Skiepai kūdikiui: už ir prieš

07. Jan, 10:01

Na tikriausiai kaip ir daugeli, mane taip pat suglumino vakarykste laida, ir sukele daug abejoniu.... Jau ir anksciau pagalvodavau, bet db net pasimeciau... Aisku, cia parode tik is vienos puses. Na o ka jus manote?

07. Jan 2011, 17:16

Pritariu tau, Liuks - zurnalistai taip pat prausiasi, valgo ir skiepija vaikus 😃 Reikia pacioms daugiau dometis tuo, kas mums aktualu. Tada taip lengvai "nesusibalamutinsi" zmogus, neuzkibsi ant ziniasklaidos kabliuku. Lygiai taip pat sekmingai galima sukurti laida, kaip skiepai gelbeja zmonija. Tik tokios laidos reitingai butu nepalyginamai zemesni, tad ar ne gudriau sukurti tokia laida, kuri dauguma sokiruotu... Mes nebukim tokie naivus ir patiklus. Pareklamuoja skiepus nuo erkiu, nuo gripo - ir begam skiepytis, nors gal gyvenime erkes nesam mate 😃 Gyvenam miesto centre ir i miska neinam 😃 Po to kazkas padaro antireklama, ir jau nebesiskiepijam. Vel pareklamuos, vel nuomone pakeisim... Taip be galo galima metytis 😀

liuks liuks 07. Jan 2011, 16:12

Gamintojai nieko nenutyli tam yra vaistu informaciniai lapeliai,ju sudetis,tik reikia netinget pasiskaityt.As leidziuosi injekcija nuo nestumo kas 3menesius ir viska apie ja stengiuos suzinot kuo daugiau ir placiau.Vaikui daviau vitamino D,tai apie ji ir bagaza ziniu ispleciau,nes gydytojai sako viena,o yra kitaip.Dometis reikia,o ne sedet ir laukt,kol nepriklausoma televizija parodys ta puse kuri daugiau sumokejo ar kuri jiems naudingesne,o jus galvojat,kad tie kur rodo laidas nebevalgo,neskiepija vaiku ar nebesiprausia.

07. Jan 2011, 15:43

naivus irgi pasakymas, maziau ziurek, maziau domekis ir galvos neskaudes.... as taip negaleciau... O kudikis man brangiausias, todel man viskas idomu kas susije su juo, jo sveikata...

07. Jan 2011, 15:42

viska galima bet saikingai 😀 manau labai gerai kad apsviecia zmones, apie tai, kad gamintojai nori nutyleti

mergele35 mergele35 07. Jan 2011, 15:00

liuks jo sutinku kada parodytu laida tai ka tada galima nes gaunasi kad nieko negalima

07. Jan 2011, 14:56

liuks- teisingai pasakyta!

liuks liuks 07. Jan 2011, 14:51

as tik uz privalomus skiepus ir kitaip buti negali.Ka kaltint reiktu,jei vaikas susirgtu viena ar kita liga,o tu susirgimu daugeja,nes puse tevu galvoja,kad reikia vaiku neskiepyti,o poto galvoja kaip isgelbeti savo vaika nuo ligos,nes skiepas jau nepades,Slykscios tos laidos plauna zmonem smegenis,o atsakomybes tikrai neprisiims.Visam pasauly zmones skiepijasi,valgo,geria vandeni is krano,o lietuvoj negalima nieko.absurdas iki ritasi viskas.

07. Jan 2011, 14:51

mergele- as uz privalomus skiepus.

mergele35 mergele35 07. Jan 2011, 14:24

tai odeta taip ir nesuprantu tu uz skiepus ar pries😀

07. Jan 2011, 13:14

apie mokamus skiepus tai ir as turiu nuomone, pati nesiskiepiju ir vaiko nesiruosiu skiepyti, bet del tu privalomu db kilo abejone....

07. Jan 2011, 13:03

as is dalies pritariu ingotei...taip pat aisku pasimetu po kiekvienos laidos ,kur ziuri,kad nieko negalima nei valgyti,nei vartoti...taciau apie privalomus skiepus as visgi manau,kad ju reikia....ir musu laukia dabar metuku skiepas ,kuri tikrai darysime...taciau esu visiskai pries pries mokamus skiepus,nes visu prima manau,kad sios ligos atsirado ne be priezasties,kazkas jas sukele,kam tai papildys kisene ir as jos tikrai nepildysiu...tiesa teko pries metus darytis skiepa nuo kiauliu gripo,nes buvau nescia ir cia Norvegijoj man tiesiog liepe ji darytis,uzgarantave,kad esu rizikos grupeje ir ,kad jie nekenkia...bet kaip as po to nervinausi,kad nieko neatsitiktu kudikiui,tai buvo baisu...

07. Jan 2011, 12:50

tos laidos yra nupirktos kazkurios nors vienos puses tai cia faktas, o ka paskui daryti kai vaiko i darzeli nepriims nes jis neskiepytas ar negales isvaziuoti i uzsieni ne staip pat reikalingas skiepu pasas...televizija dabar jau nerodo kas gerai bet viska kas blogai, stogas nuvaziuoti gali po tu laidu 😀visai kita kalba yra apie mokamus skiepus ten as turiu skeptiska nuomuone bet ka darysi lietuvoje yra taip nors kitur tu skiepu per mus maziau privalomu...

07. Jan 2011, 12:41

mane atvirai pasakius tai pykina nuo visu tu laidu.tai tas blogai,tai anas.taip pat auginu 3 vaika ir visi suskiepyti.tiriausiai greitu laiku rekomenduos deguonies kaukes nesioti,nes oras taip pat tersiamas

07. Jan 2011, 11:34

as jau kaip ir sakiau -jau ir pries laida abejojau, bet po jos isviso pasimeciau.... nezinau kaip daryti, kaip geriau... Nes faktas kad skiepas iaudrina visa vaiko organizma ir sudirgina jo imunine sistema, nes buna irzlus, verkia neaisku del ko po skiepo....

07. Jan 2011, 11:19

Sveiki. Turiu du mažiukus vaikus, kaip tik po mėn. reiks abu vežti skiepyti. Bet po laidos labai bijau dabar. Naktį negalėjau net užmigti. Toks jausmas kad rizikuoju savo saulutes padaryti neįgaliais ar susargdinti kraujo vėžiu. Labai pasimetusi. ☹

07. Jan 2011, 10:48

mano sunui 6men greit, laukia vel skiepas, taip gaila vaiko man... ☹ ir neaisku ar tie skiepai reikalingi...

07. Jan 2011, 10:13

mano nuomones taip pat nepakeite beje visus tris vaikucius skiepinom privalomais skiepais ir nesigailiu neiti Kiek.o cia kiekvienos mamytes nuomone bus kitokia kiekviena darom Kaip mims atrodo geriau😉

07. Jan 2011, 10:09

http://www.infoskiepai.lt/home.php?menukey=8&purl=data_lt/8/#006

Laida buvo labai neobjektyvi, i vienus vartus, todel mano nuomones ji ne kiek nepakeite.

07. Jan 2011, 10:01

Na tikriausiai kaip ir daugeli, mane taip pat suglumino vakarykste laida, ir sukele daug abejoniu.... Jau ir anksciau pagalvodavau, bet db net pasimeciau... Aisku, cia parode tik is vienos puses. Na o ka jus manote?