Šlapinimasis į kelnytes.

23. Feb, 04:11

Laba diena, rašau jums su dideliu rūpesčiu širdyje. Mano dukrytei 3,5 metuku ir staiga ji pradėjo šlapintis į kelnytes, nebesiprašo į tualetą, o jei ir pasiprašo tai jau prisidarius. Vienas iš mano manomų variantų tai, kad neseniai ją iškraustėme i jos kambarį, atskirai nuo mūsų, ji, aišku, nėra tuo labai patenkinta, nes vis dar nori miegoti mūsų kambaryje, todėl būna kartais ir pykčių ir gražių aiškinimų, kad ji jau didelė ir turi miegoti savo kambaryje. Kartais kaip niekur nieko ramiai pati susiguldžius žaislus užmiega, o kartais tenka kariauti, todėl pamąstau, kad gal patiria kažkokį stresą, todėl ir šlapinasi. Kai paklausiu, kodėl prisisisiojo, atsako, kad nenorėjo. Nežinau ko imtis, kaip reaguoti ar apsimesti, kad nieko neįvyko, ar aiškinti, kad negalima šlapintis į kelnes, ar kreiptis į gydytoja. Bijau kažką padaryti netaip, todėl prašau jūsų patarimo. Beje anksčiu tokių dalykų niekada nebūdavo, visada pati nueidavo i tualetą. Iš anksto dėkoju.

13. Oct 2014, 23:25

Labas vakaras,

Puikiai suprantat savo vaiką, nes puikiai ir įvardijot gelimą priežastį. Vaiko iškraustymas sukelia labai daug emocijų vaikui būtent dėl to sujautrėja nervų sistema,mergaitė tiesiog nejučiomis pridaro į kelnytes. Nėra taip, kad ji nejaučia visiškai, tiesiog pajaučia, kai procesas jau prasidėjęs.
Būkit kantri, duokit laiko, jai dabar labai to reikia. Didelė klaida būtų dėl to priekaištaut ir rodyt neigiamas emocijas tokiaskaipnusivylimą ar pyktį. Rodykit meilę 😀 būtent to mergaitei šiuo metu labiausiai reikia 😀 viskas ilgainiui susitvarkys.

Jaukaus vakaro,
Vika

13. Apr 2011, 20:40

Na tas tarpas tu kakojimu i kelnes praejo, o jau slapinimasis kaip ir pasibaige, bet pas aukle profilaktiskai karta i savaite prisisioja ☹

11. Apr 2011, 16:42

sveikos, mamos,

Tikrai galiu patikinti, kad specialiai vaikai į kelnes nedaro 😀
Peršalimas, jautri nervų sistema ar paprasčiausias užsižaidimas.
Įdomu kokiomis situacijomis irmuko dukrytė tuštinasi į kelnes? šlapinimasis labiau spontaniška būsena,o tuštinimasis susijęs su atsipalaidavimu. gal užsižaidžia su aukle

pagarbiai

07. Apr 2011, 11:40

Maniske irgi pradejo slapintis i kelnytes...net pati nesuprantu kas jai..ar nespeja ar speceliai taip daro... :/ buna kad pasako noriu sysiu ir ne tai kad begtu prie puoduko bet lauke kol apsisisios...

18. Mar 2011, 21:02

Jergau, nezsuprantu kas su tuo mano vaiku, dabar daro kaku i kelnes, bet tik pas aukle ☹

07. Mar 2011, 20:16

Musu problemyte jau kaip ir issiprende, aisku, dar kartais nutinka tokia bedele, bet jau retai 😀 bet vistiek aciu 😀

07. Mar 2011, 17:43

cia del "irmuko" dukrytes 😉 .....

07. Mar 2011, 00:18

eglike,

dingusi truputuka buvau, tylu ci abuvo tai ir as nesirodziau 😀 kalta jauciuosi...
ar vis dar problemyte yra?
slapinimasis jusu atveju gali buti susijes su jautria nervu sistema. persikraustymas i kita kambari, ijaurtino nervu sistema na ir to pasekoje taip ir atsitinka....
slapinasi diena ir nakti? ar tik diena?
o sprendima labai gera padiktavo Jusu motiniska sirdis- kantriai palaukti, aisku galima pasakyti, kad i kelnytes jau turetum nedaryti, nes esi ne mazyte mergaite... ar nori buti mazyte? tu visada busi mano mazyte mergaite (apkabint, paglostyt, pabuciuot) net kai busi didele ir tada busi mano mazyle... nesuspejai? nieko tokio... isplausim kelnytes, isdziovinsim tik kita karta pasistenk suspeti ...
galie kas valanda pabandyti priminti ir plklaust ar nesinori ant puoduku...

pagarbiai

01. Mar 2011, 21:34

Idomu, o kur psicholge dingusi 😀

01. Mar 2011, 18:01

Zinoma,jeigu jau zengete si zingsni-dukryte miega atskirai,tai,manau,jokiu budu negalima grizti atgal. Na,manau,praeis kazkiek laiko ir viskas susitvarkys. Esu girdejusi,kad vaikiukams taip nutinka,kai kazkas keiciasi ju gyvenime.

28. Feb 2011, 19:42

eglike, musiske yra labai kaprizinga, todel labai vargstam, kai miegodavo musu kambaryje, mes negaledavom nei garsiau kazka padaryti, nes tuoj pykdavo, kad neduodam jai miegoti, taip, kad buvo nepatogu mums visiems. Kazkokia nesamone, gyvenam dideliam name, o turim grustis visi viename kambaryje, o ir siaip mes juk su vyru turim tureti ir savo asmenini gyvenima 😉
juratek, mes gyvename Airijoje, siuo metu pas mus pavasaris, tai persalti negalejo, o kad maistauja tai faktas, gudruciai tie siuolaikiniai vaikai 😀

28. Feb 2011, 13:51

gali buti nuo sperkraustymo maistauja taip,o gal pasalus panele juk ziema

28. Feb 2011, 13:40

Istikruju tai mazyte dar labai 😀 Mano dukrytei virs keturiu metuku,bet vis dar neperkeliu i jos kambari,tiesiog paklausiu jos ar noretu,bet ji nenori. Miegam vis kartu 😀 Daug kas sako,kad reikia vaikui atskirai miegot,bet as vis susilaikau nuo to 😀 Nezinau,gal ir darau klaida,bet galvoju,kad visa gyvenima vis tiek taip nebus.... 😀 O dabar tiesiog megaujuosi savo dukrytes vaikyste,buvimu su ja. 😀

24. Feb 2011, 21:02

Nemanau, kad ji jaučiasi nemylima, nes, kad mylim yra kartojama po 100 kartų kasdien, ir šiaip visas dėmesys yra skiriamas tik jai, nes ji pas mus vienintelė. Tiesiog ji nenori miegoti viena.

24. Feb 2011, 12:01

Tai jau cia aisku,kad nuo streso,gal ir kaip protestas del "atjunkymo" 😀 Daugiau demesio jai reiktu skirti,nes gal protelis ismaste,kaip atstumima nuo mamos,kaip meiles sumazejima jai. Daug daugiau demesio jai ir dazno kartojimo,kad yra mylima 😀

23. Feb 2011, 16:11

Laba diena, rašau jums su dideliu rūpesčiu širdyje. Mano dukrytei 3,5 metuku ir staiga ji pradėjo šlapintis į kelnytes, nebesiprašo į tualetą, o jei ir pasiprašo tai jau prisidarius. Vienas iš mano manomų variantų tai, kad neseniai ją iškraustėme i jos kambarį, atskirai nuo mūsų, ji, aišku, nėra tuo labai patenkinta, nes vis dar nori miegoti mūsų kambaryje, todėl būna kartais ir pykčių ir gražių aiškinimų, kad ji jau didelė ir turi miegoti savo kambaryje. Kartais kaip niekur nieko ramiai pati susiguldžius žaislus užmiega, o kartais tenka kariauti, todėl pamąstau, kad gal patiria kažkokį stresą, todėl ir šlapinasi. Kai paklausiu, kodėl prisisisiojo, atsako, kad nenorėjo. Nežinau ko imtis, kaip reaguoti ar apsimesti, kad nieko neįvyko, ar aiškinti, kad negalima šlapintis į kelnes, ar kreiptis į gydytoja. Bijau kažką padaryti netaip, todėl prašau jūsų patarimo. Beje anksčiu tokių dalykų niekada nebūdavo, visada pati nueidavo i tualetą. Iš anksto dėkoju.