Susimokėkim už... orą?

30. Mar, 09:23

Turbūt jau girdėjote naujieną apie tai, kad už praėjusius metus teks susimokėti PSD? Jei ne - štai straipsnis http://www.delfi.lt/news/economy/business/lietuvoje-iteisintas-mokestis-uz-ora.d?id=30402223. Kaip Jums ši naujiena?

19. Apr 2010, 10:08

Taigi, o išvažiavusiejiem ir būtina deklaruot, kitaip mokėt gali tekti

19. Apr 2010, 10:07

Nu tada tikrai nėra sąžininga, kodėl neinformavo anksčiau, juk čia rimtas dalykas 😤

19. Apr 2010, 09:26

tai jau tikrai, nes va cia per ta makalyne pirmakart isgirdau kad isvaziuojant gyventi i uzsieni reikia deklaruoti apie tai lietuvoje.6 metai kaip negyvenu lt ir dar ne karto negirdejau kad kas isvaziuodamas deklaruotu😛 o pasirodo-reikia.

19. Apr 2010, 08:54

Istatymo pakeitimai isigaliojo nuo 2008 m. gruodžio 22 d. Taigi teises poziuriu viskas teisinga, tik mes to nezinojom, o kaip sako nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia ☹ As priejau isvados kad reik mums mamytes pradeti dometis visais leidziamais istatymais, kad vel nepasimautume

18. Apr 2010, 23:23

Visų pirma nesuprantu kaip ĮSTATYMAS GALIOJA ATGAL ??? Nes teisėje yra nelaužomas principas ĮSTATYMAI ATGAL NEGALIOJA. Tai ką po galaias jie čia daro ? Patys įstatymus pažeidinėja ! Likau ir pati nesupratus, mano sūnus dar nei pusantrų metų neturi, o anyta porina tipo nedirbu, mokausi, vaiką turiu mažametį ir vistiek turėsiu mokėt 😃 Nors teisę dar tik pirmam kurse kalu, bet tokių anonizmu nei nesimokydama netikėčiau 😃
Išvis užkniso juodai ir ta valdžia ir jų suš... buki įstatymai, kurių nei įstatymais neina pavadinti, nes prieštarauja patys sau....

12. Apr 2010, 20:26

Auginancioms vaikus iki 8 metu moketi nereikes

12. Apr 2010, 20:11

nu man irgi idomu,nes as auginu 2dukras,vienai birzeli sueis8metai,o kita dar tik 14menesiuku,taip pat gyvenam uzsieni

12. Apr 2010, 20:09

Panos, ar teisingai supratau jei turiu vaika 7m gyvenu uzsienyje tai man ir nepristacius jokios pazymos nepriklauso moketi?

10. Apr 2010, 15:14

Nemanau kad padės peticijos,valdžia padarys taip kaip jai reikia,paprastų žmogeliu nuomonė nelabai jai rūpi.

03. Apr 2010, 18:41

na jo,taip nieko ir nesupratau...

03. Apr 2010, 13:41

per zinias mazai ka tesnekejo ☹

02. Apr 2010, 11:34

sveikos.skaitau ir negaliu patiket,atrodo ziuriu zinias,bet matyt praleidau kazka.absurdas visiskas...

01. Apr 2010, 12:47

nu cirkai... as jau nebesistebiu nei tokiais vejais. cia tik pas mus tokie cirkai turbut.... 😃

31. Mar 2010, 07:53

Labas rytas. Na girdėjot vakar naujienų atsirado - tiems kas buvo nemokamų išleisti nereikės mokėti. Bent tiek....
Agonija, jei mokėjai užsienyje mokesčius tai tada GAL ir nereikės. priklausys ar tu turėsi tai į rodantį popieriuką.

30. Mar 2010, 21:49

Astonija - čia viršūnė būtų. Tada ir mano vyras turėtų paklot nemažus pinigus.
Ale už ką mokėt? Juk jeigu nedraustas žmogus gydosi jis moka už tai ligonių kasai tiesiai. Blt, atsiprašau negalėjau nenusikeikus, bet tie ŠUNYS kuriantys įstatymus tuoj paskutines kelnes žmonėm numaus, ot padl**. kad juos kakojančius sutrauktų.

30. Mar 2010, 21:43

nieko nesuprantu tai jei as po mokslu isvaziavau i uzsieni ir visa laika ten pragyvenau, tai man dar kazka susimoketi reikes?????

laurora laurora 30. Mar 2010, 19:46

astonija, jei ir toliau valstybe sitaip tyciosis is zmoniu, tai nei paprastu zmogeliu, nei durniu nebeliks - visi tuoj pasikars

30. Mar 2010, 15:01

tu visiskai teisi astonija

30. Mar 2010, 14:54

gal dar pakeist ta istatyma

30. Mar 2010, 14:52

Isieskoti tai jie tikrai isieskos, nepergyvenkit ir nesijauskit saugus, o dar anstoliai pasiims savo dali, o paprastas zmogus liks durnio vietoj ir tiek

30. Mar 2010, 14:47

ziauru..

30. Mar 2010, 14:36

kai tik kazkur isisdarbins atsius isieskojima i darboviete, juk jis jaunas ir tikrai dar dirbs siame gyvenime arba pensija gaus kada nors....

30. Mar 2010, 14:35

tai jei mano draugas nei oficialiai dirbo, nei birzoj registruotas, jokio turto neturi tai kaip is jo issieskos tuos pinigus?

sun sun 30. Mar 2010, 14:00

kosmaras............

30. Mar 2010, 13:54

saunu, vadinasi daug kas panikuoja be reikalo... o ka daryti tiems kurie po mokyklos baigimo nieko neveike ir nusprende isvaziuoti i uzsieni padirbti pvaz. au pair? nei mokesciu cia nei ten nemoka... ot va tau ir zmones kurie maziau issilavine....

30. Mar 2010, 13:50

viena drauge juokiasi. Perduodu jos zodzius:
ogi todel kad tie zmone kurie maziau issilavine mato tk ta info kad galbut jiems teks sumoketi o negauti pinigus ir jie nedeklaruoja bijodami to kai istikruju jiems priklauso atsiimti pinigus ...ir taip tie idiotai sutaupo daug pinigu
😃 cia pokalbis per skype buvo apie suos mokescius

30. Mar 2010, 13:49

mano mama lietuvoje turi 4 metus stazo😃 manau tai mazoka... dabar skambinau i VMI tai sake jei ji moka mokescius UK tai tiesiog pristatyti pazyma apie tai reikia

30. Mar 2010, 13:43

anastazija, dar yra kad žmogus jei turi tiek stažo, kad pensijai užtektų irgi nereikia... tai nežinom, kiek tavo tėvams metų. O šiaip tai jei nesamoningai skamba, kad jei nepildo deklaracijos ir isvaziaves tai neatras...benamiai irgi nepildo deklaraciju.... manau.

30. Mar 2010, 13:36

dabar kalbejau su sese, ji sake, kad jei zmogus nedeklaraves pajamu tai jie jo ir nesuras, o mano tevai jau seniai isvyke ir deklaraciju gyvenime nepilde... tai gal dar praslis😀

30. Mar 2010, 13:35

volunge, tikiuosi kad tu teisi... J^tai k1 vyro bendradarbiai pastebėjo: pernai stovėjo darbo biržoje, bet pildant deklaracijas buvo pažymėta, kad reikia susimokėti. Pasiskambino į VMI ir ten pasakė, kad renkiniu būdu tegu įsirašo 0 ir nemoka, bet pasiima pažymą iš DB kad buvo sąrašuose... Tai kas čia per tvarka?

1 2 3