SOS!prasau patarkite ka daryti!

18. Feb, 11:07

Mielos mamos,papasakosiu savo istorija ir labai tikiuosi patarsite ka man daryti tokiu atveju...pries savaite pabegau nuo vyro kuris per septynis metus taip ir nesugebejo tapti seimos zmogumi,vaikus savaip mylejo,bet manes deje ne.smurtavo,mylejo kitas,lose kazino.ir stai praeita savaite,vel buvau sumusta,neapsikentusi pabegau pas drauge i sostine.cia ir atsirado problema,negaliu eiti dirbti,kadangi nera kam palikti dvieju vaikuciu,vienai 3,kitai 5metai.aukles tiesiog neisgalesiu pasisamdyti,o darzeliuse girdejau dideles eiles.o gyventi tai  reikia is kazko. patarkite mamytes,KA MAN DABAR DARYTI?

14. Dec 2015, 12:14

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 19. Feb 2014, 12:54

Chm... bet tikrai yra darželių su laisvomis vietomis. Dažniausiai jie nepatogiose vietose, dažnai laisvų vietų turi rusų darželiai - pabandykite pavažinėti, paskambinėti - kažkur juk bus vieta.
Krizių centre priima gyventi laikinai, kol susirasite savo kampą, taip pat padeda tvarkyti teisinius dalykus... Aišku, tik dėl darželio gal jie ir nepadės.

18. Feb 2014, 14:55 Goda_Mamyciuklubas.lt

Aciu uz patarima,bet jau bandziau i juos kreiptis,telefonu,man buvo pasakyta,kad kriziu centrai duoda galimybe mamom savarankiskai gyventi tuose centruose,o padeti man tokioje situacijoje jie negali.net nezinau ka tureciau galvoti ir daryti...

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 18. Feb 2014, 12:15

Sveiki, mes esame bendravę labai gražiai su motinos ir vaiko pensionų, dabar jie persivadino į krizių centrą. http://vmkc.lt/
Jie turi visas sąlygas padėti mamai atsistoti ant kojų, randa darželyje vietą, net leidžia apsigyventi. Kreipkitės į juos, manau tikrai sugalvos kaip padėti!
O šiaip stiprybės jums linkiu iš visos širdies.