Sportas po gimdymo - kada?

08. Nov, 04:08

Noreciau jusu patarimo, pagimdzius jau praejo 2 men ir svoris nekrenta, noreciau susigrazinti savo buvusi svori, be sporto neissiversiu. Maitinu motinos pienu, tai bijau kad pienuko nesumazetu, drauges sako neskubeti pirkti abonenta i sporto kluba, kad reiktu palakti bent 3 men. Kada jus pradejot sportuoti?

08. Jan 2011, 21:39

Daug metu dirbu su masažais, specializacija, jaunu mamyčių sveikatos palaikymas, speciali masažai, padedančios greičiau gražinti kūno formos, po gimdimo.
Atvazoju pas klientus su savo masažo stalu, dirbu tik Vilnija. Tel. 864 874 968

19. Nov 2010, 14:15

Agotuk o kodel ejai kai mergytei buvo 9 men, kodel ne anksciau?pati maitini? va toi mums bus 3 men nezinau ar nepakenks pienui, ar jis nedings

16. Nov 2010, 23:20

sveikutės aš tai lankau erobika kai dukrytei suejo 9 menesiukai.ir labai džiaugiuosi nes sustiprėjo raumenukai;-)

10. Nov 2010, 09:49

braskute kitom tiek kg labai greit istirpsta, man atvirksciai svoris kila isejus is ligonines sveriau 77 kg, dabar pasisveriau sveriu 80,5 kg

08. Nov 2010, 18:07

uj as ir valgau ir ypac vakare☹ ir be saldumynu negaliu ne vienos dienos😀

08. Nov 2010, 17:29

na ir nereikia noret juk svoris tik pagimdzius stebuklingai kristu per toki trumpa laika niekas nepasidaro.Nesijaudink anksciau ar veliau nukris tas svoris

08. Nov 2010, 17:27

siaip reikia atsargiai su tais sportais ypac pacioms maitinancioms mamoms, nes kad pienukas neperdegtu besportuojant.

08. Nov 2010, 16:57

na kad butent jis turi kristi, bet nekrenta, nesuprantu kodel bet jis siek tiek paaugo, gal kad pergyvenu ir vakare valgau...

08. Nov 2010, 16:30

man po gimdymo praejo trys men. ir beveik jau esu tokios pat figuros kaip anskciau😀 as taip pat maitinu krutimi,o maitinancioms svoris krenta lengviau😀 taip kad kantrybes ir viskas bus gerai😉

08. Nov 2010, 16:08

Noreciau jusu patarimo, pagimdzius jau praejo 2 men ir svoris nekrenta, noreciau susigrazinti savo buvusi svori, be sporto neissiversiu. Maitinu motinos pienu, tai bijau kad pienuko nesumazetu, drauges sako neskubeti pirkti abonenta i sporto kluba, kad reiktu palakti bent 3 men.
Kada jus pradejot sportuoti?