Skiepai nuo gimdos kaklelio vezio

23. Feb, 11:47

Sveikos mamytes ,sugalvojau kad ir man reiketu pasiskiepyti juk nezinai kas ir kur taves laukia tai geriau apsidraust..Kas ka zinote apie tai?? Gal kuri esat pasiskiepijusi ??Kokius pliusus ar minusus galit pasakyt apie si skiepa?? labai laukciau nuomoniu nes iki galo dar nesu nusprendus :) Aciu

13. Dec 2011, 15:41

tai kad skiepų nuo gimdos kaklelio vėžio reikia trijų dozių ir ne daugiau. skiepytis gali ne tik paauglės - jau įrodyta, kad skiepas veiksmingas ir vyresnėms merginoms, moterims. vakcinos apsaugo ne tik nuo pikčiausių, vėžį ir gimdos kaklelio pakitimus sukeliančių ŽPV tipų, bet ir nuo kitų. taip kad pasitikrinat nuo ŽPV, pasidarot PAP testuką ir galit skiepytis, nes ne tyrimai, o skiepai saugo nuo rimtos ligos

02. Mar 2010, 20:54

Na jo ir as girdejau kad tas lasteles gali ir pats organizmas panaikinti..As dar nesityriau mat esu nescia,bet kai tik galesiu iskarto pasidarysiu ta tyrimuka ir zinosiu reikia man to skiepuko ar ne.Bus ramiau manau,jei neras tu lasteliu tai puiku,jei ras tai butinai pasiskiepysiu ,nes kol kas dar negirdejau rimto argumento pries si skiepa 😀

02. Mar 2010, 12:08

be to daktarė pabrežė ,kad ttai priklauso nuo imuniteto ir tas ląsteles sudoroti gali pats organizmas...

02. Mar 2010, 12:07

sveikos,
mano daktarė atliko man tyrima ir pasakė, kad yra ląsteliu tu ir reiks skiepitys...mano viena draugė skiepijosi tai i metus ar puse du kart reikia bendra suma virš 1000 gaunas ir taip pora metu iš eilės..tai susimasčiau ir aš ar tik čia ne noras užsidirbti???nes iš tiesu brangus malonumas..ir skiepijamos ir iki 25 metu nes mano draugei dar tik 20 ir inai skiepijasi pastoviai kiek reikia...

02. Mar 2010, 11:42

o as kai buvau pas gine tai man ji sake ateiti kitais metais pasiskiepyti nes tas skiepas nuo 25 metu o ne iki 25

25. Feb 2010, 16:16

Gal dar kas ka gali pasakyt apie si skiepa?? Buciau dekinga 😀

24. Feb 2010, 11:04

nu as dar tada turiu daug laiko apsisprest 😀 reiks atidziau pasidomet

24. Feb 2010, 11:02

na kaina tai didoka bet kai pagalvoji jog neduokdie susirgsi tai vaistams ir gydimui dar ne tiek isleisi..O cia tik viena karta sumoki ir gali sau ramiai gyventi visa gyvenima.. As asmeniskai jau baigiu apsisprest ir kai pagimdysiu butinai pasiskiepysiu..aisku jei neisgirsiu kokiu rimtu argumentu pries si skiepa.. 😀

23. Feb 2010, 22:25

o siaubas kokia kaina!

23. Feb 2010, 14:18

tai va ir as girdejau kad iki 25 metu tipo yra geriausia tai galvoju gal apsidrausti .. O kaina tai anksciau girdejau kad nuo 1000 Lt tiksliai nezinau.. O del ZPV tai galima uzsikresti ne tik lytiniu budu bet ir nuo viesu tuoletu pvz sporto klube kur prakaitas ir t.t Rizika manau yra.. :/

23. Feb 2010, 13:32

as nezadu skiepytis, o be to rekomenduojama jau paaugliukem skiepytis, atceit kuo anksciau...tai man jau per velu 😃

23. Feb 2010, 12:35

Sveikos mamytes, sis skiepas skirtas ne nuo vezio o nuo ZPV (zmogaus papilomos virus), kuris sukelia uzdegimus, infekcijas, ir del to gali gimdos kaklelio lasteles virsti vezinemis. Tad jeigu turite tik viena partneri, o jis tik jus, uzsikresit siuo virusu galimybiu praktiskai nera.
Sis skiepas yra todel , kad labai paplites ZPV pasaulje ir del jo kaltes didziausia tikimybe susirgti veziu, bet tai nereikia kad pasiskiepije to vezio neturesite, nes yra ir kitu faktoriu nulemianciu sios ligos atsiradima. As asmeniskai nesiskiepijau

23. Feb 2010, 12:12

ir mąsčiau apie tai, bet susilaikiau. pagalvojau, ar nebus čia kaip su skiepais nuo gripo..

23. Feb 2010, 12:00

as ir masciau skiepytis tik labai jau smarkiai ten nesidomejau.. o kazin kiek kainuoja?

23. Feb 2010, 11:47

Sveikos mamytes ,sugalvojau kad ir man reiketu pasiskiepyti juk nezinai kas ir kur taves laukia tai geriau apsidraust..Kas ka zinote apie tai?? Gal kuri esat pasiskiepijusi ??Kokius pliusus ar minusus galit pasakyt apie si skiepa?? labai laukciau nuomoniu nes iki galo dar nesu nusprendus 😀 Aciu