Studijuojančios mamytės

11. Feb, 10:09

Ar yra mamyciu kurios studijuoja,?kvieciu prisijungti :)

04. Mar 2015, 00:36

yra👍

28. Feb 2015, 13:57 utopija

Kiek žinau metai laiko dieniniu būdu ir 2-3 metai neakivaizdžiai, priklausomai nuo specialybės😉

28. Feb 2015, 13:56

Sveikos visos mamytės,
Turbūt suprantate,kad iš tiez nelengva suderinti studijas, su greitu gyvenimo tempu. Norėjau paprašyti jūsų pagalbos, jei turite pora minučių užpildykite anketą. Šiuo metu kzip tik rašau baigiamąjį darbą ir vis dar trūksta respondentų atsakymų,būsiu labai dėkinga😀
http://apklausa.lt/f/alkoholio-vartojimo-ypatumu-tyrimas-lietuvoje-qkd9wc3.fullpage

26. Jun 2010, 15:13

sveika aistukas777.tai jau tikrai.as jau pripratau suktis pati.pagalbos nelaukiu.

25. Jun 2010, 23:38

nata tai ne kas taip, kai nera kam padeti...na, bet ka dabar, susitvarkysi pati ir aciu nereikes niekam sakyti😀

22. Jun 2010, 18:11

Išlyginamosios trunka apie pusę metų ar vienerius metus.

22. Jun 2010, 14:48

Tai šaunuolė esi, kad sugebi 👍 😀

22. Jun 2010, 11:44

as sutinku, kad jei nori, tai gali daug 😀 aisku, kad istosi, kiek zinau, tai nera sudetinga, tik tiek kad pinigu nemazai kainuoja viskas 😀
as baigiau dabar pirma magistranturos kursa 😀 gimus leliui jauciausi ziauriai pervargus, o dar laisvai minutei pasitaikius ir naktimis mokindavausi,magistrini rasydavau...ech, bet as tikiuosi, kad baigsiu sekmingai ir kitais metais, situ laiku mano Joris ateis mane pasveikint su kvietka 😉)

22. Jun 2010, 11:14

Na taip neakivaizdžiai tai mum visą medžiagą labai skubiai išdėsto, o po to skaityk, skaityk. . . Mum sako, kad mūsų dieniokai daugiau mokosi, bet egzaminus duoda tuos pačius kas įdomiausia 😀 Mano svajonė buvo univeras, bet sako kaip pasiklosi taip išsimiegosi, džiaugiuosi, bent kad kolegijoj gavau progą mokytis nemokamai du metus, vėliau vidurkis parodys. Bet tikrai noris įgyt tikrą bakalaurą, nes profesinis lieka profesiniu. Viskas ateityje 😀
Simute, o tu kuriam kurse magistrantūros ? Na manau kas tikrai nori ir mokos gali ir neakivaizdiniame suvokti šitą sunkų dalyką, bet labai labai daug dirbti reikia, nes kelių paskaitų savaitėje užtenka tik bendriems dalykams sužinoti.
Beje gal žinai kiek trunka išlyginamosios studijos ?

22. Jun 2010, 10:07

Robke, neturiu su kuo lyginti, kadangi bakalaura baigiau univere ir dieniniam skyriuje, tai paktiskai 4metai isbraukti is gyvenimo, kadangi reikalavo labai daug, o, be to, as ir pati maximaliste - keliu sau milziniskus tikslus 😀 tik va, dabar magistrantura neakivaizdiniu studijuoju, tai galiu pasakyti, jei buciau bakalaura baigusi ne dienini, tai jokio supratimo apie ta teise netureciau 😉 nes dabar as gausiu brangu popiereli, aisku, einant i egzus reikia pasimokyti, bet toli grazu ne taip, kaip mokantis dieniniame...

22. Jun 2010, 07:45

labai aciu tau aistukas777 uz supratyma ir palaikyma.dar as noriu pasakyti,kad kaip ir man taip ir visom butu lengviau,jei galetu padeti mamos.bent kartais pabuti su musu leliukais.mano visiskai man nepadeda.sako sukurei seima ir gyvenk,sukis.skaudu,bet tokia tiesa.nieko mamytes,viskas bus gerai.linkiu visoms kantrybes.

21. Jun 2010, 23:13

Aš kolegijoj simute, tai lygis žymiai prastesnis manau nei univere, bet baigus, tikrai eisiu išlyginamąsias studijas, kad tikrą bakalaurą gauti, o paskui priklusys nuo finansų, nes beabejo tokioj srity tik su bakalauru toli nenueisi. . .
Sunku tikrai, viską savarankiškai reik mokytis, paskaitos tri kartus savaitėje būna ir tai savaitgaliais. Bet kremtu kiek galiu, dažniausiai, kai sūnus miega. Dabar kaip tik sesija . . .

21. Jun 2010, 23:06

nata ir tu kaip nors susitvarkysi ir viska ismoksi😀 sekmes tau ir stiprybes😀

21. Jun 2010, 23:05

na va taip ir buna pas mane, maziukei demesio reikia, viska sutvarkyti, dar valgyt padaryt ir t.t. na, o kai uzmiega, tada galima ir pasimokinti, bet daznai tokiu atveju ir pati pasiilseti noriu, bet kazkaip speju, kad ir kaip sunku, dziaugiuosi, kad jau metelius taip istempiau😀

20. Jun 2010, 13:35

as issivaizduoju kaip sunku tom mamytem,kurios augina vaikiukus ir mokosi.kaip be butu ant kiekvienos mamos peciu guli dar ir trys kampai jei ne visi keturi.reikia ir maista pagaminti,sutvarkyti buta,islyginti rubeliu ir t.t.as neseniai pradejau mokytis vairavimo teorija.kazkoks kosmaras.vaikai reikalauja daug demesio ipac mazas.jis visai neduoda paspresti bilietus,plius reikia pagaminti valgyti,isvesti i lauka ir t.t.vakare as bunu jau issekus.nieko nenoriu.o dar pataikiau i tokia mokykla,kur visai nemokyna teorijos.as turiu pati savarankiskai mokitis.jau pradeda po truputi vaziuoti stogas.o ka daryti...reikia kazkaip pabaikti,pinigai jau sumoketi.

16. Jun 2010, 21:01

na taip tikrai sunku, bet kad reikia, tai ka darysi...nesinori visko mesti, kaip nors istversim😀

16. Jun 2010, 15:19

robke, o kur studijuoji teise?
niu bent jau man, tai sunku viska speti. tikrai maniau, kad bus zymiai lengviau...o dabar sukuosi kaip vijurkas...

16. Jun 2010, 15:01

Sanuoles visos,kurios auginat leliukus ir dar mokinates. As pastojau ketvirtame kurse, ir dar perejau i dienini mokintis. Kol pilvukas tai dar nieko, betr mano mazylis gime menesi pries bakalauro gynima, palikti nebuvo kam.sunkoka, bet kai nori viskas imanoma. Visoms linkiu sekmes 😀

15. Jun 2010, 14:42

sveikutes, na taip tas klausimas tai metei mokslus dabar mane irgi daede😃 bet kaip pasakai, kad ne nemeciau ir dar, kad dieniniam mokausi, tai issizioja ziuri😃

28. Mar 2010, 23:47

Na man dar niekas nedrįso taip į akis sakyti. Beto kaip tik, manau pagirti turėtų, kad toliau mokinamės, o nemetam, ir vaikus auginam, nepaliekam, kaip daug kas daro . . .

28. Mar 2010, 22:50

Tai del mokslu ir man vis kas nors uzpaisto, kad jau viskas nebaigei metei mokslus, uzsitaisei vaika. Fu kaip nekenciu to klausytis. Is akrt sunervina. Is vis juk cia mano reikalas...

25. Mar 2010, 22:05

Man sakė, kad nesugebėsiu tik dėl to, kad mažylis jau buvo . . . o šiaip mokslai visada gerai sekės . . .

25. Mar 2010, 22:00

As buhalterija... Man ir patare kai suzinojo ka susiruosiau kad mokyciaus reikalinga profesija ir pan. tai paskatinimas buvo.

23. Mar 2010, 12:47

Teisę kremtu, tiesiai po dvylikos stojau, nors buvo sakančių, kad nesugebėsiu, bet užsispyriau, nes šiais laikasi be mokslo nieko nepasieksi . . .Nebent pažįstamų įtakngų turi 😃
Kokias profesijas jūs studijuojat ?

21. Mar 2010, 22:52

Jo, gerai kad jis gali pabut su vaikyciu 😀

17. Mar 2010, 07:35

Na nelabai, metukai ir dabar trys menesiai. As atostogose vis dar sedziu. Nera kam vaikucio palikt.

16. Mar 2010, 12:00

Na jo. Aisku. O vaikutis kur lieka?

16. Mar 2010, 08:34

Tai saunu 😀 Suspeji? Studijuoji ar atostogose?

10. Mar 2010, 14:36

Aaa. Kaip fainai. o kokia profesija? As jau buciau siais metais baigusi, o dabar tik i antra kursa eisiu.

09. Mar 2010, 21:27

quitangel aš taip pat Kauno kolegijoj studijuoju tik pirmam kurse 😀

1 2 3