Smarkiai kraujuoju

25. Feb, 12:41

Sveikos mamytes, gal kuri netycia esat susidurusi su tokia baisia beda kaip mano ir galit pasakyti ar jau kreiptis i medikus ar nekreipti i tai demesio :D Po gimdymo praejo 1.5menesio, tris pastarasias dienas buvo nustojes kraujavimas visai, o vat sianakt taip pradejo plusti kad baisu ;/ nezinau ka daryti, drauge pasake kad reikia daryti valyma, tik nelabai supratau kokiu tikslu ;/ Gal kuri turejo tokia beda ir zino eiga? ACIU :)

27. Feb 2012, 16:04

Na sekesi taip, sake praeis 😀 tiesiog dar nepilnai gimda issivale, tad liepe nebeissigasti jei vel bus keleta dienu nieko, o poto sukraujuosiu stipriai, mat pasirodo gimda valosi ne 6sav kaip sake VGN daktarai o 10 sav :o tad nuteike kad man viskas gerai ;] bet kaip ir nekeista siandien jokiu nusiskundimu vel nebeturiu 😃

mergele35 mergele35 27. Feb 2012, 14:38

parasyk kaip sekesi ir kas buvo

25. Feb 2012, 14:03

Aciu, na teks tada vaziuoti kazkur y primamaji 😀

25. Feb 2012, 13:26

Man ir taip buvo,po keliu dienu kraujavimas liovesi😀 kogero,kad nevisiskai gimda issivaliusi buvo. Bet visvien gal pasikonsultuok su gydytoja. Apziures ir bus ramiau.

Krisliukas Krisliukas 25. Feb 2012, 12:48

man panašiai buvo, tiesiog krešuliukas dar užsilikęs buvo..gulėjau daugiau ant pilvo..iškraujavau tą krešuliuką ir pasibaigė viskas..man gydytoja sakė daugiau ant pilvo pagulėt 😉

25. Feb 2012, 12:41

Sveikos mamytes, gal kuri netycia esat susidurusi su tokia baisia beda kaip mano ir galit pasakyti ar jau kreiptis i medikus ar nekreipti i tai demesio 😃
Po gimdymo praejo 1.5menesio, tris pastarasias dienas buvo nustojes kraujavimas visai, o vat sianakt taip pradejo plusti kad baisu ;/ nezinau ka daryti, drauge pasake kad reikia daryti valyma, tik nelabai supratau kokiu tikslu ;/ Gal kuri turejo tokia beda ir zino eiga?
ACIU 😀