Soliariumas

28. Jan, 01:12

Sveikos mamytes :) Gal galite pasidalinti mintimis apie soliariuma maitinanciai mamai? Ar gali maitinanti mama lankytis soliariume?

ingadat ingadat 08. Mar 2022, 10:33

Na aš asmeniškai tuo laikotarpiu kuomet maitinau nevaikščiojau. Kiek teko domėtis, supratau, jog tuo metu dėl hormonų disbalanso, pigmentacijų atsiradimas padidėjęs yra ir pan., tad tai nėra rekomenduojama. Tačiau tik užbaigusi maitinti, po tam tikro laiko pradėjau vaikščioti ir viskas. Naudoju patikimas https://www.drogas.lt/odai/idegio-kosmetika/soliariumui/c/B403 priemones ir esu rami, žinoma, tuo piknaudžiauti irgi nerekomenduoju 😀

08. May 2013, 21:54

Sveikos Mamytes turiu soliariumo kremu pardavimui jei ka nors domina daugiau informacijos: info@linderi.lt

08. May 2013, 13:04

merginos...tiek informacijos pie tai, kaip soliariuma reikia is tolo aplenkti. Pagailekit saves

19. Aug 2012, 10:33

sweikos klausykit noreciau paklausti matinu pati vaika ar soliariumas nekenks mana krutims ar seip galima eiti y soliariuma ?😀

16. Aug 2011, 18:53

Mes su vyru kartu eidavome pries savo vestuves i soliariuma. Dabar as tik viena retkarciais nubiegu. Zinote soliariumas kaip ir visi kiti dalykai turi ir pliusu ir minusu. Kaip viena pazystama dirba soliairume ji vaiksciojo iki 7 men.Tik tada nustojo vaikcioti kad pilvas didelis buvo.Plaukus blond dazidavo ir dazosi ir dabar vel i soliairuma vaiksto ir jokiu problemu. O drauge irgi tuo paciu metu nescia buvo tai nei saules, nei plauku, visai nieko sau nedare, nest sveciuose nevalgydavo (matyt bijojo). Tai kiekvienai skirtingai 😀

13. Jul 2010, 09:02

vieninteli karta esu ejusi i soliariuma, pries savo vestuves vasara. tuomet tikrai norejau atrodyti idegusi, o lakstyti kazkur degintis lauke nebuvo nei laiko nei noro. o siaip istisus metus tikrai nelakstau, nes zinau, kaip tai kenkia, ir kad soliariumu savininkai toli grazu dirba ne pagal standartus, tiek pazeidimu jie daro, kad siaubas. ir kaip kazkas minejo, ziema tas geltonas idegis atrodo tikrai juokingai 😀

12. Jul 2010, 14:45

o kaip fainiai o maniskis visom 4 pries soliariuma, bet va jam grazu tas idegis, bet kaip zino kad negerai sveikatai tai prasideda☹

12. Jul 2010, 14:07

mes abu su vyru einam i soliariuma😀

12. Jul 2010, 13:47

maniskis tai pries soliariuma ,nu bet man cia labai reikia kad pora kartu ar keleta nueisiu gal nieko nenutiks

12. Jul 2010, 13:46

tai kad man nera kantrybes pries saule degintis dar kaip raudonai degu as tai isviso😃

12. Jul 2010, 13:46

as pora kartu buvau pasideginti soliariume,wat uzejo man ir wsio😀 iskart galwojau kad gal negalima(pati dar maitinu) bet veliau pagalwojau,kas gali atsitikt.nu ie nieko,viskas buwo gerai😀)

12. Jul 2010, 13:44

as ir einu nes pries saule ir nera kada degintis😃

12. Jul 2010, 13:41

na man taip pat siek dar reikia idegti, kad graziau atrodyciau tai reiks nulekti kada i soliariuma😀

12. Jul 2010, 13:16

as tai krema naudoju tik pavadinimo neprisimenu nes as ten einan nusiperku man jis labai gerai viskas tolygiai nudega

12. Jul 2010, 13:15

na ziuresiu nueisiu gal koki pora kart ar viena kart i savaite

12. Jul 2010, 13:14

o kokias patartumete serevteles idegio arba kremukus?nes naudojau dzionson ta kiremuka tai ir kvapas ne koks ir bent kakla tai tokei dryzeis isvaro ziauru

12. Jul 2010, 13:12

na nevisiems vienodai buna vieniem greiciau kitiems po ilgiau

12. Jul 2010, 13:12

sveikutes noriu lankytisoliariuma nes laukia svente tai noriu greitai idegti,mazdaug po kiek ejimu i soliariuma pradeda matytis efektas?asiu

31. May 2010, 19:55

😃DDDD nu taip taip..kazkur matytas pranesimas..imkim ir patikekim😃DDDvisi tapsim milijonieriais;DDD

31. May 2010, 19:51

uzsidirbk sededamas prie interneto Investuok 12litu ir uzsidirbk neribotai Darbas namie Aš ir netikėjau, bet, pasirodo reikėjo, patikėt pabandžius. Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12lt. Skaistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso pacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… Esu studentas, todėl pinigėlių metyt nesinorėjau, tačiau pagalvojau, kad nuo 12lt tikrai nenubiednesiu. As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas. Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami. Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai: 1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke. 2. Pirmiausia I zemiau esancia 3 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i 3 sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate 1. LT83.7044.0002.2664.3666 2. LT787300010107182488 3. LT83.7044.0002.2664.3666 4. LT097300010111572495 5. LT417300010103343894 6. LT837044000226643666 Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito tad sekmes,tikrai man suveike

31. May 2010, 19:48

ila- maitinanciai mamai soliariumas nepakenks tiek, kiek gali pakenkti besilaukianciai ..bet visdelto jis kenkia..
besilaukianciai zinoma reikia vengti saules, soliariumu del pigmentiniu demiu atsiradimo rizikos😀..
bet kadangi soliariumai yra- blogis..tai pagalvokit apie savo sveikata..minusu jiems tikrai labai daug ir info apie tai pilna visur ypac siuo metu ..

25. May 2010, 07:52

o kiek tokiu mamu yra,kurios budamos nescios eina i soliariuma...neismanymas grynas...jei tai gydimo dalis,kaip sake roble kieko nesakau,bet odos ligos yra kvarcuojamos,tai visai kitos lempos nei soliariumo.o siaip nera nieko geriau nei naturalus idegis sauleje,o dar spec kremai,saugus idegis daug geriau nei soliariumai.cia tik mama visus metus buti rudai.o ziema kaip juokingai atrodo.

24. May 2010, 23:46

Išvis kam tas soliariumas ? Kad RUDUMAS būtų, įdegis, grožis 😃 Nekalbu apie odos problemas, kur tai yra gydymo dalis. Juk žino visi, kad kenkia net labai tie soliariumai, odą sendina laaaabai sparčiai, ir galima paskui tepliot visokias priemones nuo senėjimo odos, vistiek soliariumas jau būna "padaręs savo". Čia tik šiaip, neseniai skaičiau senovėje balta od buvo aristokratiškos prigimties kortelė, dngdavosi viedus, kad tik saulės negautų, o rudos būdavo tik laukuose dirbančios kaimo moterys. Bet tai buv anksčiau, o dabar rudas įdegis daro savo, nors ištiesų KAM TO REIKA ????????????????????????? Laikinas grožis, o žala kokia tai daugumai px, svarbu db graži, o kas bus po ilgų metelių lankymosi ? Atrodo senesnės žymiai už bendraamžes. Beto soliariumas žymiai daugiau provokuoja odos vėžio ląstelių gaminimądi, melonomas ir pan. AŠ PRIEŠ. Geriau natūraliai saulėje pasideginti, betsu saiku !

24. May 2010, 22:26

as kaip pastojau dar turejau soliariumo abonenta visa h,tai draugei atidaviau,nerizikavau vaikiuko sveikatyte,nes kad kenkia tai faktas.naudojau savaiminio idegio kremukus,servetelias.super

24. May 2010, 22:26

nestukes ,saugokites tiesioginiu saules spinduliu,nes leliukas branbesnis uz jusu laikina grozi...

24. May 2010, 22:24

as kaip pastojau dar turejau soliariumo abonenta visa h,tai draugei atidaviau,nerizikavau vaikiuko sveikatyte,nes kad kenkia tai faktas.naudojau savaiminio idegio kremukus,servetelias.super

20. May 2010, 21:08

Per pacia saulekaita tikrai nereiketu nesciajai kaitintis sauluteje. As eidavau i pliaza apie 16val ir tai su skraiste pilva apsirisdavau

20. May 2010, 14:27

o nestukems kenkia soliariumas.bent cia pas mus neleidzia degintis...ir tikrai baisu net pagalvojus,kaip mama gali rizikuoti vaikeliu...

20. May 2010, 14:26

as manau geriausiai naudoti savaiminio idegio kremus.o soliariumai sendina oda,atsiranda greiciau rauksliu aplink akis ir tt.to irodymas mano sesers geriausia drauge,jos vienodo amziaus,bet ta drauge sesers atrodo lyg butu vyresne 10 metu..tad nepatariu) tikrai,pati seniau eidavau,bet pradejau galvoti,kad mano isvaisda ir sveikata man svarbesne uz ruduma.naudoju krema ir l esu patenkinta😀

20. May 2010, 11:00


na o sauleje ar galima degintis nesciai mteriai

1 2