sirdies draugas nepamirsta buvusiosios

13. Dec, 12:01

sveikos mamytes ,turiu klausima kuris man neduoda ramybes. Su draugu esame kartu 2 metus . Kuriame ateities planus lyg viskas ir butu gerai , bet..... pries puse metu radau facebooke chata su jo pirmaja mergina, jis jai rase, kad pasiilgo jos balso, siunte numeri savo ir prase jam paskambinti, kiek supratau jie snekejo per telefona, ji yra ne Lietuvoje . Del to buvome susipyke jis irodinejo kad jos nemyli nori tik atkersyti . Atleidau , ismete ja is facebooko ,uzblokavo, pazadejo,kad su ja nebebendraus. Patikejau. Vakar radau vel jai rasytas zinutes , norejau iseiti , bet manes nepaleidzia vis kartoja , kad myli ir nori buti su manimi o jai nori tik atkersyti .... Pazadejo , kad ismes ta kersta is galvos , bet manyje kazkas pasikeite , as lyg ir noriu juo tiketi , bet nebegaliu , lyg vidui atsivere didele zaizda kuri neuzsitraukia, lyg noriu ji palikti, bet gaila... Gyvenu abejonese ar vel taip nepasikartos...patarkit kaip man elgtis. Gal kas susidure su panasia situacija?

02. Jan 2016, 14:39

sveika, buvau tokioje pacioje padetyje.. Norejau ji palikti ir leisti susigrazinti buvusiaja, bet paskui supratau, kad negaliu leisti praeities smeklai sugriauti musu bendro gyvenimo.. Taigi emiausi iniciatyvos, stengiausi, kad kuo daugiau laiko praleistume kartu, aisku viskas turi buti proto ribose, nes kitaip jam tik atsibosi.. Ejome kartu i kavines, i kina, dazniau susitikdavome su bendrais draugais (tiksliau bendrais drugais, kurie yra poros) kalbejau apie bendra ateiti, kureme planus ir niekad, NIEKADA ne neuzsiminiau apie jo buvusia. Tiesiog manu kad pati sau bandziau irodyti kad as uz ja geresne ir su manim jam geriau (glbut savanaudiska, bet padejo) 😀 taip pat svarbu partneriui parodyti, kad juo pasitikiki, pabrezdavau jam tai. Ir dabar galiu pasidziaugti, visdar esame kartu, o ta smekla isnyko visiems laikams. As patariu stiprinti jusu rysi ir pasitikejima. Zinau kad dabar tau sunku, bet pasistenk irodyti sau ir jam, kad jus vienas kitam skirti, jei tikrai ji myli 😉 🌷🤗