
Žuvies, keptos suspausta, porcija ir pomidoras.

Vakarienė:
Didelis kepsnys, keptas suspaustas, su žaliosiomis salotomis.

Šeštadienis

Pusryčiai:
Juoda kava be cukraus, su džiūvėsėliu.

Pietūs:
Be riebalų kepto viščiuko porcija, žaliosios salotos.

Vakarienė:
Didelis kepsnys, žaliosios salotos.

Sekmadienis

Pusryčiai:
Arbata be cukraus.

Pietūs:
Ką tik norite, bet saikingai!!!

Gėrimai: tik vanduo (paprastas arba mineralinis). Morkos gali būti pakeistos pomidoru, ir atvirkščiai.

Lukunia9 Lukunia9 10. May 2014, 14:30

Kas per angelo dieta? Gali daugiau papasakoti?

10. May 2014, 14:26

as numeciau 7 kg per 5 dienas su "angelo dieta",buvo sunku,bet kg atgal nesugryzo

06. May 2014, 11:00

Vienintelis dalykas kuris istiesu veikia tai programa sudaryta individualiai, visos dietos negali veikt kiekvienam zmogui, nes juk kiekvienas zmogus yra kitoks, organizmas kitoks, kiti iprociai ir t.t. nezinau ar cia galima mest nuorodas ar ne, tai gal tiesiogines nemesiu http://tr.im/5c8tm jei jau kas bandet pasidalinkit savo atsiliepimais, nes as dar neradau kazko geresnio uz sita programele... nera cia tu stebuklingu -30kg per menesi ar kazko tokio, bet kai nereikia badaut, gerai jautiesi, tai ir tie -3kg per savaite puikus rezultatas..

10. Feb 2014, 01:23

Gal kas bandėte numesti svorio, skaitant šią knygą ir vadovaujantis jos pratimais ir mitybomis? girdėjau, jog atsiliepimai visai neblogi ir yra efektyvi, bet bijau surizikuoti. Gal, kuri bandė iš jūsų?
http://www.noriunumesti.lt/?aff_id=1

26. Jul 2013, 14:49

Sveikos,as tai sportuoju pagal Shaun T insanity,bet kadangi dar pati maitinu negalima per daug su tom treniruotem persistengti ir esu po cp tai daktare liepe dar luktel. Ir vel reix viska is naujo😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 17. Jul 2013, 21:55

Gal aš šią temą forumu paversiu? Bus patogiau dalintis mintimis...

17. Jul 2013, 21:51

Man irgi aktualu, bet as pradejau nuo vienos dienos organizmo valymo,ir jokiu valgymu po 18val nebent vaisiai ir geriu daug vandens. Pradzioj meginau sportuot,bet mazoji neleidzia.